Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Czas w grze
Autor Wiadomość
Master
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 06:00   Czas w grze

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 12:42 pm Temat postu: Czas w grze

--------------------------------------------------------------------------------

Interesuje mnie to jak jest liczony czas przy przechodzeniu gry. Temat ten nasunął mi sie po przejściu Silent Hill 2, choć już wcześniej o tym myślałem. Chodzi konkretnie o to dlaczego przykładowo siedze przy gierce cztery dni po ok pięć godzin, a po przejściu pokazuje się czas 4h 40 min. (miałem taki po przejściu Silent'a 2). Mnie się wydaje, że czas liczony jest tylko wtedy, gdy posuwamy się w gierce do przodu, a nie gdy błądzimy. Jak to jest? Co o tym myślicie?
 
 
Hysz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 06:01   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 12:55 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

napewno nie bedzie liczyc czasu jak cie nie ma przy konsoli/kompie :razz:
aaaaa i nie wierze ze 4 dni bladziles, zegarek jest wporzadku, przechodzilem z zegarkim swoim i czas roznil sie jakies 15 min, moze pauza czy filmiki, nie wiem, ale napewno liczy jak bladzimy, inaczej juz dawno bym mial 10 gwiazdek :razz:
 
 
Parabellum
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 06:02   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 12:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Niemożliwe, wydaję mi się, że czas liczony jest nawet podczas czytania notatek i oglądania cut-scenek, przynajmniej tak było w SH 1, mój kolega, który można już to nazwać, gra wyczynowo w SH 2, zawsze te elementy pospiesznie przewija...
 
 
Master
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 06:03   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 1:31 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No to nie wiem... Jednego dnia siedziałem ok 3,5-4h. Przez kolejne dni też po 1,5-2h a na koniec gry pokazał mi 4h 40min. Raz przechodziłem Silent Hill 1 na czas (tak z ciekawości ile mi to zajmie). Na koniec pokazał mi 1h 40min i tyle mniej więcej siedziałem. Ale taka akcja jak przy dwójce? Gram w nią cztery dni, bez opisu, dosyć sporo błądziłem i pokazal czas 4h 40min.
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-02-03, 06:03   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 1:37 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

widocznie liczy tylko wtedy gry sie ruszasz i bez wstawek i czytanie notatek...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Sab
[Usunięty]

Wysłany: 2008-02-03, 06:04   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 2:48 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Czas liczy się na bank podczas cut scenek, ale raczej na bank nie podczas renderów. Możliwe że inwentarz też zatrzymuje licznik. Zresztą - można to łatwo sprawdzić, bo przy saveach widoczny jest czas.
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2008-02-03, 06:05   

Wysłany: Czw Sie 25, 2005 11:37 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Inwentarz + Pausa zatrzymuje licznik z tego co mi wiadomo, i nic poza tym. No i pre rendery.
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
Dorex 
Cockroach
Emo Sux



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 24
Skąd: Piaski Pustyni
Wysłany: 2008-02-06, 20:32   

Mialem podobnie, tzn jak gralem 6 raz to chcialem miec ladnego save czyli zero save podczas gry, wszystkie notatki przeczytalem, wszedzie bylem zabilem chyba kazdego potwora, ogladalem wszystkie filmiki. Zaczalem o 10 skonczylem o 16 a czas na koncu gry mialem 3h z czyms...
_________________
"But ya know what? It doesn't matter if you're smart, dumb, ugly, pretty... it's all the same once yer dead..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group