Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
[ePSXe] INSTRUKCJA
Autor Wiadomość
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-11-05, 16:12   

Jak Bersek napisał, w pluginie video poszperaj, możesz w ogóle zmienić plugin video, ja z tego co pamiętam grałem na petecośtamopengl (wtedy miałem GeForce 440 MX)

Jeśli masz ,,wersję pc" (to jest, że najpierw jest menu z Harrym, a potem właściwe menu gry) poszperaj w opcjach i metodą prób i błędów zobacz czy są jakieś wzrosty prędkości. Na Twoim sprzęcie gra powinna działać bez żadnego zwalniania(wyjątkiem mogą być animacje), co do dźwięku też metodą prób i błędów w opcjach pluginu dźwiękowego, możesz też stestować inne pluginy audio.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-11-05, 16:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2010-06-10, 14:31   

Jeśli ktokolwiek ma problemy z odpaleniem emulatora, bo wyskakuje mu błąd: "Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się ponieważ nie znaleziono pliku 'zlib.dll'", to można go pobrać tutaj:
http://www.dll-files.com/...les.shtml?zlib1
Plik wypakowujemy do głównego katalogu emulatora i to wszystko, powinno wtedy już działać.
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-06-10, 23:57   

Lepiej wrzucić do katalogu system32 i mieć spokój na dłuższy czas :)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
siutrab 
Cockroach


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-08-25, 09:51   

Witam,

Mam dziwny problem. Silent Hilla mam już od dawna na kompie. Wszystko chodziło normalnie
(full screen). Pobrałem ePSXe, by odpalić inna grę z PSX. Od tego czasu gra uruchamia mi się w oknie. Próbowałem już usuwania ePSXe, ale nic to nie dało, grzebałem też w ustawieniach - też nic.

Moja wersja ePSXe to 1.6.0.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-08-25, 11:19   

spróbuj pSX... duzo prostrszy emulator - http://www.brothersoft.co...load-72489.html
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
siutrab 
Cockroach


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-08-25, 12:22   

pSX nic nie daje.

Zapomniałem dodać, że ja tej gry nie uruchamiałem przez emulator tylko to się działo automatycznie. Klikałem po prostu napis "PLAY" w menu (tego na PC (*.exe)), reszta działa się automatycznie.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2010-08-25, 12:54   

siutrab napisał/a:
Zapomniałem dodać, że ja tej gry nie uruchamiałem przez emulator tylko to się działo automatycznie. Klikałem po prostu napis "PLAY" w menu (tego na PC (*.exe)), reszta działa się automatycznie.
CZyli uruchomiałeś przez ePSXe....
siutrab napisał/a:
pSX nic nie daje.
Tzn?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2010-08-25, 13:19   

siutrab napisał/a:
Od tego czasu gra uruchamia mi się w oknie.


siutrab napisał/a:
Zapomniałem dodać, że ja tej gry nie uruchamiałem przez emulator tylko to się działo automatycznie. Klikałem po prostu napis "PLAY" w menu (tego na PC (*.exe)), reszta działa się automatycznie.


Ale gra i tak się uruchamia przez emulator. Grzebałeś w ustawieniach i nic? Wchodzisz w video config i tam jest fullscreen mode i windows mode. Wybierasz to pierwsze i już.

siutrab napisał/a:
Moja wersja ePSXe to 1.6.0.


Jak zależy Ci na trochę lepszej grafie to polecam wersję 1.7.0. Można włączyć shadery. Jest spora poprawa ;)
 
 
siutrab 
Cockroach


Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-08-25, 20:29   

OK dzięki. Musiałem przeoczyć tę opcję. Pewnie poprzestawiałem wszystko jak próbowałem MoH:U uruchomić xD.
 
 
yarex 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 08 Lip 2008
Posty: 9
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2011-02-13, 20:36   

Mam dość intrygujące pytanie do grania na emulatorze:

W konwersji na PC jest odmienny system zapisów i tylko raz udało mi się zapisać grę normalnie (tj. w tym notatniku) a po ostatnim starciu z finałowym bossem pokazuje się okienko zapisu, w którym próba zapisu zawiesza grę. Z chęcią zagrałbym od nowa z nowymi przedmiotami, lecz czy po zakończeniu gry wybór START umożliwi mi taką rozgrywkę? (nie chcę się przy tym ewentualnie rozczarować...)
_________________
W moich niespokojnych snach, widzę te miasto... Silent Hill. Obiecałeś opowiedzieć mi o nim wszystko pewnego dnia. Ale nigdy tego nie zrobiłeś.
==> YaReX <==
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group