Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silentowi panowie

Ulubiona postac męska.
Harry
18%
 18%  [ 11 ]
Kaufmann
0%
 0%  [ 0 ]
James
37%
 37%  [ 22 ]
Eddy
5%
 5%  [ 3 ]
Douglas
5%
 5%  [ 3 ]
Vincent
6%
 6%  [ 4 ]
Henry
5%
 5%  [ 3 ]
Walter
10%
 10%  [ 6 ]
Frank
0%
 0%  [ 0 ]
Jasper
0%
 0%  [ 0 ]
Andrew
0%
 0%  [ 0 ]
Richard
0%
 0%  [ 0 ]
Joseph
0%
 0%  [ 0 ]
Travis
6%
 6%  [ 4 ]
Alex
1%
 1%  [ 1 ]
Adam
0%
 0%  [ 0 ]
Wheeler
0%
 0%  [ 0 ]
Bartlett
0%
 0%  [ 0 ]
Fitch
0%
 0%  [ 0 ]
Curtis
1%
 1%  [ 1 ]
Ernest
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 58
Wszystkich Głosów: 58

Autor Wiadomość
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-17, 13:21   Silentowi panowie

W tym temacie wybieramy zaś ulubionych bohaterów płci męskiej i (tu uspokoję panów) bynajmniej nie chodzi tu o żadne predyspozycje seksualne, ale wybór postaci, która wzbudziła w was najwięcej sympatii.

Mój głos bezapelcyjnie dostaje Vincent.
Why?
Wypowiadałam się na ten temat setki razy, dla tych, którzy jednak jeszcze nie wiedzą, powtórzę :P : mam ogromną słabość do postaci o charakterach takich jak Vincent; tajemnicze, ironiczne, dwulicowe. Poza tym, jego wygląd robi swoje ;) , jakbym takiego na ulicy spotkała ... xD

Na drugim miejscu sytuuje się Walter Sullivan, za niesamowitą, smutną historię oraz dr Kaufmann- powody podobne jak przy Vincencie. Nic nie poradzę, po prostu uwielbiam czarne (choć nie do końca) charaktery :) .
Ostatnio zmieniony przez Mi 2009-11-30, 10:36, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2007-11-17, 13:36   

Ciężki wybór :D Jednak wybieram Jamesa ponieważ najbardziej wczułam się w jego sytuację, w jego smutną historię. Po prostu James rule ;p
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-17, 18:39   

Myśle ze Harry w największym stopniu odpowiada mojej osobie (nie zeby był taki jak ja ale blizej mu niż innym) no i dlatego ze zwyczajnie bardzo ta postać polubiłem :D
Sentyment do 1 części robi swoje....Harry zawsze w jakimś stopniu był dla mnie postacią bardzo mocną, mimo ze jest zwyczajnym kolesiem...a moze to własnie dlatego? Nie strzela jak Snake, nie kręci tyłkiem jak Lara ale ja przypieprzy z gasrurki to kurz a wiater xD
_________________
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2007-11-17, 18:48   

Popieram zdanie Raq'a w 100% ;]
Głos oddałem na Harry'ego bo wydaje mi się taki najbardziej realny jako 'człowiek' i ta jego najnormalniejsza normalność mnie najnormalniej urzekła normalnie. Mam nadzieję, że kiedyś spotkam taką osobę ;)

Cytat:
Poza tym, jego wygląd robi swoje :mrgreen: , jakbym takiego na ulicy spotkała ... xD


To co? ;>
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-17, 20:53   

Raq napisał/a:
Sentyment do 1 części robi swoje....

Dlatego oddaje głos na Harrego mimo, że nie grałem w SH2. Jak coś to zedytuje posta xD
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2007-11-17, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-18, 05:09   

Harry - zwykły ziomek, który nie wiedział "o co chodzi jakby". Raq ma rację - jest zaprzeczeniem typowych herosów ze swiata gier(postawcie go chociażby przy głównym bohaterze Gears of War).
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-18, 13:00   

Harry i tylko Harry. Chociaż niewiele miał do powiedzenia w pierwszej części, w drugiej już niemal nic (bo w UFO coś tam jeszcze beknął, no i jego głos przy zmianie Hilltop), a filmiki niskiej jakości nie ukazywały jego systemu reakcji, ALE to nim najbardziej tajemniczo stąpało się po ulicach Silent Hill, to on zakrawał na najbardziej wiarygodnego. Jego wola nie była silna, lecz potężna jak tytanowa stal, a miłość do córki wynoszona ponad czysty strach ilustrowała wzór prawdziwego ojca. Że nie wspomnę o tym, iż nie wyrzucił Heather na bruk, jak zapewne wielu innych mężczyzn by zrobiło aby posiadać pewność, że ten koszmar dobiegł końca, natomiast wziął ją pod opiekę i był w stanie :shock: rozpocząć prowadzenie normalnego (na ile to możliwe) życia! Ja po takim zabiegu chirurgicznym jaki go spotkał w Silent Hill po prostu bym się powiesił :/ Nie wyobrażam sobie życia w cieniu siebie samego, gdzie przed oczyma nieustannie przewijają mi się wszystkie te okropieństwa...

