Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Devinitum
2009-04-07, 20:48
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
david113 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-05-23, 00:33   

a kiedy premiera ???
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-05-23, 01:11   

Z tego co wiem twórcy wspominali datę 30 lutego 2010.
 
 
 
david113 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-05-23, 07:55   

wow. bo się nabiorę :lol: a po za tym sugerujecie że wcześniej harry z sh1 miał dobry wzrok ? to dlaczego w kafejce zauważył cybil dopiero jak podeszła do niego blisko, pojawiła się jak duch ? nie sądzę
Ostatnio zmieniony przez david113 2009-05-23, 10:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
david113 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-05-25, 17:33   

"Shattered Memories ma trafić do sklepów już na jesień tego roku!" - to cytat ze strony z grami na psp. Z tego wynika, że na inne konsole także będzie dostępny właśnie wtedy! Kto się nie może doczekać ? :-)
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-05-29, 01:42   

W informacjach podałem link do trailera (jeżeli komuś nie chce się zmieniać tematu, to proszę raz jeszcze: LINK). Graficznie wygląda bardzo dobrze.

Rozwaliła mnie jednak jedna rzecz - domysły o tym, że w grze będą dwie wersje Cybil, w zależności (zapewne) od wyników testu, są prawdziwe. :O W filmiku na przemian pokazana jest seksowna blond policjanta w okularach i z wielkim dekoltem, oraz wersja policjantki w czarnym, pełnym umundurowaniu i czapce z daszkiem. Jeżeli cała gra ma tak wyglądać, to zapowiada sięto genialnie.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-05-29, 01:58   

Motywu z Cybil szło się domyślić, nawet chyba ktoś na forum wspomniał, że pewnie takie coś się pojawi. Co do samego trailera...z kim Dr. K tam rozmawia, z sekretarką? Ma swoje biuro w Silent Hill? Pewnie ma tam jeszcze księgową, kilka sprzątaczek i chłopca na posyłki, który lata do pobliskiego supermarketu po zakupy :lmao: Anyway, do tej pory nie narzekałem, ale co ja mogę powiedzieć o tym całym shifcie na...ice world, oprócz tego, że imo jest on tandetny. Już nie chodzi mi tutaj o kategorie Silent Hillowe, ale ogólnie.
 
 
 
ALIEN_ALIEN 
Bann'd


Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2008
Posty: 79
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-05-29, 10:45   

Nie przekonuje mnie ten zwiastun ... Zero Emocji ... No i ten śnieg też jak by na wyrost upchany by coś nowego było ...
_________________
\\\Powód bana: Utrzymywanie dramy i nachalność; więcej w ostrzeżeniach użytkowników.
-Żelazko\\\
Dalej jest już tylko strach ...
 
 
 
david113 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-05-30, 12:46   

fajnie będzie :-) ale dziwna ta przemiana w alternatywny świat, taki lód czarny wszędzie osiada :grin:
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-30, 13:55   

ALIEN_ALIEN napisał/a:
Nie przekonuje mnie ten zwiastun ... Zero Emocji ... No i ten śnieg też jak by na wyrost upchany by coś nowego było ...

Zero emocji? To w SH1 powinny być ujemne emocje :D Harry jakoś specjalnie się tym nie przejął, że mu jedyna córka zniknęła.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-05-30, 14:34   

@Nazar
Alienowi chodziło o to że zero emocji było przy oglądaniu tego trailera a nie o to że Harry miał czy nie miał tych emocji. :)

Co do trailera to mi się bardzo podobał,fajny klimat i ten otherworld lodowy też dobrze wygląda. :)
_________________

 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-05-30, 14:49   

hm...ja byłem dosć entuzjastycznie nastawiony do gry po obczajeniu początkoych newsów, natomiast trailer nieco ostudził zapał. Nie wiem czemu, bo jako tako wsio ok ale...jakoś przeszkadzała mi ta zamiana światów, szczególnie że wyglądało to jakby Czerwie z Diuny ryły asfalt...harry jakoś wcześniej wydawał mi się lepszy...bardziej wiarygodny..sam nie wiem poczekam na więcej póki co nadal ciekawi mnie efekt i to bardzo
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-05-30, 15:36   

