Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
O Improwizacji
Autor Wiadomość
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-21, 15:43   O Improwizacji

Lista osób biorących udział w Improwizacji wygląda następująco, wszystko wedle kolejności:

1. Pyramid Head
2. Doxepine
3. Raq
4. Amaterasu
5. Zaratul
6. bloo
7. plazi
8. Cheryl Mason
9. MZet
10. mukunio
11. Stuntman_Mike-L
12. Robak
13. SbobekH
14. PiK
15. Carmash
16. wawmaster
17. Wendigo
(Coś w rodzaju) regulamin(u):

- Kolejność pisania - wedle listy.
- Po napisaniu przez ostatnią osobę następny fragment pisze pierwsza (ja znaczy się). I tak w kółko.
- Co do motywu "a jeśli danej osoby nie ma, to jak z pisaniem?" - tutaj musimy się dobrze porozumieć - jeśli dana osoba wie, że nie będzie mogła napisać gdy będzie jej kolej (dużo zależy też JAK CZĘSTO będziemy toto pisali), niech da jakoś przedtem znać. Enyłej, jeśli dana osoba nie napisze swojego fragmentu w ciągu 12 godzin od posta poprzedniej, następna może pisać śmiało.
- Teraz kwestia techniczna - "jeden post - jedno zdanie" byłoby zbyt proste i ograniczające kreatywność, umówmy się więc na kilka zdań. Nie ustalam jakiegoś konkretnego limitu, ważne by dany fragment nie był ani za długi ani za krótki.
- A teraz "jak będziemy przez to przechodzić". Fragment następnej osoby zacznie się od zdania kończącego fragment poprzedniej osoby, by miało to jakieś ręce i nogi. To ma być w końcu improwizacja, nie burdel : )
(by Pyramid Head)

Tutaj opisujemy też własne wrażenie tudzież sugestie dotyczące naszej Improwizacji. Jeśli się nie sprawdzi - wywalić.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-21, 15:58   

Temat przydatny jak diabli. Zwłaszcza, że sam pomysł na wspólne prowadzenie jakiegoś opowiadania, uważam za niezwykle trafiony i przyjemny. Póki co, całość zaczyna nabierać jakiś rumieńców, i kto wie, może uda nam się stworzyć coś w miarę ciekawego. Na chwilę obecną pozostaje mi życzyć przyjemnej zabawy :)
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-08-21, 16:11   

Pomysł świetny i brawa Pyramidowi za wprowadzenie go w życie, nawet jeśli to nie był jego własny. Także z niecierpliwością czekam jak to się rozwinie (i oby to się rozwinęło w dobrym kierunku - vide podobny temat na innym forum przytoczony wczoraj w shoucie ;) ). Jednak jeśli to ma być czysto spontaniczna improwizacja, to moim skromnym zdaniem wszelkie uzgadnianie dalszego rozwoju wydarzeń opowiadania w tym temacie było by trochę nie na miejscu ;)
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-08-21, 17:12   

Pyramid Head pozwolił mi dołączyć do zabawy, więc teraz ja jestem ostatni na liście po Carmash.

PiK, możesz mnie dopisać na końcu listy, żeby było wiadomo, że teraz ja zamykam stawkę :P
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-21, 18:59   

Majkel: tu nie chodzi o uzgadnianie, broń Boże. Chodzi o to żeby wyrazić opinię, zapodać pomysłem czy cokolwiek co wiąże się z gł. topiciem :) już wczoraj na szoucie pisałem że tai topic być powinien :)
_________________
 
 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-08-21, 22:07   

Ja też oficjalnie pochwalę Pyramid'a za stworzenie tego tematu gdyż uważam, że może wyjść z niego coś naprawdę, naprawdę godnego uwagi. Jak na razie wszystko idzie ku temu. ;)
Ale nie chwalmy tak nie chwalmy co byśmy nie popadli w samozachwyt ;P
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-21, 23:36   