Harry jest perfekcyjny i do tego przystojny :p Głos na niego!
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2007-11-19, 18:39   

Głosuję na Harry'ego. Dlaczego? Odsyłam tutaj :arrow: http://www.psxzone.opalne...wtopic.php?t=28
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-19, 20:55   

James, bo ma ładne imie xD. No ogólnie best postać z całej serii for me. Ma w sobie coś co sprawia że go kocham (ale nie TAK :lol: ).
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-19, 21:40   

Zdecydowanie James, był mi najbliższy. Bardzo się wczułam w tę postać grając w SH2. Nie tak, jak w Harry'ego czy Henry'ego. O wiele bardziej.
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
Delishia 
Cockroach
Fanka sh2



Dołączyła: 01 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-01, 21:15   

James ;D :D ... fajny ziom z niego xD !
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-05, 14:38   

Ja obstawiam za James'em ponieważ jego historia, a raczej tragedia najbardziej mnie urzekła:)
 
 
Esten 
Cockroach



Wiek: 40
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 3
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-02-07, 20:44   

Wahałam się między Harrym, a Travisem. Obaj panowie mi imponują. Postawiłam jednak na Travisa- lubie takich facetów, którzy bezinteresownie rzucają sie w płomienie prawie walącego się domu dla ratowania "bezbronnej" istotki. Mają w sobie coś z samobójców.. 8-) 8-)
_________________
"This heart of mine troubles me with its trembling!
To still it I have put it on ice and locked it away"
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-02-08, 18:58   

James: za wygląd (ta jego ziemista cera i zieonkawe oczy...) oraz za historię (N/C) oraz za bycie po3,14erdolcem :grin:
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-02-09, 12:24   

James...za niesamowitą historię, tak naprawdę mam mieszane uczucia co do jego postaci...love and hate, ale i tak...najciekawszy ze wszystkich silentowych panów, henry za to ładniejszy :P
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-09, 15:26   

Światłocień napisał/a:
oraz za bycie po3,14erdolcem


Co jak co ale trochę na wyrost jest nazywanie go popi*****cem. Gościu przeżył straszną tragedię. Ja raczej mu współczuję.
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2008-06-10, 17:09   

Harry.I to nie dlatego,że jego znam najlepiej,ale podsumujmy.
1.Była to pierwsza zwykła osoba w świecie gier.Zwykły człowiek.Nie żaden Sam,czy duke.
2.Charakter.Nawet jeśli sie boi to i tak zrobi wszystko dla swej córki i mam nadzieję,że dla bliskich.Podobny do mnie :D (z tą różnicą,że nie mam córki.)
3.Patrz puntk 1 i 2 .
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Ana 
Cockroach
Ciamciaramciam



Wiek: 33
Dołączyła: 05 Cze 2008
Posty: 77
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2008-06-11, 12:19   

Hmm... James :D

Może dlatego, że mam do tej postaci sentyment? Podczas gry "przywiązałam" się do niego ;].
Pozatym, tak jak pisano wcześniej: urzekła mnie jego smutna?tragiczna? historia.

Pozatym nie jest "twardzielem" co leci na potwory z nogą od krzesła i dzikim śmiechem. Nie ukrywa strachu i emocjii.

Pomijam to, że hmmm przystojny wg mnie jest. :grin2:
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-11, 20:15   

Jak dla mnie zdecydowanie W.S.
Ten gościu ma to coś, czego nie ma żaden inny facet z Silent Hill'a: Jest potężnie niezrównoważony psychicznie, lecz jest inteligentny. Nikt nie wie co kryje się pod jego czaszką i jakie pomysły mogłyby się narodzić w jego mózgownicy. Seryjny morderca, który tęskni do matki... Nie można powiedzieć, że jest nienormalny, bo potrafi myśleć i wcielać w życie swoje plany... Jest postacią intrygującą...
_________________




 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-06-12, 16:11   

_Ana_ napisał/a:
Pomijam to, że hmmm przystojny wg mnie jest.


