Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Żelazko
2010-10-07, 00:26
Spolszczenie
Autor Wiadomość
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2008-12-30, 08:41   Spolszczenie

Witam was ponownie:) Mam pytanie. Wiecie może, gdzie można znaleźć amatorskie spolszczenie do SH:H :?: Bo widziałem takowe, na jakiejś stronce internetowej, ale z niewiadomych powodów nie dało się go pobrać ;| .
 
 
Baster18 
Cockroach


Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 17
Wysłany: 2009-03-06, 17:41   

Spolszczenie jest w trakcie realizacji i już w nie długim czasie będzie gotowe. Trzeba uzbroić sie w cierpliwość, a na pewno nie będziesz zawiedziony.
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2009-03-06, 19:06   

Dzięki. Z angielskim u mnie tak średniawo, a wiadomo, że fabuła w SH jest rzeczą najważniejszą, dlatego cierpliwie czekam z zainstalowaniem gry na spolszczenie :grin: ... Ostatnio przez prace i tak mało czasu siedzę na kompie, ale na SH zawsze znajdę chwilkę;) Pozdro.
 
 
midnight187 
Cockroach


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-07-29, 13:08   Silent Hill Homecoming Spolszczenie v2.0 Problem

Witam wszystkich fanów tej wspaniałej gry otóż w ostatnim czasie przyszła chęć przejścia kolejnej części Silent Hilla i wypadła na Homecoming. Problem naradził się gdy chciałem pobrać spolszczenie 2.0 ponieważ ono zawiera polską czcionkę i nie wiarygodne że gdzie nie będę ściągał tego spolszczenia pojawia mi się komunikat o wirusie i nie mogę pobrać ufam Avastowi i wiem że on wie co robi. Mam prośbę jeśli ktoś posiada nie zawirusowane spolszczenie 2.0 to prosiłbym serdecznie o linka coś czuje że nie tylko ja bym na tym się ucieszył bo na pewno są tacy którzy jeszcze też nie grali.

Pozdrawiam :->
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-07-29, 13:20   

Silent Hill: Homecoming jest grą dość zbugowaną, także nie radziłabym dodawać jeszcze spolszczenia, które może powodować jeszcze więcej błędów, a takie przypadki się zdarzały. Wersja angielska (czyli oryginalna wersja językowa) aż tylu problemów mieć nie powinna.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2010-07-29, 13:26   

Jak można ufać antywirusowi, który blokuje absolutnie wszystko... :roll:

http://grajpopolsku.pl/do...d=1&rowstart=45 - to jest link od autorów spolszczenia. Jeśli sądzisz, że męczyli się z nim tylko po to, żeby zniszczyć komputery ludzi, którzy chcą pograć w polską wersję Silent Hill: Homecoming, to nie pobieraj.
 
 
midnight187 
Cockroach


Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 2
Wysłany: 2010-07-29, 22:11   SH Homecoming spolszczenie v2.0 brak polskiej czcionki

Witajcie otóż mam ponownie problem ze spolszczeniem v2.0 a mianowicie nie ma u mnie w grze polskiej czcionki przez co beznadziejnie się czyta.Na screenach ładnie prezentują się te litery ale u mnie ich nie ma czy wie ktoś w czym przyczyna ściągnąłem najnowszą wersje więc powinny być a może ja coś powinienem ustawić proszę o pomoc :-> spolszczenie ściągnąłem z tej strony

Mike: Jeśli jeszcze nie skumałeś, ostrzeżenie dostałeś za wklejanie linków z wareza. Ostatnie upomnienie.
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2010-07-29, 23:36   

Ostrzeżenie chyba dalej cię nie rusza. Przestań ściągać spolszczenie z jakichś warezów, których umieszczanie linków na tym forum jest zabronione. To raz. Po drugie - zajrzyj łaskawie na ten-tutaj-O temat i ściągnij normalne, przygotowane przez serwis spolszczenie i w razie czego tam zgłaszaj swoje problemy (ba, albo na forum KochatakGroup, w końcu od tego oni są). Jeśli dalej nie będzie wszystko poprawnie działać - to masz cholernego pecha.
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group