Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2008-09-19, 21:09
Pewnego dnia będę...(plany, marzenia)
Autor Wiadomość
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-03-18, 18:30   Pewnego dnia będę...(plany, marzenia)

Tu opisujmy swe plany, te związane z daleką przyszłością jak i z tą najbliższą. Można też mówić o tych niezrealizowanych, które nie mają już szans na powodzenie, ale gdzieś tam w nas siedzą. Ja na razie chcę dostać się na studia - to mój primary objective. Już nie chcę być batmanem. No i liczę na to, że Teufel opisze w tym temacie swój biznesplan ;] ze świniodzikami.
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-03-19, 18:49, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2008-03-18, 18:56   

Oczywiście, nie ma sprawy :-] No więc.
Ponieważ jak wiadomo, dzidzia to taki mały człowieczek, któremu trzeba zapewnić warunki do życia, to niestety na te warunki potrzebna jest kasa. Więc zaczęłam się zastanawiać, co też ja takiego mogłabym robić i gdzie pracować. No i doszło do mnie, że co ja umiem? G. umiem ^_^ Jedyne na czym się znam jako tako to zwierzęta. A zwierzęta świetnie pasują do gospodarstwa agroturystycznego, co jest w dzisiejszych czasach coraz modniejsze. Ponieważ ja lubię wszystko robić jak najtaniej, zaczęłam się rozglądać się za ewentualnymi zwierzątkami na allegro. Od czegoś trzeba bowiem zacząć. Tam natrafiłam m.in. na ofertę sprzedaży świniodzika. No i pomyślałam sobie "hmm, fajne bydlątko" :love: Jeśli ktoś nie wie, to jest to krzyzówka lochy z odyńcem, a mięso jest bardzo zbliżone do dziczyzny. Jedyne co kłopotliwe, to to że takie cuś żre więcej niż zwykła świnia domowa. Odrazu moja wyobraźnia pobiegła dalej i wyobraziłam sobie własną spiżarnię, wielką lodówę i zamrażarę :lol: W środku oczywiście przeróżne mięso itp. :sweet: To może się wydawać okrutne, ale już 3 lata jestem przyuczana do hodowania i zabijania zwierząt, więc chyba zmiękłam ^^" bo kiedyś twardo bym nawet o tym nie pomyślala. Oczywiście caly ten plan jest duzo dużo dluższy, ale aż tyle nie chce mi się pisać :-]
Nie wiem czy te plany wypalą, bo to się wiąże z dużym kredytem, a to nie taka prosta sprawa niestety. Ale mam na oku dom z terenem, więc trzymajcie kciuki, a być może kiedyś zaproszę na zlot SHP do mnie :-] Zapewniając różne dziwne atrakcje i pieczonego prosiaka :grin:
 
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-03-18, 21:16   

Wyrezyseruje (Tak sie to pisze ? :grin: ) preqel'a Blade Runner'a i mase innych filmow ktore bedziecie ogladac :grin2:
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
GordonCommodore 
Mumbler
Komandos Gordon



Wiek: 37
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 129
Skąd: prosto z 1967, yoh
Wysłany: 2008-03-18, 22:04   

A ja mam plan zostać inżynierem dźwiękowym, posiadać pełen zestaw muzyczny OBRESPU ZM-5000/1 a jak nie posiadać to usłyszeć przynajmniej te gary xD Ależ ze mnie materialista xD

No i jeszcze chciałbym cały czas uzupełniać kolekcje płyt.
_________________
feed feed feed eat eat eat head head head long long long hair hair hair smokin' smokin' smokin' caterpillar caterpillar caterpillar run run run
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-03-19, 18:18   

Już od września zamierzam zacząc pracowac w podstawówce razem z przyjaciółką, jak wszystko dobrze pójdzie ^_^. A jak nie, to sama w gimnazjum.
A w tym samym czasie, w weekendy zrobic magistra. Powrócic do nauki hiszpańskiego i zacząc naukę japońskiego, jeśli czas pozwoli.
Później? Chcę się piąc w górę. Byc coraz lepsza w tym co robię.

