Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakończenia....

Ulubione zakończenie to
Leave
23%
 23%  [ 7 ]
Maria
16%
 16%  [ 5 ]
In Water
30%
 30%  [ 9 ]
Rebirth
20%
 20%  [ 6 ]
Dog
10%
 10%  [ 3 ]
Ufo
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
Joseph Barkin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:09   

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 6:40 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

powtarzam jeszcze raz pytanie, bo zagineło w zgiełku
skończył ktoś SH2 na poziomie arcade HARD?:

interesuje mnie rozwałkowanie Marii na poziomie hard na końcu gry
czy ktoś kto to przeszedł na tym poziomie mógłby mi przybliżyć z czego lutować i mniej więcej jak długo?
bo sobie nie radzę [ może jakiś niesprawny manualnie jestem ]
korytarz w szpitalu przy tym to pikuś
help! nie mam już cierpliwości, a czeka mnie reinstall
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:09   

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 6:45 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

kiedyś słyszałem o tym, ma chyba częszcze ataki za więcej HP... niby piramidy są szybsze
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:12   

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 8:47 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Joseph Barkin napisał:
Cytat:
powtarzam jeszcze raz pytanie, bo zagineło w zgiełku
skończył ktoś SH2 na poziomie arcade HARD?:

interesuje mnie rozwałkowanie Marii na poziomie hard na końcu gry
czy ktoś kto to przeszedł na tym poziomie mógłby mi przybliżyć z czego lutować i mniej więcej jak długo?
bo sobie nie radzę [ może jakiś niesprawny manualnie jestem ]
korytarz w szpitalu przy tym to pikuś
help! nie mam już cierpliwości, a czeka mnie reinstall

Cóż ja przeszedłem SH 2 na Hard przy czym kilka razy musiałem, użyć opcji "Load" jeśli wiecie o co mi chodzi i doszedłem do wniosku, że jedynym sensownym sposobem jest Handgun i strzelanie około 4 razy, przemieszczanie się i znów 4 strzały, trzeba taką praktykę powtarzać dddddłłłłłłłuuuuuuuuuggggggggggoooooo, nie pamiętam ile mi to dokładnie zajęło, ponad 10 minut napewno gdyż Maria ma w tym trybie od groma życia, 15 minut, może 20 nawet. Tak jak mówiłem trwa to długo ale to jedyny sposób, shotgun zupełnie odpada, a Strzelba także jest za wolna, gdyż w tym trybie prawie co chwilę maria wypuszcza te swoje motylki i James nie zdąży strzelić nawet raz ze strzelby a już go złapią, oczywiście trzeba mieć wszystkie ampułki i od groma apteczek bo jak Maria raz złapie to nie puści zanim nie będziemy mieli czerwonego okienka życia, wiec trzeba uważać, jeżeli złapie cię, a nie będziesz miał całego życia to już mozesz dać Load bo nie puści cię póki nie zginiesz.
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:17   

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 8:50 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

a to ci wredna suka...
 
 
Joseph Barkin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:18   

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 9:15 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no to ja nie mam cierpliwości po prostu
wredna suka :?
 
 
Najt Piekris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:19   

Wysłany: Sro Gru 15, 2004 12:22 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Luke_the_Angel_of_Justice napisał:
Cytat:
Cóż ja przeszedłem SH 2 na Hard przy czym kilka razy musiałem, użyć opcji "Load" jeśli wiecie o co mi chodzi i doszedłem do wniosku, że jedynym sensownym sposobem jest Handgun i strzelanie około 4 razy, przemieszczanie się i znów 4 strzały, trzeba taką praktykę powtarzać dddddłłłłłłłuuuuuuuuuggggggggggoooooo, nie pamiętam ile mi to dokładnie zajęło, ponad 10 minut napewno gdyż Maria ma w tym trybie od groma życia, 15 minut, może 20 nawet. Tak jak mówiłem trwa to długo ale to jedyny sposób, shotgun zupełnie odpada, a Strzelba także jest za wolna, gdyż w tym trybie prawie co chwilę maria wypuszcza te swoje motylki i James nie zdąży strzelić nawet raz ze strzelby a już go złapią, oczywiście trzeba mieć wszystkie ampułki i od groma apteczek bo jak Maria raz złapie to nie puści zanim nie będziemy mieli czerwonego okienka życia, wiec trzeba uważać, jeżeli złapie cię, a nie będziesz miał całego życia to już mozesz dać Load bo nie puści cię póki nie zginiesz.

Pamiętam ile razy się przy tym męczyłem, loadów było chyba ponad 50, dałem se jednak z ty spokój. Wolałem przejść gre od nowa na poziomie normal, niż się męczyć przy tym, szkoda było tylko mojego czasu i nerwów. Ale jak ktoś tego bossa na hardzie pokonał, mogę mu powiedzieć, że jest poprostu dobry...
 
