Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Córka Ernesta Baldwina
Autor Wiadomość
bblackk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:12   Córka Ernesta Baldwina

Wysłany: Czw Gru 30, 2004 10:52 pm Temat postu: Córka Ernesta Baldwina

--------------------------------------------------------------------------------

Nie mam wersji Directours Cut SH2 na PS2,a chciałbym wiedzieć ile lat ma córka Ernesta Baldwina??
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:12   

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 12:59 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Zapytaj ja, leży gdzieś w grobie :]
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:13   

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 9:32 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

6 albo 7, chyba 6...
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2007-12-07, 07:13   

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 12:53 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To będzie 7
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:14   

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 1:02 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

"Amy Baldwin
She was loved too much by God.
Seven years was not enough time."
 
 
bblackk
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:14   

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 2:09 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Na początku podejrzewałem, że siedem, bo też znalazłem ten cytat na stronie, ale z racji tego że nie grałem w "dodatek", to nie wiedziałem czy napewno odnosi się on do wieku jego córki. Wolałem sie upewnić :)
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:15   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 11:15 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Maria w pokoju gdzie znajduje zapałki ugryzła się w język,,Laura?! Co ja gadam!"
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:16   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 11:26 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Koeś! Rozwiń wypowiedź! Ja zauważyłem jak Maria powiedziała ,,Jedna z zabawek Laury....Laury?! Co ja gadam! I mi sie wydaje że ta upierdliwa dziewczynka z listem którego nie chce pokazać ma na nazwisko Baldwin...
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-07, 07:16   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 12:38 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

tzn ze ona jest duchem?
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2007-12-07, 07:17   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 2:59 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Koeś! Rozwiń wypowiedź! Ja zauważyłem jak Maria powiedziała ,,Jedna z zabawek Laury....Laury?! Co ja gadam! I mi sie wydaje że ta upierdliwa dziewczynka z listem którego nie chce pokazać ma na nazwisko Baldwin...

Bardzo zle Ci sie wydaje. "Upierdliwa dziewczynka z listem" to Laura, nazwisko nieznane. Baldwin? Ernest Baldwin, ojciec Amy.
_________________
so tell me the truth
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:17   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 7:55 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Bardzo zle Ci sie wydaje. "Upierdliwa dziewczynka z listem" to Laura, nazwisko nieznane. Baldwin? Ernest Baldwin, ojciec Amy.

Hmmmmm no fakt ale Laura mogła podać Jamesowi fałszywe imie.W koncu w 3 Heather w jednym z zakończeń zmienia imie na Cheryl.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2007-12-07, 07:18   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 8:46 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

....
_________________
so tell me the truth
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2007-12-07, 07:19   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 10:06 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

karolpiotr napisał:
Cytat:
....


Czy wy naprawde nie umiecie pisac normalnie?! !!!!!!!!! Zasmiecacie forum swymi idiotycznymi znakami ktore sa bez sensu !!! NIE NO BLAGAM ADMINA NOWEGO BO NIE WYTRZYMAM NERWOWO!!! :evil:
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2007-12-07, 07:21   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 10:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Człowieku, skontaktuj się z adminem na priva bądź przez GG - Takie krzyczenie nic ci nie da, bowiem admini i modkowie nie wertują dokładnie tematów...
Ty też zaśmiecasz forum takimi postami, które zwykle nic nie dadzą... :roll:
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Konjad 
Cockroach



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 80
Wysłany: 2007-12-07, 07:21   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 10:26 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Piramid ale czemuz niektorzy sa tak ograniczeni i w swoim poscie pisza jedynie "..." czy " :D " ? Ech... Czy ludzie MUSZA zasmiecac to miejsce? A admini... no coz... teoretycznie powinni sprawdzac wszystko ale praktycznie widac ze im to nie wychodzi :/ (nie interesuja mnie powody) No ale sam zrobilem w tym temacie juz 2 posty z offtopem wiec juz nic tu nie pisze :]
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-07, 07:22   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 10:36 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nie wszystko da sie wyrazic słowami.... Po za tym "...." karolpiotra jest dla mnie uzasadnione..
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:23   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 10:52 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jak nie możesz tego wyrazić słowami, a nic szczególnie ważnego nie wniesie do dyskusji to zachowaj to dla siebie.
 
