Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Zaratul
2008-11-18, 20:54
[R] Jak ubić bossa - Cynthia
Autor Wiadomość
Pawko 
Cockroach


Wiek: 37
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-23, 13:46   [R] Jak ubić bossa - Cynthia

Witam. Jestem świerzy na forum a do rejestracji popchnął mnie właściwie jeden problem, na jaki sie natknąłem w trakcie gry. Podczas powrotu na stację metra pojawia sie pierwszy boss - opętana Cynthia. Wiem, że aby ją zgładzić trzeba ją znokautować tak, żeby poleciała na plecy, a następnie wbić w nią Sword of Obedience. Problem tylko w tym, że ilekroć ją nie znokautuję, zawsze wredna zołza spada na brzuch i zaraz wstaje... Próbowałem wszystkiego, broni białej, pistoletu, rewolweru, ciąglę ją sprowadzam na glebę i ciągle ląduje na brzuchu :/ Wiem, że nie trzeba jej zabijać, ale niewątpliwie ułatiwa to przejście tego poziomu, a z tą kulą u nogi jaką jest Eileen - robi to dużą różnicę. Już zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest jakiś bug, bo nie podejrzewam twórców o taką wredność ;P Ktoś uprzejmy jest w stanie pomóc? ;)

P.S. Już kiedyś grałem w SH i jakimś cudem udało mi się ją pokonać, ale sam się teraz dziwię, jak to zrobiłem ;P
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-02-23, 14:01   

A pamiętasz gdzie po raz pierwszy spotykało się wielkiego robala?
To tam na zablokowanych schodach powinieneś znaleźć silver bullet, jeden strzał i będzie można spokojnie dobić Cynthię mieczem posłuszeństwa. :)
 
 
Pawko 
Cockroach


Wiek: 37
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-02-23, 14:23   

Myślę, że srebrne kule warto oszczędzać na kolejnych bossów - Andrzejka i Rysia :grin2: Ale dzieki za radę... Mam nadzieję, że z przyszłymi nie będę miał takich problemów.
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-02-23, 18:40   

Richarda? Moim zdaniem łatwiej go ubić niż Cynthię.

W ogóle najlepiej do Cynthii strzelać, a nie atakować bronią białą i stać blisko niej, żeby czasem nie przegapić okazji, do wbicia jej Sword Of Obedience. No i najlepiej mieć przy sobie Saint Medallion.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group