I pewnego dnia obudzę się, i stwierdzę, że mimo upływu lat mam jezcze masę rzeczy do zrobienia.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Kilroy 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 145
Skąd: dolina trolli
Wysłany: 2008-03-19, 19:28   

No cóż, najpierw muszę przebrnąć przez liceum. Jeżeli nie dostanę się na studia wojskowe tutaj, to spróbuję szczęścia w motherlandzie. Może jeszcze douczę się jakiegoś języka, rosyjskiego albo arabskiego.
Później oczywiście do woja, ale na krócej niż planowałem, tzn jakieś 4-5 lat. Po wyszkoleniu pewnie pójdę do jakiegoś SIG, Blackwater albo Aegis. Ochrona jakiegoś grubego dupka, w jakimś spokojnym miejscu byłaby w sam raz. Przynajmniej zarobię 10 razy więcej i nie będę się tak narażać jak w woju.
Ostatni etap to jakiś ciepły kraj (Barbados albo T&T) i własny bar xD
(I jak tu nie myśleć, że mam nasrane we łbie? :grin:)
_________________
A drink a day keeps the shrink away.
-- Edward Abbey
 
 
 
Światłocień 
Lurker



Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 334
Skąd: Łuć
Wysłany: 2008-03-19, 20:29   

Dostac się na filologię japońską, zrobić co najmniej magistra i zostac godziwie zarbiającym tłumaczcem z 3 języków (bo oprócz tego zamierzam zrobić Profa z angielskiego i drugi egzamin z niemca o nieznanej mi nazwie.) Nie mam najmniejszego zamiaru brać udziału w wyścigu szczurów...Chciałbym znaleźć sobie dobrą żonę i założyc rodzinę (dwójka dzieci :grin: )
_________________
Jeden z najśmiejszniejszych dzieciaków neo na tym forum napisał/a:

i na podłodze była krew. a pod krwiom leżał list. otworzyłem go a z niego wylała sie krew...
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-04-17, 17:46   

O! A myślałem, że nie ma tu takiego tematu:).
Ja jestem typem gościa, który nie chce odejść z tego świata nie dokoując czegoś za co będzie pamiętany. Kiedyś chciałem zostać dziennikarzem (z racji tego, że często byłem chwalony w szkole za wypracowania i recenzje) ale od tamtego czasu po prostu zmieniłem priorytety. Teraz pragnę zostać muzykiem, założyć zespół z kolegami - cokolwiek. Muzyka to już element mojego życia i dlatego chce oddać się jej "for life".

Narazie uczę się zaocznie w liceum, ale po tej szkole planuje wynieść się z miasta na studia muzyczne.
Ostatnio zmieniony przez StuntmanMikeL 2008-04-17, 17:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aethera 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 24 Kwi 2008
Posty: 6
Wysłany: 2008-04-25, 09:58   

Kiedyś z przyjacielem planowaliśmy po wsze czasy "pic piwo i grać w bilard",aż dokonamy żywota i póki ludzie nie wbija nam krzyży z połamanych kijów co byśmy nie powstali po następna kolejkę.Teraz,gdy zyskałem szerszy ogląd na to Równanie widzę,że zbyt wiele jest w nim zmiennych.Człowieka potrafi zmienić pojedyńcza refleksja,która wyskoczy z za winkla w trakcie spaceru po ciemnym zaułku zwanym "tokiem myślenia".Wtedy to,cały zasób jego życiowych paradygmatów oraz algorytm na życie moga się odmienić w jednej chwili.Plany upadają,by za ich zgliszczami ujrzec nowe horyzonty.Potykami się o porażki,by opadły nam klapki z oczu,gdy niczy slepe,ale jakże "konkretne" (jak niezmienny concrete) konie,kroczymy w marszu po marchewke priorytetów.Oto więc płyne z prądem jak ta kinowa gejsza ku swemu chairman'owi,a planuje jedynie być Szczęśliwym Człowiekiem....
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-05-07, 01:13   

Pewnego dnia bede miał kupę piniądzorów, a potem palne sobie w łeb.....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2008-05-11, 17:19   