 
Karolpiotr 
Mumbler
trolling since 2004


Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 199
Wysłany: 2007-12-07, 07:24   

Wysłany: Sob Sty 29, 2005 11:05 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

"..." - Konjad, z dedykacja dla Ciebie. Przeczytaj sobie post, ktory skomentowalem za pomoca "..." i to, co napisal jeszcze nizej Raziel. Alles klar? A jesli nie zrozumiales, to coz - nie nazywaj mnie czy kogokolwiek innego ograniczonym.

Cytat:
Piramid ale czemuz niektorzy sa tak ograniczeni i w swoim poscie pisza jedynie "..." czy " :D " ?

Bo jak czlowiek widzi niektore posty, to juz mu rece mimowolnie opadaja na te kropki na klawiaturze.
Cytat:
Czy wy naprawde nie umiecie pisac normalnie?! !!!!!!!!! Zasmiecacie forum swymi idiotycznymi znakami ktore sa bez sensu !!!

Czy Ty nie potrafisz pisac normalnie bez wykrzyknikow? Myslisz, ze jak trzymajac shift naklepiesz piecdziesiat tych jedynek, to nagle to co piszesz nabierze sensu?
OMFG ur tEH k00l roXXXXX!!!!1111111
Zajrzyj laskawco w moj profil i zobacz co, gdzie i kiedy pisalem, a dopiero potem wyzywaj mnie od ograniczonych bezsensow czy jakos tak, bo wychodzi na to, ze masz dzis zly dzien. Sorry, ale moje posty w 80% sa na temat (wlaczajac w to "...") i jesli nie jestes w stanie zrozumiec ich tresci, to wiedz, ze gowno mnie to obchodzi.

W ogole smiesza mnie osoby skrzeczace na oftopy, bezsensowne posty itd. Czy naprawde nie stac Was na nic wiecej jak czepianie sie innych? Spojrzcie prawdzie w oczy: zdecydowana wiekszosc postow tutaj (dzialy SH1-5, reszta to oftop i jako taki jest ok) to rzeczy wtorne, nudne, nie na temat i tak dalej. Zle Wam? A co robicie, zeby to zmienic? Przykro mi to pisac, ale na forum jest kilka osob, ktore chca rozmawiac o SH i reszta, ktora ma jakies inne zajecia. Nie dziele nikogo na "lepszych" i "gorszych", ale jesli ktokolwiek zasmieca forum, to raczej ci drudzy. I tego nie zmieni nowy admin, kimkolwiek on bedzie (na Wasze szczescie nie bede to ja).

prorok napisał:
Cytat:
Jak nie możesz tego wyrazić słowami, a nic szczególnie ważnego nie wniesie do dyskusji to zachowaj to dla siebie.

Gdyby usunac wszystkie te posty, ktore nic nie wnosza do dyskusji, to... zreszta sam sobie to wyobraz.
_________________
so tell me the truth
 
 
Gościu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:25   

Wysłany: Nie Sty 30, 2005 11:10 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jak Baldwin opisał śmierć swojej córki ?(czy to była jakaś choroba? )
niepamiętam bo grałem w to dawno temu :?
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2007-12-07, 07:26   

Wysłany: Nie Sty 30, 2005 11:28 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Amy zginęła, ponieważ wypadła przez okno... (Wchodząc na strych można usłyszeć krzyk "She fell out the window!")
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:27   

Wysłany: Nie Sty 30, 2005 2:34 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A czy ktoś wie kim jest Ernest Baldwin bo on eeeeee.... nie było go w tym pokoju co maria z nim po raz ostatni gadała.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-07, 07:27   

Wysłany: Nie Sty 30, 2005 5:20 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ciii... to.......... Samuel.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Gościu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-07, 07:28   

Wysłany: Nie Sty 30, 2005 5:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

przecież on był duchem


ej to moze ta jego córka to tak na prawdę Laura
laura na pewno jest duchem
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2007-12-07, 07:29   

Wysłany: Czw Lut 03, 2005 3:08 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dobra odpuśćmy już sobie fałszywe imię laury ale może Ernest Baldwin miał kilka córek.
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-07, 07:29   

Wysłany: Czw Lut 03, 2005 4:07 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

"Dobra odpuśćmy już sobie fałszywe imię laury ale może Ernest Baldwin miał kilka córek."
Moglbys sprecyzowac o co chodzi z falszywym imieniem Laury?
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group