Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill Paint in Black(Czernią Malowane)
Autor Wiadomość
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-19, 21:37   Silent Hill Paint in Black(Czernią Malowane)

Właśnie przeczytałem komiks Paint in Black, dobrze spolszczony przez grupę CFC i jestem wielce rozczarowany. Cheerleaderki które za pomocą karabinów walczą z potworami w Silent Hill, które próbują odbić dwie inne cheerleaderki porwane przez jakiegoś stwora, wszystko wygląda to tak jakby było robione przez osoby, które nigdy nie miały styczności z Silent Hill, jedyne do czego nie mam zastrzeżeń to ilustracje, choć przyznam, że wkurzały mnie twarze niektórych postaci, a poza rysunkami przypadła mi do gustu postać głównego bohatera.

Komiks nazywa się jak moja ulubiona piosenka The Rolling Stones, więc byłem nastawiony entuzjastycznie, a tu taka klapa. Oczywiście to tylko moje zdanie. Co Wy sądzicie o tym komiksie?
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2008-12-06, 23:10, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-11-19, 21:54   

Mi się bardzo podobał moment, w którym cheerleaderki się pojawiły. W mrocznym, ponurym Silent Hill, które tak podobało się malarzowi, nagle pojawia się grupa różowych, roześmianych cheerleaderek. W pierwszej chwili myślałem, że to nie prawdziwe laski, lecz jedno z psychodelicznych zagrań miasteczka; niestety, potem cały klimat szlag trafia, bo, jak wspomniałeś, zaczyna się akcja z odbijaniem dwóch lasek.
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-19, 22:29   

Poza tym nie podoba mi się sprowadzenie Piramid Head'a z roli kata, do roli zwykłego potwora i to, że Piramid Head'y łażą w stadach i towarzyszą im inne maszkary, choć w Silent Hill 2, Piramid za nimi nie przepadał.
 
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-11-19, 23:07   

Szczerze, to ja nawet najpierw nie zwróciłem uwagi, że tam są PH. Dopiero jak na jednym forum ktoś o tym wspomniał wróciłem do komiksu i "o fak, faktycznie!" xD.

Ale cóż, czego się spodziewać, jeżeli ogólnie te komiksy SH to była jedna wielka papka, w której ważne było tylko jedno: jest miasteczko, w którym straszy. Nic więcej się nie liczylo, żadnej głębi, żadnej mitologii.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group