Uff... A już myślałem, że tylko ja jestem taki freak i uważam cyfrowe panienki za sexy (mówię tu o Heather) xD
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-12, 18:05   

WALTER WALTER WALTER!!! Gdyby był protagonistą w czwórce, użyłby se chłopaczek zarzynając potwory...
A tak na serio... Walter jest najciekawszą męską postacią w całej serii. Tajemniczy, niejednoznaczny, wymykający się ocenie "dobry-zły". Miał charakter, którego brakowało pozostałym męskim bohaterom (oprócz żądzy mordu)...

EDIT:
Z tą żądzą mordu chodziło mi o cechę charakteru, która raczej nie powinna być udziałem głównej postaci SH (chociaż...).
_________________
My computer says no...

(cough)
Ostatnio zmieniony przez Doxepine 2008-06-12, 18:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-24, 16:13   

Wybieram James'a bo ma taki stanowczy charakter :razz:
 
 
HoochMaster 
Wall Man



Dołączył: 24 Gru 2008
Posty: 212
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-03, 23:12   

Odświeżania ciąg dalszy :)

Głos oddałem na Jamesa, bo to postać, w którą wczułem się najbardziej. Jest bardzo wrażliwym człowiekiem o dobrym sercu, który popełnił wiele błędów (w tym jeden najgorszy), ponieważ nie potrafił poradzić sobie w ciężkiej sytuacji, w jakiej się znalazł. "Wycieczka" po Silent Hill jest dla niego swoistą szkołą odpowiedzialności za innych ludzi jak i swoje czyny. Nauką, która może uczynić z niego lepszego, silniejszego człowieka.

Czy ta "szkoła przetrwania" rzeczywiście wpłynęła na Jamesa? Myślę, że tak (tak przynajmniej czuję tą postać). I jestem skłonny stwierdzić, że większa jest szansa na to, że James będzie się starał jak najlepiej opiekować Marią mimo wszelakich przeciwności losu, niż że stworzy z Laurą szczęśliwą rodzinę. A to dlatego, ponieważ kończąc 'Maria Endingiem', James już wykazał, że potrafi w miarę swoich możliwości ochronić inną osobę przed niebezpieczeństwem. W 'Leave' takiej pewności nie ma.

Ogólnie wolę typ bohaterów, którzy nie są czarno-biali. Mimo popełnionych błędów starają się polepszyć, stać się silniejszymi ludźmi. Oczywiście, nie zawsze wszystko przebiega po ich myśli, ale nie poddają się (chociażby Rodrigo Mendoza z Misji). I ta wola zmiany na lepsze jest wg mnie najważniejsza, bo nikt w normalnym świecie nie jest idealny.

Gdyby SH2 nie było, głos padłby na Vincenta. Cwaniak jest inteligenty i ma styl :)
---
Brakuje paru osób: Ernesta (może i widać go nie było, ale parę mądrych rzeczy powiedział) i bandy z Homecoming, czyli Alexa, Adama (co się z Lostów urwał), Wheelera, Bartletta, doktorka Fitcha i Tego_Żałosnego_Naśladowcy_Jamesa Curtisa :)
_________________
Do you really love her? In sickness and in health? If you truly love her, then you must act.
It all depends on how hard you fight for her. Whatever happens, don't give up.
And if it comes to it, you must be willing to protect her with your very life.
After all, true love means a willingness to sacrifice.
Be true to your heart and with luck, things will work out in the end.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-01-07, 21:28   

Ja głosuje na Jamesa, jego morda przed lustrem to było pierwsze spotkanie z Silent Hill, lubię gostka, ze względu na to, że przyjechał do miasteczka zdeterminowany by odnaleźć swoją żonę, a gdy mu się nie udało było mi go szkoda.
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-01-08, 03:21   

Zagłosowałem na Curtisa pomimo że nie jest on nastawiony do nas pozytywnie i SPOILER terzeba go zabić KONIEC SPOILERU. Od razu mowię wam że Silent Hill Homecoming nie był moim pierszym po prostu podoba mi się jego charakter ostry i niemiły :P Bodajże w więzieniu można zaleźć jego notkę na pierszym piętrze przy narzędziach koło schodów. SPOILER Zastanawiam się czy on został w Shepherd Glen dlatego że należał do Kultu od początku czy bał się że ktoś mu ukradnie jego złom ;P KONIEC SPOILERU
_________________
:



 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group