Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
ZegarY
Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2009-07-02, 18:01   ZegarY

Ostatnio widzę ,że przycisk nowy temat nie boli ,pomyślałem ,że może to zasługuje na nowy temat.

To fragment mojego postu z tematu "Gdzie umarła Mary" ,jednak teoria zegarów wtedy nie została wcale poruszona.


Szpital po 1 śmierci Mari.

Miejsce gdzie jest taśma i otwieracz.

Wskazują to samą godzinę.

Czy mi się wydaje czy te rzymskie cyfr są jakieś nie zgodne z przeciętnym zegarem.
Tam gdzie 10 to mam rzymskie "1" WTF.
W ogóle te tarcza jest powolna. Od kiedy 4 to IIII.
Bardziej wygląda na to ,że nikt normalny nie zwrócił by na to uwagi :lol:

A tu zegar z kalendarzem.
W tym pokoju jest walizka ,a walizce klucz do pokoju 204.


Być może są jeszcze jakieś inne zegary w SH2(np. w muzeum) ,ale naprawdę musiałby grać od nowa.
BTW Imageshack się ściął i nawet ja sam nie mogę pooglądać stary screenów.
Zaulodowałem je jeszcze raz.

Dla przypomnienia powiem ,że zegar w zagadce trzeba było ustawić na 9:10 ,te zegary pokazując 10:10 .

Jak wrzucicie to do Odkryć mnie to nie zaboli .Po prostu te zegary to fajna sprawa ,a nikt tego nie zauważy.
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-07-02, 21:35   



Cez napisał/a:
To fragment mojego postu z tematu "Gdzie umarła Mary" ,jednak teoria zegarów wtedy nie została wcale poruszona.


Szpital po 1 śmierci Mari.


SPOILERY!!!

Być może 10:10 symbolizuję godzinę w którą James zadusił Mary :?: Jedynym argumentem przemawiającym za tym jest to, że w apartamencie Wood Side gdzie jest zagadka z zegarem spotykamy Piramidogłowego :) . Na zbieg okoliczności mi to nie wygląda :grin:

EDIT Z DOŁU

Kamillo napisał/a:
Dębowy Jacek napisał/a:
Być może 10:10 symbolizuję godzinę w którą James zadusił Mary :?: Jedynym argumentem przemawiającym za tym jest to, że w apartamencie Wood Side gdzie jest zagadka z zegarem spotykamy Piramidogłowego :) . Na zbieg okoliczności mi to nie wygląda :grin:

Gdybym nie przeszedł Sh 2 własnoręcznie bym Cię udusił :)
Nie odbierajmy tak bezmyślnie przyjemności z gry tym, którzy mają ją jeszcze przed sobą.

end ot


W temacie jest zaznaczone, że nie chodzi o zagadkę, więc będzie mowa o spoilerach ;) . Ospoilerowałem posta, żeby nie było niedomówień.
_________________
:



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group