Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill: Shattered Memories na PC
Autor Wiadomość
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-09-30, 09:20   Silent Hill: Shattered Memories na PC

Hej.Mam pytanie czy najnowszy Silent Hill: Shattered Memories będzie dostępny również na komputery osobiste?.Przeglądałem trochę internet i żadnej przesłanki nie przeczytałem na ten temat może wy coś wiecie?
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2009-09-30, 11:17   

Niestety, a PC nie będzie. Climax pewnie obawa się, że spieprzą konwersję, tak jak to Double Helix zrobiło w przypadku Homecoming, i fani będą się narzucać :nerd:
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-09-30, 11:28   

Noto fajnie se pograłem już:-/ ja jednak mam nadzieje,że wyjdzie to będzie w dużej mierze moim zdaniem zależało od popularności i ocen nowego Silent Hill,kurcze ja jednak mam nadzieje... no nie rajcuje mnie kupowanie konsoli za 900zł dla 1 gry...
 
 
lipton 
Cockroach


Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 2
Wysłany: 2009-10-01, 21:01   

PSP i PS2 nie kosztują aż 900 zł, zawsze możesz kupić używaną :P
_________________
POLECANE LINKI:
Lockerz.com - chcesz darmowego ipoda, xbox'a czy PS3? Pisz priva!
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-10-01, 23:52   

Na PC nie wyjdzie - ta gra jest skierowana pod Wii i PS2/PSP, czyli konsole o technologi z generacji wstecz. Jeżeli nie wychodzi to na X0/PS3 (a nie wychodzi z przyczyny podanej w poprzednim zdaniu), to o wersji na PC nawet nie ma co marzyć.
 
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-10-02, 09:14   

Noto same dobre wiadomości widzę:)
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-10-06, 11:03   

Chwała że mam PSP i PS3 z wsteczną kompatybilnością PS2 :-) Więc mam na czym grać ... A nie mogę się doczekać ... Ten śnieg i ciemność mnie zachęca :-]
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
elbanan 
Cockroach


Dołączył: 13 Lis 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-11-13, 16:08   

A ja powiem że na PC będzie można pograć i to jak najlepiej ;)

Otóż:
1. Wiimote można podłączyć do PC (jest na Bluetooth i działa w obsługiwanym przez pecety standardzie HID) - kosztuje jakieś 150zł zestaw z nunchuckiem
2. Na PC jest niezły emulator Wii - http://en.wikipedia.org/wiki/Dolphin_(emulator) - który odpala większość komercyjnych gier, SH:SM powinno też pójść, a i program obsługuje Wiimota ^^
Jak coś można też grać myszką.
Dodatkowo W Dolphinie można grać w rozdziałce HD - gierki wyglądają lepiej niż na konsoli ^^
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2010-02-21, 03:15   

Jest spore prawdopodobieństwo iż będzie można pograć w SM na PieCecie. Otóż Dolphin z update na update coraz lepiej radzi sobie z grami. Już w tym momencie można pocinać w sporą cześć tytułów. SM zdaje mi sie nawet wręcz stworzone do grania na PC. Ruszanie latarką używając myszki itp. Wydaje mi się iż jest to kwestia czasu tym bardziej iż emulacja nie stoi w miejscu.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
dolgo 
Cockroach



Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 22
Wysłany: 2011-08-06, 19:33   

Hej, a czy istnieje jakieś spolszczenie do tej gry? Czy ktokolwiek posiada je? :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group