Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Na czym planujecie grać?
Autor Wiadomość
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-04-09, 16:44   Na czym planujecie grać?

PC, czy PS5? Chyba, że jeszcze ten remake wyjdzie na Xboxy, czy inne Nintenda. Zgaduję, że PC będzie miał spore wymagania i myślę, czy w tym roku zakupić nowy sprzęt, ale waham się między PC a konsolą. Trochę marnie, że druga gra na jaką bardzo czekam, czyli Stalker 2, nie będzie na PS5, a będzie na Xboxa. Więc chyba, jak zawsze, ostatecznie zakupię nowego peceta.
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2023-04-19, 15:37   

Wybór między PCtem, a konsolą to zbyt wiele zmiennych żeby komuś doradzić. Ja np. lubię fakt, że na granie na konsoli muszę znaleźć czas co przekłada się na to, że mniej go marnuje na granie. PC strasznie pożera czas jeżeli jeszcze można na nim grać w ulubione gierki, a tak mając starego laptopa mam z tym spokój. Cała ta otoczka, że do konsoli to "trzeba na spokojnie usiąść" ma dla mnie swój urok.
No i tak jak piszesz - gierki. PC nie ma mi nic do zaoferowania czego nie miałaby konsola, a w co chciałbym zagrać. Większość gier, w które bardzo dobrze mi się grało to ekskluzywne tytuły Sony lub dostępne do kupienia na konsoli.
Jeżeli chodzi o SH2 to na pewno kupię PS5 i SH2 będzie dodatkowym motywatorem do zakupu. Sony mnie zauroczyło kilkanaście, a powoli kilkadziesiąt lat temu i to się nie zmienia.
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-04-20, 09:03   

Dzięki za odpowiedź. Konsola mnie w sumie trochę przekonuje tym, że sobie postawię ją pod moim 4k TV (na którym i tak tylko youtube oglądamy lol) i mogę popykać leżąc na kanapie, a na imprezkach odpalić coś razem.

W dzisiejszych czasach mainstreamowe gry i tak są wydawane w większości na PS, Xbox i PC, a indie gierki zadziałają na słabym PC.

Jeżeli wybiorę konsolę to jeszcze muszę się zdecydować którą. Miałem przyjemność używania PS5 i Xbox Series X i szczerze mówiąc poza nieco przyjemniejszym PSowym padem nie zauważyłem różnicy w użytkowaniu.
 
 
2mastersh2 
Cockroach



Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 31 Sty 2012
Posty: 27
Skąd: Świętokrzyskie
Wysłany: 2023-04-20, 18:29   

SbobekH napisał/a:
PC strasznie pożera czas jeżeli jeszcze można na nim grać w ulubione gierki


To prawda i w ogóle to nadaje się osobny temat. Ile czasu teraz tracicie na granie? Jeszcze gdzieś do 26 roku życia potrafiłem grać po 4-5 godzin dziennie, ale potem się to zmieniło tak że teraz prawie nie gram wcale. Ostatnio w Silent Hill 2 pogrywałem ale doszedłem do alternatywnego szpitala i jakoś dałem spokój :) . Jako Dziadersowi już po 30stce szkoda mi już trochę czasu na granie, to już wolę poczytać a mam długą kolejkę książek.
_________________
How Can You Say That This Town Is Insane? Perhaps It's We Who Are Insane
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2023-04-20, 18:35   

Ja wciąż wiele gram. Wg. Steama:
Recent Activity
20.5 hours past 2 weeks

Co się zgadza, w weekend kilka godzin plus w tygodniu czasem też popykam.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2024-03-29, 17:06   

https://silenthillpage.pl/forum/viewtopic.php?p=50038#50038
Konjad napisał/a:
Czyli będzie z kim popisać, gdy wyjdzie remake ;D


O ile wyjdzie. Są jakieś tarcia pomiędzy Konami i Bloober team.
_________________
:



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group