Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-04-07, 20:48
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-06-11, 16:30   

Facepalm, ludzie czy wy w ogóle przeglądacie jakieś trailery, gameplaye? Przecież o świecy jako rzeczy służącej do obrony było już mówione za czasów pierwszych ludzi, nawet gdzieś się zachowały malowidła skalne przedstawiające Harrego z tą racą.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-06-11, 16:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-11, 19:29   

Kurde...ma racje ;( z ,,shettered memories" zrobił się temat-hybryda..większośc z tego pasowała ( chyba ) do fanowskiego projektu Sh....widocznie Nazar ma na mnie zbyt duży wpływ
Przepraszam Berseku! wybaczysz mi? xD
_________________

 
 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-13, 23:16   

Co do muzyki to jest inna niz w orginalnej czesci pierwszej. Rozczarowało mnie tez troche jak odnowili Harryego (Ma inny głos, wygląda jakby odmłodniał kilka albo i nawet kilkanascie lat, nosi okuary...). Poza tym zapowiada się nieźle :grin:
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2009-06-14, 00:10   

Dzejdzej napisał/a:
Rozczarowało mnie tez troche jak odnowili Harryego (Ma inny głos, wygląda jakby odmłodniał kilka albo i nawet kilkanascie lat, nosi okuary...)


No nie mów mi, że nowy Harry nie wygląda dla Ciebie jak prawdziwy pisarz :]
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-14, 10:40   

fakt..troche zastanawiające - w SH1 Harry posługiwał się bronią jak zawodowiec....skąd miał tyle skilla ;p a że jeszcze miał auto-aim to już wogóle
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-06-14, 11:12   

Może w domu miał broń? Myślisz nad tym skąd Harry umie się posługiwać bronią, a nie zastanawia Cię skąd Heather umiała posługiwać się giwerami? Nie bądźmy tak szczegółowi, SH to gra i nie trzeba aż tyle realizmu (choć jakiś musi być).
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-06-14, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-14, 11:23   

Na moj gust to poslugiwal sie bronia raczej smiesznie niz zawodowo ;p W SH:H mozna powiedziec ze Alex zawodowo sie posluguje. A co do Heather to nawet dziecko by umiało przeładować i pociagnac za spust :razz:
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-14, 11:52   

..czyżby tatuś Heather przewidział to i zabierał córeczke na strzelnice?..fakt , Harremu broń była potrzebna - wkońcu to pisarz , a gdy ktos naruszy licencje to....
hmm..a jak myślicie - czy zostanie wyjaśniona jakaś zagadka dotycząca świata Sh? (chodzi o to , czy zobaczymy jakis urywek z histori np. Cybil czy kogo tam jeszcze
_________________

 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-06-14, 12:37   

Nie, nie zostanie rozwiązana żadna zagadka bo to jest spin off, a nie prequel/sequel :D
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-14, 15:43   

wielki Bersek zauważył mój malutki temacik *_* ..jestem zaszczycony xD
a na serio - zakładacie , że będzie poślizg z premierą gry?
_________________

 
 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-14, 16:25   

Pewnie jak zawsze ;( a o ile mi wiadomo to Cybil jest normalnie w tej części :->
_________________
Congratulations... You are still alive...
Ostatnio zmieniony przez Dzejdzej 2009-06-14, 16:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Leopard 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2009
Posty: 21
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-06-14, 18:38   

Dzejdzej napisał/a:
a o ile mi wiadomo to Cybil jest normalnie w tej części


Cybill będzie w trzech wersjach, to zależy jakie dasz odpowiedzi w ankiecie na początku gry.
_________________
Niepowodzenie: Nie wykorzystać okazji
Karel Capek
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-14, 22:22   

hmm...postarajmy się jakoś poskładać to , co wiemy na temat Sh:SM
1.Komunikacja oponentów i przechodzenie za bohaterem z lokacji do lokacji.
2.Świat gry zmienia się w zależności od decyzji (chyba standard..)
_________________

 
 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-14, 22:48   

Jak narazie mi sie podoba, szczegolnie ze przeciwnicy moga sie porozumiewac w jakis sposob. A jezeli mialyby sie przemieszczac do innych lokacji za bohaterem to bohater musialby sie jakos bronic.
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-06-15, 09:44   

Dzejdzej napisał/a:
A jezeli mialyby sie przemieszczac do innych lokacji za bohaterem to bohater musialby sie jakos bronic.


Albo mogło by być coś takiego, że po wejściu gdzieś trzeba znaleść coś czym można zabarykadowac wejście, co by maszkarony nie wlazły tam za nim.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-15, 11:44   

wawmaster napisał/a:
Albo mogło by być coś takiego, że po wejściu gdzieś trzeba znaleść coś czym można zabarykadowac wejście, co by maszkarony nie wlazły tam za nim.