Pewnego dnia zostanę seryjnym gwałcicielem - zapewnia mnie o tym parę osób lol2 Chociaż wolałbym być artystą - łatwiej im się umiera.
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
mshm 
Cockroach
mashiach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Lodz
Wysłany: 2008-05-14, 16:50   

myslalem wczesniej, ze chcialem byc weterynarzem, ale widzac to czego musze sie uczyc na mature z biologii zrezygnowalem. mysle nad dziennikarstwem badz informatyka, ale chcialbym tez wiedziec na jakie studia mozna isc po geografii :P
to tak na maturke i po.
naprawde chcialbym otworzyc bar 'opanowany' przez jamajskie klimaty badz zwykla, szara firme :>
przedsiebiorstwo produkujace/sprzedajace tabake - pomysl dobry, ale nie w Polsce, dlatego tez zrezygnowalem :D
najwazniejsze to byc ze swoja kobieta jak najdluzej, miec zdrowie i mundre dzieci i zyc... niekoniecznie na najwyzszym poziomie, ale zeby moc sobie pozwolic na pewne urozmaicenia XD
_________________


 
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-14, 17:18   

Po geografii możesz iść na turystykę.
Czyli współczesne "marketing i zarządzanie", ale z jakąś jeszcze szansą na posadę w przyszłości chociaż.

Cytat:
myslalem wczesniej, ze chcialem byc weterynarzem, ale widzac to czego musze sie uczyc na mature z biologii zrezygnowalem.


W ten sposób myśląć, odrzucisz wszystko co wymaga wysiłku i zostawisz sobie jakieś banały, po której później nie znajdziesz pracy.
 
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-12, 17:29   

W te wakacje mam zamiar zabrać się za coś, czego plany powstawały już parę lat temu... Może i mam nie równo pod sufitem, ale mam zamiar coś "stworzyć"... a dokładniej napisać i opublikować... Ciekawe jaki szajs mi wyjdzie? To się okaże... Byleby nie zostało to okrzyknięte najgorszą powieścią roku... 8-)
_________________




 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-06-12, 21:03   

życzę ci powodzenia bo Ja tez planuje coś większego 8-)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-12, 21:10   

plazi napisał/a:
życzę ci powodzenia bo Ja tez planuje coś większego 8-)

Dzięki dzięki... a jeśli można wiedzieć to... co masz zamiar "stworzyć"? 8-)
_________________




 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-06-13, 00:00   

Film 8-) Wiesz, wiążę swoja przyszłość z byciem reżyserem ( lol ) 8-)
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Yoda 
Mumbler



Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 107
Wysłany: 2008-06-13, 07:12   

Więc może kiedyś nakręcisz film na podstawie mojej książki, który okaże się pogromcą Władcy Pierścieni i zgarnie 12 Oscarów 8-)
lol ale mam fantazję...
_________________




 
 
Maestro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-22, 13:26   

Teraz ja! Teraz ja! Mogę? No więc (a w szkole uczyli, nie zaczyna sie zdania od "no więc") ja mam zamiar zostać fryzjerem. W tym celu odkładam kaskę na profesjonalny kurs fryzjerski (2500 zł za pierwszy stopień umiejętności, Dżizas!). Jako że już troszkę uzbierane jest, nie powinienem mieć z tym problemów. A dla własnej satysfakcji nauczę się gry na gitarze. :->
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-07-22, 16:26   

O, to skoro chcesz być fryzjerem to pewnie jakieś pojęcie na ten temat masz :) Powiedz mi, w jaki sposób należycie dbać o długie włosy? Zapuszczam się teraz i nie chcę, żeby po paru miesiącach okazało się że muszę je ścinać bo się zniszczyły od zbyt częstego mycia tudzież niezbyt częstego mycia. Dodam tylko, że strasznie szybko przetłuszczają mi się te kudły i aż boję się pomyśleć co to będzie jak urosną długie...
 
 
Maestro
[Usunięty]

Wysłany: 2008-07-22, 19:51   

Mike-L napisał/a:
O, to skoro chcesz być fryzjerem to pewnie jakieś pojęcie na ten temat masz :) Powiedz mi, w jaki sposób należycie dbać o długie włosy? Zapuszczam się teraz i nie chcę, żeby po paru miesiącach okazało się że muszę je ścinać bo się zniszczyły od zbyt częstego mycia tudzież niezbyt częstego mycia. Dodam tylko, że strasznie szybko przetłuszczają mi się te kudły i aż boję się pomyśleć co to będzie jak urosną długie...


Dosyć częste mycie odpowiednim szamponem do tłustych włosów (tylko nie jakimś szajsem z Lidla, ale czymś bardziej godnym uwagi, np. Head & Shoulders), ponadto koniecznie pamiętaj o odżywce. Moja wiedza na razie się tutaj kończy, jak już rozpocznę kurs, udzielę Ci lepszych instrukcji :->
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group