:: Menu ::  |Silent Hill|Silent Hill 2|Silent Hill 3|Silent Hill 4|SH: Origins|Silent Hill 5|SH: Shattered Memories|Inne|Underground|Autorzy|Download|Forum|Linki|
   > Historia
   > Postaci
   > Bronie
   > Przeciwnicy
   > Bossowie
   > Przedmioty
   > Lokacje
   > Notatki
   > Zakończenia

   > Screeny
   > Galeria
   > Recenzja
   > Solucja
   > Soundtrack
   > Odkrycia
   > Powiązania
   > Scenariusz
   > Teksty
   > Kody

   > Ranking
    Silent Hill - Thessaly Lerner - Wywiad
   -----------------------------------------------

"To jest strasznie dziwne, że pojawia się taka tajemnicza fascynacja postacią, którą wcześniej odgrywałam - tajemnicza dla mnie."

Thessaly Lerner to kobieta, która podkładała głos pod postać Lisy Garland. Thessaly pracowała z wieloma teatralnymi przedsiębiorstwami takimi jak: EXIT, Magic oraz Berkeley Repertory. Jest jednym z głównych członków "Original Action Pack". Oto jedne z jej głównych osiągnięć: MTVgirl, praca przy Silent Hill, praca w Chevy's, praca w Electronic Arts, Leapfrog Toys, Nash Bridges, Kaiser Permanente i wiele, wiele innych.....

Co sprawiło, że postanowiłaś podłożyć głos pod postać Lisy Garland?

- Dostałam pracę, za którą mi płacono - Lubię zarabiać pieniądze na swojej pracy.

Jakie detale na temat postaci dostałaś jako pomoc w podłożeniu swojego głosu?

- Pokazali mi rysunki postaci i dali opis postaci - pielęgniarka, etc... Nie mam już tego, minęło już sporo czasu od kiedy skończyłam tą pracę.

Co takiego chciałaś zobrazować poprzez głos Lisy?

- To jest dobre pytanie i obawiam się, że nie odpowiem na nie dobrze, ponieważ wykonywałam tą pracę tak dawno temu - pomyślmy... Starałam się pokazać desperację, zażenowanie? Nie mogę sobie przypomnieć - przepraszam.

Jakie były twoje ogólne odczucia na temat Lisy Garland?

- W rzeczywistości czułam się trochę nieswojo i powinna byłam zagrać małe dziecko, jako że podkładam dużo głosów dziecięcych. Postać Lisy była interesująca, ponieważ ona była martwa, ale nie zdawała sobie z tego sprawy.

Jakie to było uczucie podkładać głos pod popularną grę wideo?

- Nie sądziłam, że Silent Hill było tak popularne. Gry wideo są ciekawe, ponieważ jest to zawsze jakaś historia i nie jest tak, że tylko i wyłącznie coś sprzedaję. Lubie fabułę. To jest strasznie dziwne, że pojawia się taka tajemnicza fascynacja postacią, którą wcześniej odgrywałam - tajemnicza dla mnie.

Czy jesteś w jakiś sposób podobna do Lisy?

- Przepraszam, ale nie pamiętam aż tak dobrze tej postaci. Powinnam chyba zdobyć kopię tej gry i pożyczyć czyjeś PlayStation.

Czy podkładałaś swój głos w innych grach?

- W grach nie, ale w dużej ilości internetowych kreskówek - możesz usłyszeć mnie w Roadshow 3000 na stronie http://www.jinxstudios.com/ i w nowej kreskówce pt. dormfood na http://www.sonomo.com/.

Jakie dałabyś wskazówki dla kogoś kto chce zacząć podkładać swój głos?

- Skończ szkołę. Jeśli naprawdę chcesz to robić to pamiętaj, że jest to 90 procent odrzucenia i 10 procent pracy. Musisz w dużym stopniu zajmować się marketingiem, wysyłać kasety demo, etc..., co pochłania sporo czasu, jest trudne, nie artystyczne i niezbyt przyjemne, ale konieczne.

Co sprawiło, że postanowiłaś się tym zajmować?

- Jest to dla aktorów świetny sposób na zarabianie pieniędzy. Mam nietypowy głos. Ukończyłam college, gdzie miałam oceny za aktorstwo, ale byłam zagubiona i nie wiedziałam co robić aby przeżyć. Jako, że nie mogłam znaleźć pracy jako aktorka, podkładanie głosu było jedynym sposobem aby dawać sobie radę, a do tego jest to przyjemne.

Czy kiedykolwiek grałaś w Silent Hill? Jeśli tak, to jakie są twoje wrażenia związane z tą grą?

Nie - Chciałabym zagrać z pewnych względów.