Z trailera mogę wywnioskować, że po raz kolejny zadbano o to, żeby postaci miały bardziej wiarygodne dialogi w kontraście do tych z SH1-4, które zawsze były najsłabszą stroną tych odsłon. Podoba mi się to. Sam koncept alternatywnego SH skutego lodem wydaje się być trochę kontrowersyjny, zważywszy na fakt, że w pierwowzorze wygląd Otherworld bazowany był na tym, co przeżyła i wycierpiała Alessa. Więc albo twórcy planują jakieś poważniejsze alteracje w scenariuszu, albo sami nie wiedzą co robią xD Ciekaw jestem co tam sobie wymyślili. Może pozytywnie czymś zaskoczą.

A i moim osobistym zdaniem lepsza byłaby Cybil w pełnym odzieniu. To bardziej naturalne. Gdzie niby spotkamy policjantkę z roznegliżowanym dekoltem, w zawadiackiej fryzurze i fikuśnie nałożonych okularach, która ponętnym spojrzeniem podnosi ciśnienie w spodniach facetów? xD A może to kolejny, ważniejszy punkt fabuły planowany przez Climax?
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2009-05-30, 16:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-05-30, 15:57   

StuntmanMikeL napisał/a:
Gdzie niby spotkamy policjantkę z roznegliżowanym dekoltem, w zawadiackiej fryzurze i fikuśnie nałożonych okularach, która ponętnym spojrzeniem podnosi ciśnienie w spodniach facetów?
I to w zimę ;) podpiszę się pod Majkim...dialogi co prawda moze i będą wiarygodne, ale jak wspomniaęłm, ta postać Harry'ego jakoś mniej wiarygodna...stary miał swój styl a ten jest taki na siłę jakby znowocześniały...przynajmniej mam takie odczucie
_________________
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2009-05-30, 17:18   

A mnie się podoba i Harry, i przemiana w alternatywny świat. Wygląd postaci gra u mnie drugorzędną rolę, najważniejsze, żeby fabuły nie spieprzyli. Harry rzeczywiście trochę nowocześnie wygląda, ale nie dopatrujmy się wszędzie "zmian na siłę". Jakieś musiały się pojawić, na tym polega rozwój. To, co powstanie z tych zmian, to już zupełnie inna sprawa...
Cybil... Hmmm, rzeczywiście, wersja "święcąca cycem" zupełnie mi nie pasuje. Takie widoczki to raczej na www.xxx-cośtam.com, a nie w SH...
Przemiana w alternatywny świat bardzo mi się podobała, aczkolwiek mogłaby być bardziej dynamiczna. To jeszcze trailer, mam nadzieję, że nad tą kwestią popracują i uczynią z niej prawdziwy majstersztyk. Co do samego znaczenia... Być może Alessa chce tym razem ostudzić się i zapał tych, którzy chcą narodzenia Goda? XD
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-05-30, 17:34   

Premiera 2009, dobrze. Na początku mówiło się o jesieni 2009, oby nic się nie zmieniło. Trochę za holiłudzki ten trailer, ale jeszcze nie ma powodów do paniki. No i voice-actorzy brzmią podobnie do tych z oryginału - plus.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-05-30, 22:03   

Doxepine napisał/a:
Cybil... Hmmm, rzeczywiście, wersja "święcąca cycem" zupełnie mi nie pasuje. Takie widoczki to raczej na www.xxx-cośtam.com, a nie w SH...


Cynthia:


oraz Eileen:


się z Tobą kompletnie nie zgadzają. :roll:
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-05-30, 22:15   

Zaratul napisał/a:
@Nazar
Alienowi chodziło o to że zero emocji było przy oglądaniu tego trailera a nie o to że Harry miał czy nie miał tych emocji. :)

Chyba, że tak :) Mnie też jakoś specjalnie nie poruszył emocjonalnie, ale pozytywne wrażenie wizualne zrobił, dialogi i gra postaci - duży plus.

Bersek napisał/a:
Nie, Harry poszedł sobie na piwko do Cafe 5to2 zamiast szukać córki.

