Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Remake SH na innym silniku (prawdopodobnie Source).
Autor Wiadomość
Paurin 
Cockroach


Wiek: 29
Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-07-17, 20:18   

Cześć! Postanowiłem, że może nie będę Wam zaśmiecał forum i zakładał nowego tematu tylko zapytam tutaj. Próbuję jakoś zaplanować jak ma działać i wyglądać ekwipunek. Mam już pewne pomysły w głowie, ale niezbyt wiele. Potrzebuję jednak paru rzeczy których samemu ciężko byłoby mi znaleźć!
-> Lista wszystkich przedmiotów jakie mogą trafić do ekwipunku.
-> Jakiekolwiek grafiki tych przedmiotów abym mógł choć częściowo odtworzyć ich modele.
-> Opisy tych przedmiotów które pojawiają się w ekwipunku.
-> Funkcje przez nie pełnione.

Zdaję sobie sprawę z tego, że to w cholerę roboty, ale gdyby ktoś mógł choć trochę wrzucić to byłbym wdzięczny ;)

PS. Jeżeli chodzi o postępy to mapa i tekstury są cały czas, powoli bo powoli, ale rekonstruowane. Mogę wrzucić luźny szablon menu który właśnie jest dokładniej programowany. Liczę na komentarze i opinie :)
https://www.dropbox.com/s/uqy74v3yxi3h1i3/menu.swf (powinno się chociaż uruchomić, u mnie w zwykłym flash playerze przyciski w ogóle nie działają. A dziwne, bo w grze wszystko chodzi. Może Wy będziecie mieć więcej szczęścia. Jak uda się w pełni oteksturować jakiś większy fragment miasta to wrzucę video gdzie m.in. będzie pokazane jak działa menu ;) termin - bliżej nieokreślony)
 
 
Alice 
Caliban
Przywoływacz Dusz



Wiek: 32
Dołączyła: 20 Mar 2013
Posty: 1757
Skąd: Niegrywalne Miasto Wolnego Świata
Wysłany: 2014-07-18, 09:38   

http://www.espritdesign.p...thill/index.htm <- Tu jest wszystko.
_________________
Damage done to the flesh, what they said, in the name of the...
Damage done to the heart, is the start, of the end!
Damage done to my soul, and you know, it knows where my...
Damage done to my life, cursing loud, as the chaos!
 
 
 
Paurin 
Cockroach


Wiek: 29
Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-07-18, 13:34   

Dziękuję :) Szkoda, że zablokowali PPM, ale jakoś ogarnę..
Jeszcze jedno - wie ktoś może jak dokładnie nazywa się czcionka użyta przez Konami w ekwipunku i menu? Zalatuje lekko spłaszczonym Times New Roman, ale może ktoś wie dokładniej co to ;)
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2014-07-18, 22:10   

Ctrl + C i Ctrl +V wciąż działa.

Możesz spróbować tu http://www.espritdesign.p...lent_Hill_1.php lecz nie licz na pełną zawartość. To jest niedokończona nowa odsłona strony.
_________________
:



 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-07-23, 10:58   

Argon napisał/a:
Alice napisał/a:
Nie kumam o czym piszesz, ale zdaje mi się, że wszystko u was w porządku i nie ma się za bardzo czym martwić.


Owszem, przepraszam za brak aktualizacji, ale AGH sesje ma jako ostatnie i kończę ją, o ile wszystko dobrze pójdzie, za jakieś 11 godzin. Wtedy będę miał czas, żeby się ponownie za coś zabrać.


@Nazar

Postaram się go obadać.
Podstawowy zamysł jest taki, żeby zrobić jak najwięcej (tzn. tyle na ile dwie osoby mogą sobie pozwolić, nie poświęcając jednocześnie temu całego swojego czasu), a potem to wszystko udostępnić i szukać osób do pomocy, więc jeśli będziesz się chciał kiedyś włączyć, nawet z czymś drobnym, daj znać.

Niestety jestem ograniczony do wakacji, bo normalnie dwa kierunki i gitara zjadają zbyt dużo czasu. Dlatego wszystko się tak przeciąga i dlatego chciałbym już mieć coś, żeby zachęcić inne osoby do przejęcia inicjatywy.


Pomysł dobry, sam tak zamierzam nasz forumowy projekt w przyszłym roku wypromować. Chętnie w czymś pomogę, oba projekty mają sporo wspólnego, więc uda mi się to pogodzić :) Tylko remont skończę w domu i będę wolny.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group