Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
[R] Problemy z wersją PC gry
Autor Wiadomość
5557350 
Cockroach


Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: ze ściany
Wysłany: 2008-11-01, 10:06   [R] Problemy z wersją PC gry

Witam. zaczne od początku: ostatnio jak grałem w sh4 nic niepokojącego sie nie działo ale jak wróciłem (ukończyłem) Water Prison World to gdy chce grać dalej (wskakuje do dziury w łazience) i tu... :eek: moje zdziwko wielkie gra sie zacina, tzn. czarny obraz i nic... trzeba wyłączać ją przez menedzera zadań windows (brak odpowiedzi) i tak jest za kazdym razem... nie wiem czy to wina jakiegos pliku w folderze gry czy coś w tym stylu? zdarzyło sie Wam miec kiedys coś takiego? prosze pomóżcie bo ta gra naprawde mnie wciągnęła i chce ja ukończyć...

A w ramach ciekawostki (nie spotkałem sie z tym na forum) gdy wyjrzymy przez okno byle które to mozemy widzieć billboard z numerem telefonu baru w Ashfield. (mam ten numer jako nick tylko sie pomyliłem bo zamiast: 5553750 mam 5557350 i nie moge tego zmienić :\ ) otóż chodzi o to ze jeśli wybierzemy ten numer z telefonu w sypialni Henry'ego to połączymy się z... czymś albo kimś w kazdym razie jeśli o tym nie wiedzieliście to wypróbójcie na mnie to zrobiło wrazenie, tymbardziej ze telefon reaguje TYLKO na ten numer...

Keszcze raz prosze o pomoc...
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-01, 11:03   

Najdrastyczniejszym rozwiązaniem jest skopiowanie save'ów i reinstalacja, jeśli to nie pomoże, może to być wina wersji gry którą masz(może brakować jakichś plików itp.), pobierz nową i zobacz czy błąd będzie nadal występował. Moja ostatnia propozycja (wydaje się idiotyczna, ale nie zaszkodzi spróbować, też miałem kiedyś coś takiego, że gra się zacinała w pewnym momencie i mogiła, ,,naprawiłem" tak grę, ale nie był to Silent Hill, tytułu jednak nie pamiętam) spróbuj upatchować grę najnowszym patchem, albo poszukaj na necie może ktoś miał taki sam problem.
 
 
 
5557350 
Cockroach


Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: ze ściany
Wysłany: 2008-11-01, 11:28   

skopiowanie save'ów i reinstalacja... hmm to moze byc to. tylko skopiowac savy to znaczy mam tylko jeden plik *.sav w folderze save. tylko ten pliczek mam zachować?
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-11-01, 11:48   

Wendigo napisał/a:
spróbuj upatchować grę najnowszym patchem


albo znajdź innego crack'a, bo to może być właśnie jego wina.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-11-01, 11:56   

5557350 napisał/a:
tylko ten pliczek mam zachować?

Nie grałem w SH4, więc nie wiem jak tam wygląda przenoszenie save'ów. Napisz wiadomość do jakiegoś bardziej obytego usera np. Berseka lub Zaratula, oni powinni wiedzieć, które pliki należy skopiować.
 
 
 
5557350 
Cockroach


Dołączył: 31 Paź 2008
Posty: 5
Skąd: ze ściany
Wysłany: 2008-11-03, 16:15   

no cóż zrobie jak radzicie, przeinstaluje gre, a nóż błą sie naprawi jesli nie to poszukam patcha...

EDIT1: reinstall nic nie dał, ale chyba wiem w czym problem. gdy reinstalowałem wyskoczył mi coś w rodzaju błędu[?] treść była mniej więcej taka: plik xxx.sh4 nie jest identyczny z pilikem instalatora... (coś w tym stylu) zdaje mi sie ze jeśli wymienił bym ten plik to gra by ruszyła. plik znajdował sie w folderze "demo". moze ktoś mógłby mi wysłać ten folder na maila albo jakoś zuploadował...

EDIT2: Bardzo proszę o podesłanie mi na maila folderu o nazwie "demo" z katalogu gry. patche, cracki i tym podobne kombinacje nic nie dają.
pepe666@o2.pl


EDIT3: Problem został rozwiązany. Pomogło zciągnięcie i inztalacja gry z innego źródła.
Problem rozwiązany, temat do zamknięcia/kosz.
Ostatnio zmieniony przez 5557350 2008-12-02, 18:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group