Wybaczcie potobny motyw co PiK ale podoba mi sie to i myślę ze da się to ładnie poprowadzić :D

aaa i ominelismy chyba wawmaster'a xD
_________________
Ostatnio zmieniony przez Raq 2008-08-21, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-22, 00:02   

wawmaster dopisał się jak PH zamieścił już drugą notkę, więc musi niestety poczekać, aż przejdzie druga kolejka ;]
A motyw ten można owszem fajnie prowadzić. Zresztą piszcie jak macie ochotę, (tylko bez angielszczyzny :P )
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-08-22, 01:15   

Motyw zapętlonego snu bardzo mi się podoba... W ogóle ta improwizacja jest :sweet:
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-08-22, 09:03   

Hoho ... teraz tak ciekawie się zrobiło, że nie mogę zepsuć byle jaką improwizacją ...
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-08-22, 09:35   

PiK napisał/a:
wawmaster dopisał się jak PH zamieścił już drugą notkę


dokładnie tak było :P Poczekam na swoją kolej.
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-08-22, 14:59   

Od ostatniego wpisu minęło już ponad 12 godzin - Zaratul, możesz pisać : )
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-24, 10:36   

Amaterasu: nie mozesz dopisywać się kiedy popadnie, musimy trzymać kolejnosć. Jeśli ominie cię kolejka musisz zaczekać na kolejną turę. Dlatego twój post poleciał :)
_________________
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-08-24, 11:39   

Je pytałem PH powiedział ,że też moge dołączyć więc jestem po wavmasterze
 
 
 
Jo-Jo 
Mumbler
Snowflake :3



Wiek: 36
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 154
Wysłany: 2008-08-24, 15:43   

Raq napisał/a:
Amaterasu: nie mozesz dopisywać się kiedy popadnie, musimy trzymać kolejnosć. Jeśli ominie cię kolejka musisz zaczekać na kolejną turę. Dlatego twój post poleciał :)


PH powiedział, że mogę
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-08-24, 15:58   

Indeed, tak powiedziałem. Nie musimy robić z "Improwizacji" jakiejś sztywno regulaminowej gry, jako że nie pędzi ona z prędkością gazeli/geparda/wyścigówki. Tak więc, oficjalnie mówię "pozwalam" : )
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-08-24, 16:22   

czyli teraz każdy może sobie pisać kiedy chce?
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-08-24, 16:40   

Nołp, lepiej jeśli kolejkę zachowamy bo chaos sie zrobi. Teraz moja kolej właściwie. xD
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-08-24, 17:43   

Zróbmy tak - Mike-L będzie miał pierwszeństwo, choć Amaterasu może też napisać, jeśli go uprzedzi. A żeby nie było chaosu to faktycznie - kolejka stracona, czeka się na następną ; ) Bo rzeczywiście burdel z organizacji będzie.
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2008-08-24, 20:47   

Sora, nic nie wiedziałem o przyzwoleniu,ale fakt czekajmy jak ominie kolejka na nastepną bo wyjdzie neizły burdel ;)
_________________
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2008-08-28, 19:11   

Sorry, ale nic dziś nie napiszę. Nie mam głowy ani czasu niestety. Także piszcie śmiało.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-08-31, 20:13   

Pragnę poinformować, że postanowiłem nie brać więcej udziału w powyższej zabawie, więc jeżeli czekacie na posta od mojej osoby, to możecie mnie śmiało pominąć. Adios.
_________________

 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-08-31, 22:23   

Carmash, ok, czyli w takim razie teraz moja kolej :)
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
SbobekH 
Mumbler



Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 166
Wysłany: 2008-09-06, 20:11   

Ja sugeruję żeby Ci którym naprawdę nie chce się już pisać w tym temacie się tutaj zadeklarowali bo stoi nieczynny i nikt się nie kwapi by coś napisać ;>
_________________
Człowiek może wytrzymać cały tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności. To najcięższa tortura.
 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-09-11, 15:38   

Ja tymczasowo się wypisuję. Temat wyraźnie umarł i nikomu nie chce się już pisać. Przynajmniej nic sensownego. A szkoda bo mogło być ciekawie. Anyways, dopóki w temacie się nic nie ruszy - i am out.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group