Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwsze zakończenie

Pierwsze zakończenie
Leave
54%
 54%  [ 12 ]
Maria
9%
 9%  [ 2 ]
In Water
36%
 36%  [ 8 ]
Born From A Wish
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Tommy_Gun
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-26, 23:59   Pierwsze zakończenie

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 10:59 am Temat postu: _pierwsze zakonczenie_

--------------------------------------------------------------------------------

jak w temacie. jakie mieliscie zakonczenie kiedy graliscie po raz pierwszy - ja mialem >>>In Water<<<
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2008-03-27, 00:00   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:13 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Leave
 
 
rengaru
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 00:00   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:14 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja mialem Leave
 
 
Choody
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 00:01   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:51 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Leave
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-03-27, 00:48   

Leave
_________________

 
 
 
Wolumin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 01:32   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 11:55 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

LEAVE a za drugim razem IN WATER
 
 
Radzio
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 01:33   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 1:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

I ja miałem Leave
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 01:33   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 1:20 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja miałem leave, a za drugim razem Rebirth.
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 01:34   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 5:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

LEAVE.. Nie było już takiego tematu?
 
 
neo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 01:34   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 5:27 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

LEAVE
 
 
Tommy_Gun
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-27, 01:35   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 5:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Trust napisał:
Cytat:
LEAVE.. Nie było już takiego tematu?

szukalem i nie widzialem
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-03-27, 01:36   

Wysłany: Sob Lip 09, 2005 9:16 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Leave.....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-03-30, 14:44   

Hmm... chyba nikogo nie zaskoczę nikogo jeśli powiem, że LEAVE? :grin2: . Ogólnie to temat trochę bez sensu mi się wydaje. Każdy pisze tylko jakie zakończenie i... no właśnie - i co?
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-30, 15:19   

Leave.

Mike-L.
Cytat:
Każdy pisze tylko jakie zakończenie i... no właśnie - i co?
A czy trzeba więcej?
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-03-30, 15:27   

In water. Najlepsze jest to, że dopiero potem do mnie dotarło co ono właściwie oznaczało =_=
 
 
BillyTheKid 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 27 Mar 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-03-30, 21:42   

in water
_________________
dobry skun nie jest zły
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-30, 21:47   

Moje pierwsze i zarazem ulubione zakończenie to Maria ^_^ .
Nawet nie wiedziałam, że trzeba robic jakieś 'specjalne rzeczy', żeby je zdobyc, po prostu, jako James wykazywałam, hmm... duże zainteresowanie blondwłosą towarzyszką, bardzo na nią uważałam, a w szpitalu cały czas sprawdzałam, czy wsztstko z nią ok :razz: .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-03-31, 07:28   

Moje pierwsze zakończenie to Leave oczywiście, ale tak bardzo starałam się aby zdobyć Marię za pierwszym razem, opiekowałam się nią i tak dalej ale i tak wszystko skopałam :lol:
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2008-05-05, 12:18   

Nie mogę powiedzieć, które zakończenie jest moim ulubionym bo przeszedłem grę na razie tylko jeden raz z zakończeniem Leave...cóż mogę powiedzieć? Posłużę się tutaj cytatem:
Carmash napisał/a:
Moim pierwszy zakończeniem było "In Water", po którym szczerze się przyznam...leciały mi łzy :D Zaskoczenie było nie małe i siedziałem z dobre 10 minut z otwartą japą.

Ani w SH1 ani w SH3 się nie wzruszyłem tak jak w SH2.

Wątpię czy kolejne zakończenia będą potrafiły wywrzeć na mnie taki sam wpływ jak to pierwsze :roll:
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-05-05, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2008-06-02, 11:26   

Moim pierwszym zakonczeniem bylo "Leave"
Bersek napisał/a:
Ani w SH1 ani w SH3 się nie wzruszyłem tak jak w SH2.
Mnie wzruszylo SH1, bo zakonczenie SH3 nie bylo, az tak wzruszajace. Co prawda odczuwalem zal do Heather, ale do tego co przeszla. Nie, ze szukalem jakiegos drugiego dna.
Ostatnio zmieniony przez Makaroniarz 2008-06-02, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2008-12-10, 16:41   

Leave, a drugim In Water
 
 
HoochMaster 
Wall Man



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 212
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-12-27, 17:48   

