Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzycy
Autor Wiadomość
Raq 
Closer



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 901
Skąd: Leszczyny
Wysłany: 2007-11-16, 21:53   Muzycy

Śpiewasz? Grasz na Basie? Klaszczesz u Rubika?
Ujawnij się!
Zarzucajcie swoje kawałki....nie wstydźcie się tego :D
Ja niestety nie moge pochwalić się swoimi ponieważ jeszcze ich nie nagrałem...muza jest a wokal czeka xD ale jak tylko znajdę czas i nie będę chory to napewno zarzuce po nagraniu :D
 
 
 
shav 
Mumbler
Imaginary Boy.


Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 105
Wysłany: 2007-11-16, 22:03   

Pochwalę się, a co! :P Nagrań żadnych nie mam, ale kiedyś uczyłem się grać na pianinie xD Co prawda grałem tylko klasykę, ale powiem szczerze, że ostatnio coraz częściej mam ochotę na powrót do klawiszy... Może to przez Tori Amos? ;)
_________________
"Reaching out to embrace whatever may come."
Maynard James Keenan "Lateralus"
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2007-11-17, 15:44   

Też się pochwalę, nagrań żadnych nie mam, chyba że na moim niezawodnym magnetofonie.
Gram na gitarzę klasycznej oraz elektrycznej, ba nawet się zebraliśmy z kumplami i założyliśmy zespół. Mieliśmy nawet okazję grać w wiejskim ośrodku kultury, hehe.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-17, 15:46   

Ja muszę się pochwalić, że umiem zagrać na cymbałkach "Lulajże Jezuniu" i jestem z tego dumny :)
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 17:16   

Ja pół roku temu jeszcze grałem w zespole... Mieliśmy 2 koncerty (w tym jeden to właściwie nie koncert tylko występ na festiwalu w gimnazjum). Dam Wam adres z tego właśnie wydażenia... Odrazu mówię, że daliśmy solidnie dupy i nie krytykujcie tego nawet bo zespół się rozpadł więc to nic nie da. dodam jeszcze, że drugi koncert wyszedł o niebo lepiej.

http://www.youtube.com/watch?v=1baz2955wlU

Tak wiem, że gitara prowadząca była nienastrojona. Jakby co ja to ten po lewej. Najlepiej w ogóle nie otwierajcie tego :P .
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-17, 17:32   

To ja też się mogę pochwalić, w chórze robiłam z 11 lat, w gimnazjalnym zespoliku z rok :-> Nagrań żadnych nie mam. Gram na gitarze, popykać na organach czy pianinie też trochę umiem, jak i popitolić na flecie :mrgreen: Choć przyznam, na nutach się nie znam, ot paradoks 8-)
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-17, 17:57   

Ja też trochę na pianinku i organach pogrywam.
Jak byłam "młoda" (czyt. czasy gimnazjalne) , potrafiłam wygrac niemal każdą melodyjkę ze słuchu. Teraz został mi taki nawyk, że gdy słyszę jakąś melodię, która przypadnie mi do gustu, wybijam palcami na blacie, czy czymkolwiek innym, w zależnosci od tego, gdzie się znajduję ;) .

@ MZet
Co to jest okaryna o,O ?
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Dorex 
Cockroach
Emo Sux



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 24
Skąd: Piaski Pustyni
Wysłany: 2007-11-17, 17:59   ...

A ja gram sobie na gitarze od 2 lat. Glownie gram na elektryku ale umiem tez na klasyku, akustyku i basie. Akordow prawie wogole nie umiem, nazw strun tez (porazka wiem ale w zasadzie po cholere mi znac kolejnosc tych 6 literek :D ) a o nutach to juz wogole nie ma mowy :P
 
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-17, 18:59   

Ja od ponad 4 lat czynnie zajmuje się komponowaniem swojej własnej muzyki. Gram troszkę na gitarze oraz klawiszach, jednak przez dziwne bóle i grążącemu moim palcom reumatyzmowi nie jestem w stanie opanować tych dwóch instrumentów w stopniu przynajmniej bardzo dobrym.
Pozostaje mi więc tylko wyobraźnia muzyczna oraz obecne techniki nagrywania muzyki. Zazwyczaj korzystam z wszelkiej maści syntezatorów oraz wtyczek Vst'i.

Tworzę w kilku stylach. Najbliższe są mi jednak Ambient, Trance oraz Muzyka Filmowa.
To co teraz wam zaprezentuję nie jest może czymś wybitnym, ale w jakiś sposób przedstawia moje malutkie uduchowione wnętrze.

Calvaire - kawałek skomponowałem zaraz po obejrzeniu filmu o tym samym tytule. Tego typu muzyka jest mi szczególnie bliska.
http://www.speedyshare.com/175332687.html

Too Many Times (rmx) - Fragment padu oraz leada z remiksu Kai Tracida mojego autorstwa. Typowy trance, więc ortodoksyjny fani muzyki rockowej mogą sobie ten fragment odpuścić.
http://www.speedyshare.com/508189562.html

Tutaj mała próbka brzmienia jakie wykręcam za pomocą syntezatorów.
http://www.speedyshare.com/395300699.html

Póki co to tyle...jeżeli przełamię barierę wstydu to wstawię nieco więcej swoich kompozycji.

