Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zloty, luźne spotkania, etc.
Autor Wiadomość
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-08-24, 20:52   Zloty, luźne spotkania, etc.

Drodzy forumowicze z Warszawy i okolic : )

Na czacie padł pomysł spotkania forumowiczów Miasta Stol... naszej przepięknej stolicy i okolic. Jako że będzie to coś bliżej spotkania się na piwo/pogadania - why not. Kiedy i gdzie ustali się w trakcie. Myślę że najlepszym punktem zbioru byłoby jakieś miejsce w Centrum, a potem gdzieś by się odbiło. Co do terminu, jakiś weekend września, myślę : ) Ale jak mówiłem - na razie jest to rzucony pomysł do zrealizowania.

Tak więc... kto by się pisał?
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-24, 21:12   

Ja bardzo chetnie. Nawet mam pare miejscowek. Moze jacys forumowicze, ktorzy dawno nie pisali w stylu male i piskliwe by sie z nami tez zabrali? Kto ma kontakt do jakichs starych forumowiczow? Ja tylko do Barkina.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-08-24, 21:15   

Hmm, w sumie PKS z Łodzi do Wawy to nie duży wydatek, więc może i ja bym się załapał. W moim przypadku wszystko zależy od tego który to będzie weekend- sesja zeżre mi całą pierwszą połowę miesiąca.

Jeśli dobrze pamiętam to jeszcze Juli z SH:NG była z Warszawy. Kiedyś miałem ją na gadu, ale teraz niestety już nie mam.
Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-08-24, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mukunio 
Mumbler


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 131
Wysłany: 2008-08-24, 21:24   

Ja sie pisze jaknajbardziej XD w końcu jakieś forumowe spotaknie na jakie mam możliwość przybyć...
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-24, 21:29   

Juli to wlasnie ta male i piskliwe. Puty ma do niej numer ale nie chce mi dac 'bo nie wie czy sobie zyczy, spyta sie' ...
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-08-24, 21:34   

TA Juli co to swego czasu za fotomodelkę robiła?
Kurde, nie wiedziałem, że ona tutaj jest pod nickiem Małe i Piskliwe. A to wredna jedna, nawet cześc nie powiedziała :P
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-08-24, 21:35   

Iron Savior napisał/a:
Nawet mam pare miejscowek.

Iron, mówisz o barach/pubach, czy jakichś miejscach w plenerze?
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-08-24, 21:41   

Puty (23-08-2008 23:29)
nie wiem czy Juli dała gg na forum
Kamil (23-08-2008 23:30)
a kto to julii?
Puty (23-08-2008 23:30)
Myszoskoczki nie mam na gg
Puty (23-08-2008 23:30)
no to jest ta piskliwa

wiec tak wychodzi bloo...moze jak Puty z nia zagada to mu powie, ze moze nam dac numer...bo oczywiscie nie moze sam z siebie podac, bo na gg nie ma opcji 'zablokuj'...

PH - i to i to;)
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-27, 17:50   

Jeśli Synek będzie grzeczny i mama sama da z nim sobie radę, to na parę godzin przyjadę ;]
Ale u mnie to w tej chwili nigdy nic nie wiadomo, bo w sam dzień spotkania może okazać się, że mnie nie będzie, także w razie czego informujcie mnie na bieżąco. A nuż, się uda.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-02-01, 01:47   

Świeże fotki ze spontanicznego mikrozlotu :P

Łorsoł baj najt ;]

Time flies when ve arr having RUM!
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2009-02-01, 01:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-02-01, 08:50   

Jeeee a niech sei ino pani pikowa dowie teraz :D zaraz leci do niej sms :D I ty mi mówisz ześ niskopienny jak na fotach widać żeś Chłop twarszy nież ze spiżu ;) Fajne pozytywne foty :D i widze Pik że mas zuśmiech taki jak ja :D czyli odsłaniajacy sporą część górnej szczęki xD ja na dodatek mam królicze jedynki xD musze wpaść twojego małego zobaczyć...ups...znaczy wiesz...dzieciaka :D
_________________
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-02-01, 12:22   

Pani pikowa była poinformowana ;]
Taa uśmiecham się zawsze z dziąsłami, nic na to nie poradzę :P
Raq zapraszam serdecznie, tylko byś się serio wybrał a nie tylko gadał ;)
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-02-01, 12:52   