Niezły pomysł. Jeszcze żeby gł. bohater mógł walczyć rękoma bo wkońcu od czegoś je ma :razz:
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-06-15, 12:06   

Dzejdzej napisał/a:
Jeszcze żeby gł. bohater mógł walczyć rękoma bo wkońcu od czegoś je ma :razz:


no niby tak, ale ja na jego miejscu brzydziłbym sie dotykać jakiegoś takiego mutanta:P Chociaż kto wie... w sytuacjach ekstremalnych człowiek potrafi posunąć sie do różnych rzeczy, więc pomysł w sumie w porządku. Ale zeby walka wręcz służyła tylko do chwilowego ogłuszenia potwora.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-15, 12:16   

wawmaster napisał/a:
no niby tak, ale ja na jego miejscu brzydziłbym sie dotykać jakiegoś takiego mutanta:P Chociaż kto wie... w sytuacjach ekstremalnych człowiek potrafi posunąć sie do różnych rzeczy, więc pomysł w sumie w porządku. Ale zeby walka wręcz służyła tylko do chwilowego ogłuszenia potwora.


W takiej sytuacji napewno bys sie nie brzydzil :razz: Byłoby dobrze żeby można było walczyc normalnie jak w poprzednich czesciach :-> (oprócz origins bo rzucanie telewizorami ktorych ma sie kilka w ekwipunku to przesada :!: )nie oszukujmy sie ale zabicie takiego dziwnego stwora z odpowidnią brutalnością sprawia frajde (moze w nieduzym stopniu ale zawsze :grin: ) i satysfakcje ze ma sie chwilowo spokój :razz:
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-15, 12:31   

Panoowie ;p ..zajrzyjcie do poprzednich postów.Ktoś tam dał fotkę z bohaterem walczącym za pomoca flary.Widocznie maszkarom światło sie niepodoba.A co do tej pogoni....a co jeżeli jest jakaś zagadka?..może się taki zblokowac i amen , nierozwiązemy jej

ehh ;/ złączyli mój temat
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sidri 2009-06-15, 15:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
RebelINS 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 14
Skąd: Shaolin
Wysłany: 2009-06-15, 17:35   

Graficznie wygląda to całkiem ciekawie.Patent z telefonem nie przemawia do mnie.Jeśli chodzi o brak walki to znając życie "specjaliści" z climax zrobią z tego największe utrudnienie w grze.Nie będzie to straszne tylko męczące.
_________________
RebelINS
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-15, 18:09   

fakt....Rebel ma rację - system walki nigdy niebył dobry..ale bądźmy dobrej myśli..może cos zrobią nowego.A narazie wnośmy modły o premiere bez opóźnień

..cos tak wszystko umilkło
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sidri 2009-06-16, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-06-16, 19:47   

Co do tych 2 obrazków nowych z topicu informacje:z tego co widać będzie można zrzucać potwory do wody\przepaści.Czyżby będzie to rozwiązane tak jak w Penumbrze czyli eliminacja potwórów sposobem nie siłą?
_________________

 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-06-16, 21:02   

Bardzo mozliwe. Mi się ten patent podoba. Wprawdzie w Penumbrę grałem tylko w demo, ale tam nawet głupi nietoperzo-podobne coś potrafiło być upierdliwym, przerażającym draństwem, bo nie dało się go łatwo ot tak zestrzelić.

Przy okazji, wracając na chwilę do trailera; w komentarzach pod filmikiem, które w Informacjach dał Berserk, jest wpis, że piosenka, która leci podczas filmiku to "Always on my mind". Wprawdzie aranżacja zupełnie inna niż te, jakie do tej pory słyszałem (do tej pory wykonywało tą piosenkę Pet Shop Boys, Presley, Ten Sharp...), ale słowa się zgadzają.
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-16, 21:34   

..Zrzucanie potworów? ehh..mam takie dziwne przeczucie , że fanowie zrobią z tego parodie 300 spartan z ,,This is SPARTA"
_________________

 
 
 
Dzejdzej 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 13 Cze 2009
Posty: 49
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-06-17, 00:41   

Sidri napisał/a:
..Zrzucanie potworów? ehh..mam takie dziwne przeczucie , że fanowie zrobią z tego parodie 300 spartan z ,,This is SPARTA"


Dokładnie. Ale pomysł z zrzucaniem potworow jest niezly :-> A co do systemu walki to powinien być trudny, w końcu to SURVIVAL horror :razz:
_________________
Congratulations... You are still alive...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group