Poszedł szukać, ale zrobił to z taką werwą i zaangażowaniem, jakby mu było wszystko jedno :>
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-01, 17:25   Nowy SH czyli co powinno być a czego nie

Witam.Do otworzenia tego tematu natchneła mnie zapowiedź nowego/starego SH.Co chcielibyście zobaczyć w tej grze a czego nie?Co sądzicie o tym , że potwory bedą potrafiły ,,komunikować" się między sobą i przechodzić do innych lokacji za bohaterem?
Prosze o wszelkie sugestie dotyczące taj gry.
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2009-06-01, 18:24   

Sidri napisał/a:
Co sądzicie o tym , że potwory bedą potrafiły ,,komunikować" się między sobą i przechodzić do innych lokacji za bohaterem?


Jak dla mnie to fajny pomysł. Tym bardziej ze podobno ma nie być walki. Tylko sama ucieczka. To doda troche tempa grze. Albo zgubimy potwora gdzieś w ciemnym korytarzu, albo bedziemy użerać sie z nim przez jakiś czas.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2009-06-01, 18:50   

Ja się podpiszę pod pierwszym akapitem Dosi, napiszę iż jestem w niebo wzięty. Ten profil i zmiana świata w zależności... Cudo. Po prostu mi się wszystko podoba. Nie żebym był jakimś SH1 hejterem czy coś ale te dialogi (That's absurd) czy strzelanie do (hjuman biing) to wprawiały mnie w nastrój w jaki wcześniej wprowadzał mnie jedynie Marek Kondrat w dniu świra. Czekam. Czekam.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-01, 21:02   

Hmm..ale to może stworzyc problem z tzw. Backtrackingiem czyli powrotem do tej samej lokacji.A niema nic gorszego niż banda potworów ganiająca cie po ulicach...Rozwiązanie z ekwipunkiem zasługuje na brawa.Podobna rzecz była w Dead Space tyle ze w formie hologramu.
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-01, 22:47   

Najgorzej, jeśli potwory będą się zacinały w ciasnych lokacjach, do których trzeba będzie się dostać lub, o zgrozo, rozwiązać w nich jakąś zagadkę :D

Przy okazji - może się czepiam, ale warto zainstalować sobie słownik w przeglądarce, jeśli ma się problemy z ortografią ;)
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-02, 14:39   

Za wszelkie błędy przepraszam.Chyba odinstaluje GG bo to ze mnie dysortografa zrobiło.
W grze ma być też system który modyfikuje świat na podstawie tego , co gracz zrobi np : wchodzi do biura i od tego , czy najpierw popatrzy na rozebraną panienke na plakacie czy odrazu zacznie szukac mapy będzie modyfikować drobiazgi w grze.Wątpie czy będzie miało to przekład na zakończenie gry , ale większa ilośc takich akcji mogła by to zmieniać (koniec gry znaczy)
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-06-02, 14:45   

Muszę się pospieszyć z naszym forumowym projektem, bo wyjdzie na to, że moje pomysły ktoś wcześniej zrealizuje ;) Co prawda nie myślałem o biurze, ale ten sam rodzaj oddziaływania na przebieg gry chodził mi wczoraj po głowie.
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2009-06-02, 14:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sidri 
Cockroach


Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 53
Wysłany: 2009-06-02, 14:57   

Szkoda że więcej ludzi z forum niepisze w tym temacie :nerd:
Ciekawe jest też to , jak problem obrony naszego protagonisty rozstanie rozwiązany.Bo SH to nie jest gra o wiecznej ucieczce (Mirrors Edge).Niemówie tutaj o bataliach ale o tym , że jakiegoś ,,paskuda" położymy choćby i z deski po to , zeby dalej na niezawadzał.Niszczenie broni to był by zły pomysł , ale takie coś , ze np : przy każdym nastempnym ciosie zadajemy mniej dmg.I tak deską pierwsze 2/3 ciosy zadajemy z normalnym dmg tak następne z coraz mniejszym.Było by to odwzorowanie męczenia się postaci
_________________

Ostatnio zmieniony przez Sidri 2009-06-02, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group