Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Soundless Mountain II
Autor Wiadomość
imalkor 
Cockroach


Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-01-14, 03:08   Soundless Mountain II

Witam.

Jestem tu nowy i chcialem podzielic cie ciekawym znaleziskiem, o ktorym nikt nie wspomnial. Indiegames.com uznalo gre p.t. "Soundless Mountain II" :D za najlepszy, darmowy, niezalezy, remake 2008r. Niestety nie jest to pelna konwersja. Gra konczy sie w momencie dotarcia do apartamentow. Znajdzcie roznice pomiedzy remake'iem a oryginalem. ;)

Soundless Mountain II
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 38
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-18, 11:58   Re: Soundless Mountain II

Mam problem ze zmienną prędkością gry, ale generalnie - wypas! :D
 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-11-14, 16:51   

Ja zasadniczo jestem sceptycznie nastawiony na tego typu "wsteczne" remake'i, nawet jeśli to jest niezależny projekt i nie trzeba brać tego na serio.
Zresztą mam nadzieje, że nigdy nie powstanie nawet normalny, oficjalny remake któregokolwiek z SH.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2010-11-14, 19:00   

Dlaczego? Ja bym z chęcią zobaczył starego pierwszego Silenta w odświeżonej grafice. Owszem w pewnym sensie jest to odgrzewanie starych tytułów, ale przynajmniej byłaby pewność, że będzie to raczej solidny produkt, aniżeli to co można było zobaczyć w ostatnich odsłonach. Pierwszy SH już się dawno zestarzał. Zawsze sentyment zostaje to oczywiste, jednak dzisiaj nie robi żadnego wrażenia i czy to się komuś podoba czy nie swoje już "przeżył". Na przykład remake pierwszego RE został bardzo pozytywnie przyjęty. Równie dobrze tak samo mogłoby być tutaj.
 
 
timothy7 
Mumbler


Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 153
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2010-11-14, 19:48   

Salvin napisał/a:
Na przykład remake pierwszego RE został bardzo pozytywnie przyjęty. Równie dobrze tak samo mogłoby być tutaj.

Ale pamietaj, ze nad remakiem RE pracowal ten sam koncern, co nad oryginałem (Capcom). Remake pierwszego SH bylby dobry, gdyby pracowali nad nim ludzie z Konami, lub Team silent (marzenia). Jednakze wiemy ze do tego nigdy nie dojdzie, wiec nie oczekujmy cudów.
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2010-11-14, 20:28   

Zgadzam się również bardzo chętnie zobaczył 1 części silent Hill z odświeżoną dzisiejszą grafiką i troszke zmienionym gameplay:). Było by to na pewno coś i sprzedało by się lepiej niż nie jedna gra, ale patrząc realnie nie sądzę aby do tego doszło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group