Maria :)
Podobnie jak Miho nie wiedziałem nic o żadnych warunkach, które należy spełnić, aby otrzymać jakieś zakończenie. Spodziewałem się podobnej sytuacji jak w jedynce (kluczowe decyzje), ale sposób w jaki rozwiązano kwestię zakończeń w dwójce okazał się znacznie lepszy - sprawia, że gra jest bardziej niejednoznaczna - James otrzymujący zakończenie np. 'Maria' to nie ten sam otrzymujący zakończenie np. "In Water".
I w sumie najbardziej utożsamiam się z Jamesem otrzymującym zakończenie "Maria". Mimo jej dziwnych zachowań (czasami) starał się ją zrozumieć. Wykazał, że potrafi opiekować się inną osobą w ciężkich sytuacjach, na ile pozwalają mu siły. Jednocześnie tak długo jak istniała szansa na odnalezienie Mary, pozostawał wierny swojej żonie i unikał bezpośrednich zbliżeń z Marią. Nawet w zakończeniu nie ma żadnych przytulanek - James jest szczęśliwy po prostu towarzystwem Marii, a i Maria nie kryje w sobie nienawiści do niego, bo w końcu robił wszystko, aby nic złego się jej nie stało.
I wyglądało na to, że wszystko będzie dobrze, ale musieli oczywiście dodać kaszel Marii na sam koniec. Uważam jednak, że nawet jeśli zachoruje, James tym razem będzie silny i wytrwa z nią do samego końca. W końcu już w czasie gry udowodnił, że potrafi troszczyć się o innych.

Jak grałem? Nie biegałem za dużo z definicji (w przeciwieństwie do Forresta Gumpa, jak gdzieś szedłem, to szedłem) - po prostu grając po raz pierwszy w jakiegokolwiek SH rzadko biegam, bo mogą wtedy umknąć różne szczegóły i przedmioty. Poza tym nie lubię zwiedzać w pośpiechu ;) Raz przebiegłem się z Marią (po co walczyć z tym manekinem) i to był ostatni raz, kiedy przy niej biegałem - Maria o mało nie została przez niego zraniona i jeszcze się zmęczyła. Uznałem, że takie bieganie jest po prostu nie w porządku - w końcu zgodziłem się zabrać Marię ze sobą, a była bezbronna. Tym bardziej, że przypominała Mary co od razu przypomniało mi relację Cheryl/Alessa z SH1 (teraz jestem już prawie pewien, że słuszne skojarzenie, teoria w drodze :) ). W szpitalu zdarzyło się parę razy zasłonić własnym ciałem Marię i oberwać przy okazji. Kiedy została w celi odwiedziłem ją parę razy: żeby sprawdzić czy jej stan się polepszył i po tym jak zdobyłem klucz do windy. A kiedy zostałem zrzucony z dachu przez PH (totalne zaskoczenie, myślałem że po walce w apartamentach da mi spokój) pierwsze co zrobiłem, to poleciałem do pokoju Marii, bo naprawdę bałem się, że jest w niebezpieczeństwie. Podczas wkurzającego pościgu w piwnicy (cholerne skrypty) nie zwiewałem przed PHem - zacząłem do niego strzelać (jak się okazało, to spowalniało jego ruchy). Po opróżnieniu trzech magazynków stwierdziłem, że zwiewać jednak trzeba i udało mi się dotrzeć do końca - Maria oberwała raz po drodze i oczywiście zginęła w cutscence. Myślałem, że to przez zranienie Maria biegnie wolniej, więc wczytałem save'a i udało mi się dobiec z Marią w jednym kawałku. OCZYWIŚCIE zginęła w cutscence, więc stwierdziłem, że nic zrobić nie mogę i kontynuowałem przeklinając Konami za zabicie tak sympatycznej postaci. PH też pojawił się na mojej target liście i poprzysiągłem, że dostanę go za to co zrobił w zmowie ze skrypterami :) Po wielu rozterkach, odzyskiwaniu i traceniu nadziei pokonałem PHa, a nawet dwóch. No i wysłuchałem całej konwersacji (czy raczej jej wspomnienia) w korytarzu przed finałową walką - jak raczej każdy. Zdjęcia Mary i noża Angeli nie oglądałem (może raz lub dwa, żeby zobaczyć co James ma do powiedzenia na ich temat). W ogóle takie częste examinowanie przedmiotów uważam za nienaturalne :)
_________________
Do you really love her? In sickness and in health? If you truly love her, then you must act.
It all depends on how hard you fight for her. Whatever happens, don't give up.
And if it comes to it, you must be willing to protect her with your very life.
After all, true love means a willingness to sacrifice.
Be true to your heart and with luck, things will work out in the end.
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-12-31, 13:49   

Leave

Szkoda bo liczylem na In Water. Niestety okazałem się nie dość zrozpaczony i emowaty. :razz:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2009-01-10, 12:42   

Leave,za drugim razem (chociaż nie chciane) Maria xP
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Moryc 
Cockroach



Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 96
Wysłany: 2009-01-10, 15:26   

In Water, drugi razem (tez nieswiadomie) in water
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group