Oj wybrał bym się z wielka chęcią :D ale wiesz jak to jest :) do Carmash'a sie już wybieram tyle czasu ze hoho (on do mnie zresztą też chyba ze mnie w jajo robi xD)...moze się uda w wakacje, nad morze chcę jechać, jak by kasa pozwoliła to i warszawę bym zaliczył bo nie byłem nigdy, to moze byśmy sie gdzieś wtedy zobaczyli :) A ze śmienie się dziąsłami to domena elity intelektualnej to się wstydzić nie musisz :D
_________________
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-02-01, 21:20   

Nasz dwuosobowy minizlot uważam za bardzo udany, szkoda jedynie, ze nie mieliśmy czasu poimprezować więcej niż jeden wieczór. No ale jak to mówią, co się odwlecze, to nie uciecze :grin: . Wreszcie mogę dodać PiKa ( z którym to ustawialiśmy się 3 lata xD ) do listy widzianych "na żywo" forumowiczów.
Miał być jeszcze Iron, ale się wycwanił pracą :razz: .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-02-01, 22:01   

Miho napisał/a:
Miał być jeszcze Iron, ale się wycwanił pracą .


Pewnie się wstydził xD
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2009-02-03, 00:44   

Miho napisał/a:
Nasz dwuosobowy minizlot uważam za bardzo udany, szkoda jedynie, ze nie mieliśmy czasu poimprezować więcej niż jeden wieczór. No ale jak to mówią, co się odwlecze, to nie uciecze

No ja mam nadzieje :D Jak się okazuje aż tak daleko wcale nie jest ;)
MZet napisał/a:
PiK jesteś u mnie na liście most wanted więc w tym roku się widzimy a jak wiesz ja nie tylko mówię

Groźnie to zabrzmiało ;)
A tak poważnie, to już Ci kiedyś napisałem, że jakbyś odwiedzał Warszawę, to zapraszam:D
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-07-10, 05:01   

Dev napisał/a:
Kilka godzin temu wróciłem ze zlotu w skali mikro, który odbył się w egzotycznym Sieradzu. ;) Siedziałem u Berseka prawie 4 dni i przez ten czas obejrzeliśmy kilka je***ętych filmów, wypiliśmy sporo piwek i oczywiście graliśmy (min skończyliśmy Obscure 2 w trybie cooperative).


Gratuluję udanego zlotu. Jak na cztery dni musiało być udane :) . Jeśli komuś by się zdarzyło być przypadkiem w Nowym Jorku, na wakacjach czy w pracy, to zapraszam.

A ta zielona butelka to piwo jakiej marki bo nie mogę rozpoznać. Może Lech? :D
_________________
:



 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-07-10, 08:26   

..
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2009-07-10, 16:49   

przypomniał mi się kawałek MJ'a 'Black or White' :D jak ktoś się będzie kręcił gdzies po śląsku w okolicach rybnika to niech da znac, ci którzy się ze mną już ugadywali wiedzą ze na moją pewną obecność nie ma co liczyc, ale kto wie..a nóż moze mi będzie też pasować :D
BTW fajnie żeście się skitneli, jakoś tak weselej
_________________
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-07-10, 22:26   

Też tam miałem qrwa być, szkoda tylko, że kasy na czas nie dostałem. :/ No ale fajnie, że Devowi udało się dotrzeć na miejsce, widać dobrze żeście się bawili xD
 
 
tumi1 
Wall Man



Wiek: 30
Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 289
Wysłany: 2009-07-11, 20:44   

Taa, jasne. Piwo :< Dyskryminujecie niepełnoletnich użytkowników forum :P Suuper :P Ale z ludźmi to dobry pomysł się spotykac xp
_________________
Najbardziej boimy się tego,czego nie widać.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-07-12, 15:41   

Już raz się popisaliśmy zlotem w tarnowskich górach :]

Jak ktoś będzie w kraku wciąż zapraszam na piwo.
 
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2009-08-27, 01:06   

Mam dwa pytania. Zlot jest w Ustce? Kto oprócz Miho, Carmasha i Mikela tam jest? :D
_________________
:



 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-08-27, 07:08   

Ja od siebie powiem tylko tyle- bywały czasy, że czułam się lepiej rano xD.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-08-27, 07:29   

Macie jakieś zdjęcia?...Musicie mieć :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group