Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
ANTISPOILER
Autor Wiadomość
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-12-04, 20:11   ANTISPOILER

Jestem wielkim wrogiem spoilerów, najpierw chcę zagrać w Silent Hilla. Chciałbym jednak dowiedzieć się, jak tutejsi gracze oceniają klimat, fabułę itp, ale unikając spoilerów, których na forum jest teraz mnóstwo. Możecie powiedzieć, co wam się podoba, a co nie, ale BEZ ZDRADZANIA FABUŁY itp. ?
_________________
"Mother..."
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-12-04, 20:18   

Można by zrobi dwa działy zawierające spoiler jak ten nie zawierający ,a póżniej co do czego można je połączyć.
Czyli dwa tematy o fabule n.p ,tylko jak można pisać o fabule bez spoilerów no i jak ktoś nie grał to jak ma o tym pisać.
Walter S. napisał/a:
Możecie powiedzieć, co wam się podoba, a co nie, ale BEZ ZDRADZANIA FABUŁY itp. ?

Pójdziemy prosto ...zagraj ,bo co jak ci powiem ,że jest do D to co nie zagrasz.
He he
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
fajans82 
Cockroach



Wiek: 41
Dołączył: 17 Lis 2008
Posty: 88
Skąd: Będzin
Wysłany: 2008-12-04, 22:20   

Mi tam się podobało, więc zagraj, przekonaj się na własnej skórze
_________________
www.myspace.com/nuclearfuckingvomit

Best File Hosting
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 22:45   

Mi się nie podobało(fabuła) - jak na SH jest zdecydowanie za płytko.
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-12-04, 22:54   

Cez napisał/a:

Pójdziemy prosto ...zagraj ,bo co jak ci powiem ,że jest do D to co nie zagrasz.
He he


I tak zagram, ale chciałbym wiedzieć, czego się spodziewać, niż dostać wielkiego zawodu. :razz:

Wielka szkoda, że fabuła płytka, jak mówicie, bo duża ilość postaci wskazywałaby na bardziej rozbudowaną. A jak klimat? Można się przestraszyć? No i wreszcie, czy są jakieś przytłaczające wady lub zalety tego SH?

Pozdrawiam i z góry dzięki ^_^
_________________
"Mother..."
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-04, 23:06   

Strach to potwór wynurzający się tuż zza rogu, oraz strach czy aplikacja nie wysypie się do windowsa ;]. Wielką zaletą nowego SH jako gry jest naprawdę przyjemna walka.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-12-04, 23:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-12-05, 00:59   

Przede wszystkim, nastaw się, że to będzie Silent Hill zupełnie inny, niż pozostałe (nawet bardziej niż The Room). Jeżeli przed przystąpieniem do gry tego nie zrobisz, to, szczególnie końcówka, bardzo Cię rozczaruje.

Jeżeli chodzi o mnie, klimat jest świetny (szczególnie kilka miejscówek mi się podobało); strach jest, chociażby z tego powodu, że o ile nie zadbasz o środki lecznicze oraz nie nauczysz się walczyć, często będziesz ginął; przyznam, że był to mój pierwszy Silent Hill, w którym celowo wyłączałem radio i latarkę, by przemknąć niezauważonym obok potworów.
Fabuła jest... inna. Tyle powiem. Jeżeli podobał Ci się film, to być może i tutaj Ci się spodoba (chodzi głównie o styl i klimat, nie o jakieś nawiązania).

Ogólnie mówiąc, grało się dość przyjemnie.
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2008-12-05, 05:01   

Mr_Zombie najlepiej to streścił bez spoilerów :grin2: . Ja dodam że fabuła jest dość kręta przynajmniej dla mnie. Dopiero przy końcu wszystko się wyjaśniło. Poziom trudności poszedł zdecydowanie w górę dzięki systemowi walki. Poziomie normalny to nie to samo co poziom normalny w Silent Hill 2 czy 3 a o czwóreczce nie wspomnę bo nie grałem na taki poziomie.
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-12-05, 06:58   

Cytat:
Mi się nie podobało(fabuła) - jak na SH jest zdecydowanie za płytko.

Fabuła była Ok ,aż do momentu dotarcia do kościoła,wtedy poszło coś zbyt szybko poszło,bez zbędnego wgłębienia się w każdy nowy wątek dodany do fabuły.
Jak dla mnie była ona w sam razem bo sam mam starszego brata który był bardziej surowo wychowany niż ja ,a gra często nawiązuje do tej relacji.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-12-05, 18:52   

Nie ma to jak Antispoiler, hehe :razz:

No dobrze, zdania podzielone, a ja dziękuję bardzo za te opinie. Wkrótce zagram i przedstawię własny punkt widzenia.

Pozdrawiam!
_________________
"Mother..."
 
 
 
herstory 
Cockroach


Dołączyła: 07 Gru 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-12-07, 01:11   

Pod wzgledem fabuły odczuwam lekki niedosyt.
Miałam wrażenie, ze jakoś tak za szybko to wszystko poszło.
Mało zagadek, ale za to dużo mgły, monsterów i parę fajnych motywów dla spostrzegawczych:)
 
 
Walter S. 
Mumbler



Dołączył: 01 Maj 2008
Posty: 137
Wysłany: 2008-12-07, 15:40   

herstory napisał/a:

Mało zagadek, ale za to dużo mgły, monsterów i parę fajnych motywów dla spostrzegawczych:)


Smaczki zawsze były mocną stroną SH :grin:
_________________
"Mother..."
 
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2008-12-12, 12:50   

Silent hill wpływa na odbieranie świata rzeczywistego. uważaj.
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-12, 14:19   

herstory napisał/a:
parę fajnych motywów dla spostrzegawczych:)

To znaczy? Wiem, że to antispoiler, więc jak coś to czekam na odpowiedź w innym temacie.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-12-12, 14:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group