Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill (2006) - Opinie
Autor Wiadomość
Mannequin 
Cockroach



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 72
Wysłany: 2010-07-10, 18:55   

Myślę, że osoba nie grająca w grę nie zrozumie o co chodzi z syrenami i nagłą zmianą świata w jakąś inną ...
 
 
 
Suavek 
Insane Cancer


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1245
Wysłany: 2010-07-18, 13:13   

http://thatguywiththeglas...877-silent-hill ciekawa recenzja, jeśli ktoś jeszcze nie widział.
 
 
Mannequin 
Cockroach



Dołączył: 11 Lis 2009
Posty: 72
Wysłany: 2010-07-21, 21:04   

Hehe. Facet dobrze gada.. Właśnie - ktoś wie dla czego zmienili imię z Cheryl na Sharon (?) ?
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-07-21, 21:53   

Pewnie "bo tak" albo że ładniej brzmi czy coś.....
btw...
http://www.imdb.com/title/tt0384537/faq
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Immoral97 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 22 Lut 2011
Posty: 3
Wysłany: 2011-02-27, 18:11   Co sądzicie na temat Filmu Silent Hill?

Jakie sceny wam się najbardziej podobały? Może znaleźliście jakieś ciekawostki dotyczące filmu lub wpadki. Jeszcze jedno pytanie, co sądzicie o muzyce wykorzystanej w filmie. Dla mnie jak zwykle mistrzowska 5/5!.

Wypowiadajcie się . Pozdrowienia z Cichego Wzgórza! :->

AlaV: Temat o filmie już istnieje, post dołączony do odpowiedniego tematu, zalecamy albo opcję "szukaj", albo dokładniejsze przeglądanie forum, temat ten nie jest aż tak bardzo ukryty
_________________
Gnijące na haku ścierwo wrzucamy na grill
"Silent Night" zamieniamy w "Silent Hill" <3
 
 
Katja 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2011
Posty: 14
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 2011-04-26, 13:39   

Jak dla mnie film jest zajebisty ^_^ , znajduje się w pierwszej piątce moich ulubionych filmików, oglądałam go już kilka razy i zawsze z chęcią do niego powracam :grin: .
Powiem jeszcze że scenki przypominają mi pierwszą część gry i tu wielki plusik :thumbup: , ogólnie film jest nice ;P
_________________


I love Tarja and her angelic voice ♥
02.10.2010 - Tarja in Cracow ♥
16.01.2012 - Tarja in Warsaw ♥
02.06.2012 - Nightwish in Warsaw ♥
 
 
 
Sinedd 
Cockroach



Wiek: 29
Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 17
Wysłany: 2015-10-17, 13:09   

W sumie to film mi się podobał. Nie pamiętam już go za dobrze, bo tylko raz oglądałem i dawno ale wiem że przypadł mi do gustu. :)
Pamiętam jak przypadkiem się na niego natknąłem, jak leciał swego czasu na Canal+. Był to mój pierwszy kontakt z Silent Hill, bo gier nie grałem, w sumie to może i dziwne, ale nawet o nich nie słyszałem. Dlatego nie wiedział nic o Silent Hill'u oglądając go.
_________________

 
 
bruce_xcx 
Cockroach



Wiek: 26
Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-10-29, 20:35   

Sinedd napisał/a:
W sumie to film mi się podobał. Nie pamiętam już go za dobrze, bo tylko raz oglądałem i dawno ale wiem że przypadł mi do gustu. :)
Pamiętam jak przypadkiem się na niego natknąłem, jak leciał swego czasu na Canal+. Był to mój pierwszy kontakt z Silent Hill, bo gier nie grałem, w sumie to może i dziwne, ale nawet o nich nie słyszałem. Dlatego nie wiedział nic o Silent Hill'u oglądając go.


Tak samo było w moim przypadku, pierwszy kontakt z Silent Hill miałem właśnie przez pierwszy film który bardzo mi się spodobał, potem zagłębiłem się w świat gier.

Nurtuje mnie tylko jedno pytanie; co Rose mogła robić w opustoszałym Mglistym Świecie przez 6 lat ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group