PS: Przepraszam za brak konkretnych zabiegów masteringowych owych fragmentów oraz utworu.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Carmash 2007-11-17, 19:21, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-20, 11:16   

Aaaa... co mi tam... :razz:
http://www.youtube.com/watch?v=agmzmTf0mU0
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-03-20, 16:32   

Ostatnio zmieniony przez bloo 2008-09-25, 21:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-03-20, 22:33   

ja od dwóch ( a może trzech) tygodni ucze sie grać na gitarze. Puki co ciskam na akustyku( z resztą porzyczonym) chciałbym grać na elektryku, ale puki co nie stać mnie zeby se kupic. No więc wrzuce owoc mojej pracy. Jest to taki niby mini cover, a w zasadzie fragment piosenki All These Things I Hate zespołu Bullet For My Valentine. Uprzedzam ze ucze sie dopiero 3 tygodnie. pozdro. Proszę o opinie te negatywne również są mile widziane

klik
_________________
........:::::::::::Jackson JS30 Warrior:::::::::::::.......

 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-20, 22:42   

Masz nauczyciela, prawda? :P
Wg mnie grasz naprawde dobrze jak na 3 tygodnie. Ja mogłem tylko marzyć żeby po takim czasie grać tak jak Ty :roll: . Oby tak dalej to bedzie z Ciebie pro xD.

Dzięki Bloo :razz: . Ten występ to było coś takiego, że w mojej starej szkole był dzień otwarty i zrobili tam jakiś pokaz talentów. No i tak sobie to oglądałem i oglądałem i w końcu wziąłem gitarę od jakiegoś ziomka, przestroiłem gitarę,spytałem się prowadzącej czy mogę wbić na "scenę" i zagrałem. Tak spontanicznie bez żadnych przygotowań xD. (na początku przy "laugh it all at your face" miałem takiego gluta w gardle i to nie dokońca zabrzmiało tak jak chciałem :grin: )
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-03-20, 22:56   

Kośmin napisał/a:
Masz nauczyciela, prawda?


szczerze mówiąc to ucze sie sam w domu. A mój "nauczyciel" tylko pokazał mi kilka ćwiczeń na rozćwiczenie palców i porzyczył gitarę. A tak to siedze sobie w domciu przed kompem, szukam interesujących mnie tabów i powolutku rozkminiam każdy utworek:) Dzieki za miłe słowa:P A tak apropo Twojego filmiku, to ja widze, że Ty już jesteś pro :P pozdro
Ostatnio zmieniony przez wawmaster 2008-03-20, 23:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-20, 23:15   

No to szacun dla Ciebie w takim razie xD. Ja to po miesiącu miałem problemy z graniem różnych motywów na jednej strunie a Ty juz akordami walisz xD. A tak z ciekawości... dużo dziennie ćwiczysz? :P
PS. do pro mi jeszcze daleko xD
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-03-20, 23:24   

Kośmin napisał/a:
dużo dziennie ćwiczysz?


aktualnie nie moge zbyt dużo czasu poświęcić gitarze. Wiesz.... szkoła i te sprawy. Tak w tygodniu moge poświęcić na to nie więcej niż godzinke dziennie max 2 godzinki. Przeważnie wieczorkiem od 19 -21. Ale na wakacje planuje ostro sie wziąć do roboty:) No i jest duża szansa, że na wakacje (patrz: 23 czerwca - moje urodzinki :P ), dostane elektryka. A co do motywów na jednej strunie to ja właśnie od tego zaczynałem. Zaraz nagram kilka takich krótkich melodyjek i wstawie.

EDIT: Albo nagram to jutro, bo teraz to już troche późno jest i zaraz starsi będą sie czepiać :DDD
Ostatnio zmieniony przez wawmaster 2008-03-20, 23:39, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-20, 23:24   

Kośmin - znam i lubię tą piosenkę, jest to jedna z dwóch 30 second to mars które cenię. Szczerze, to bardziej podobał mi się Twój głos - czasami musiałeś czekać na gitarę.
Utworu zapodanego przez Wawmastera nie znam, ale generalnie podziwiam ludzi którzy grają na instrumentach
 
 
Kośmin 
Mumbler



Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 158
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-03-21, 00:03   

Puty napisał/a:
Szczerze, to bardziej podobał mi się Twój głos - czasami musiałeś czekać na gitarę.
Nie rozumiem tego zdania chyba xD (może to dlatego, że jest dosyć późno). Znaczy chodzi o to, że nie podoba Ci sie jak gram, czy co? xD
_________________
I'm always watching you...
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-21, 00:04   

Nie, nie. Granie jest spoko, jednak bardziej podobał mi się głos. Czasami(przynajmniej tak mi się wydawało) robiles pauzy, żeby gitara dogoniła Twój śpiew.
 
 
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-03-21, 06:46   

http://www.speedyshare.com/459937814.html

słabe to jest, no ale co tam

EDIT : No to dodam jeszcze jedną rzecz. Jest to refren piosenki I Want Love (studio mix) z SIlent Hilla 3 :)

http://www.speedyshare.com/465454159.html
Ostatnio zmieniony przez wawmaster 2008-03-21, 11:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aethera 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 6
Wysłany: 2008-04-25, 09:34   

Cóż,samymi nagraniami muzycznymi pochwalić się nie mogę.Właśnie jestem w trakcie kompletownia ludzi do stworzenia kapeli progrock'owej.Jedyne co mogę zaprezentować to koncepty muzyczne o nie za wysokiej jakości,które już od lat czekają na zrealizowanie...mimo wszystko-zapraszam do wysłuchania.
http://aethera.bahu.com/
 
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2008-04-25, 09:41   

Wiesz co nawet ,ja już tam zajrzałem...gdy oglądałem twój profil na forum..
Spox muza.
Tyle mogę powiedzieć bo dużo tego masz.
Dam ci komentarz i przy okazji może ja odświeżę te swoje bahu.

edit:
Osobiście znienawidziłem ten serwis(tak z 17 filmów widać tylko 4 ,o to te najgorsze a kolejności nie mogę zmienić) ,z resztą kto chce oglądać "stare gry".
_________________
Sono Me Dare No Me?
Ostatnio zmieniony przez SiedzacyWKiblu 2008-04-25, 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group