 
Joseph Barkin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:20   

Wysłany: Sro Gru 15, 2004 9:53 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no, najlepsze jest to ciągłe wchodzenie po schodach..

odrzuciło mnie od dwójki bo sie zawziąłem, że nie zagram zanim jej nie pokonam. no i gra stoi na półce.
gratuluję Luke cierpliwości i zręczności
wycie tych nietoperzy potem wyło mi w głowie przed snem
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:21   

Wysłany: Sro Gru 15, 2004 4:09 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Oftop:
Maria na Hard była niczym w porównaniu do męczenia się przy GF'ie "Tonbery" (Kto grał w FF 8 wie o co chodzi)
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:22   

Wysłany: Sro Gru 15, 2004 5:20 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Po prostu na hardzie te nietoperze zadają obrażenia, więc spi*****aj przed nimi a jak już znikną to nawalaj:
albo z bliskiej odległości z shotguna
albo z dalekiej z rifle'a
po jakimś czasie powinna paść

Luke_the_Angel_of_Justice napisał:
Cytat:
Oftop:
Maria na Hard była niczym w porównaniu do męczenia się przy GF'ie "Tonbery" (Kto grał w FF 8 wie o co chodzi)

Ja grałem i musze powiedzieć, że jedyną trudnością było "czekanie" na niego ( o boże..... pół dnia przesiedziałem próbując go zdobyć ).
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:24   

Wysłany: Sro Gru 15, 2004 7:07 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No to własnie o to mi chodziło, oba zadania, tak i Maria na Hardzie tak i Tonbery są czymś dla ludzi o mocnych, wręcz stalowych nerwach.
 
 
Joseph Barkin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:25   

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 12:24 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

a udało wam się wyrwać Mary z obięć na hard? bo mi nie
a na normal zazwyczaj można było

z hunting rifle słabo się strzela bo James sie powoli składa
ja próbowałem z shotguna, pistolet wydawał mi się nieco za słaby
nawet próbowałem ją kosić z Great Knife, z wiadomym efektem

trzeba sie jednak głównie uzbroić w cierpliwość ;)
 
 
Najt Piekris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:26   

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 12:38 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Shotgun na Marie na poziomie hard, jest bezużyteczny a z rifle strzelić to trzeba mieć fuksa (długo sie składa do strzału), więc pozostał zwykły pistolet :grin:

Nie nie nie wierze, że ktoś tego bossa na hardzie przeszedł !!!
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:27   

Wysłany: Sob Gru 18, 2004 12:01 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Siemka

Marie/Demona pokonałem chyba za 3 bądż 4 razem
jest doośśćć trudna ale nie aż tak

co do broni to ja używałem sztucera aż się skończyły naboje
potem z pistola i już

więcej problemu mialem z piramidkami niz Marią/Demonem
milego grania na HARDZIE

Kiedy przeszedłem SH2 na Hardzie to dopiero poczułem że naprawde grałem.

wcale nie uważam że jestem dobry (poprostu Cierpliwość nic więcej)

Powodzenia \../
 
 
Fang
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:27   

Wysłany: Wto Gru 21, 2004 9:35 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Luke_the_Angel_of_Justice napisał:
Cytat:
Oftop:
Maria na Hard była niczym w porównaniu do męczenia się przy GF'ie "Tonbery" (Kto grał w FF 8 wie o co chodzi)

Dobrze wyszkolony Eden zmiatał go dwoma atakami
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:28   

Wysłany: Czw Gru 23, 2004 6:07 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Hłe,hłe........... :twisted: .............ja się tam nie cackałem i puszczałem LIONHEARTA i po kłopocie :twisted: .
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:29   

Wysłany: Czw Gru 23, 2004 9:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Temat o SH 2 przerodził się w temat o FF 8 :D
 
 
NightCrawler
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:30   

Wysłany: Czw Gru 23, 2004 9:36 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

jak to zwykle bywa :razz:
kolejny offtop :D
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:31   

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 10:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A wracając do temat Hard i Marii :) , też mogę się pochwalić. Udało mi się przejść na Hardzie SH2. A Maria... Hmmm tak powiedzmy z 20 razy najmniej wczytywałem. Na normalu używam zwykle około 3-4 apteczek. Na Hardzie poszły wszystkie. Przed dużą ilością potworów musiałem uciekać. A Maria doprowadzała mnie do szału. Sposób walki miałem prawie identyczny jak Luke.
Ale taką SATYSFAKCJĘ ( musiałem z dużych liter ;) ) nigdy nie miałem po przejściu żadnej gry. Mało co a skakałbym po pokoju z radości. Choć w porównaniu ze słowami jakie padały z mych ust w strone Marii to pryszcz ;) .
 
 
chris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:32   

Wysłany: Sro Gru 29, 2004 12:26 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Hmm na HArdzie jeszcze nie grałem ale trzeba by było sprubować ( to będzie pryszcz przejscie tego ) :lol: :lol: :lol: :lol:
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-27, 04:33   

Wysłany: Sro Gru 29, 2004 9:03 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

wstyd sie przyznac ale mialem problem w SH4 na Easy - chodzi o finałowa walke - chciałem mieć zakonczenie Escape ale zawsze ta suka umierała za szybko :/
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:34   

Wysłany: Sro Gru 29, 2004 5:06 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

he he :razz:
 
 
Panna Nixx
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:34   

Wysłany: Sro Gru 29, 2004 8:40 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Mnie się udało zabić ją za pierwszym razem na hardzie, bo ja moi mili jestem asekurant i przez wiekszą częśc walki nie strugałam bohatera tylko spierniczałam. Nie wiem ile to trwało bo zbyt wysoki poziom adrenaliny zakłócił mi pracę sensorów temporalnych, ale fakt faktem suka padła nieżywa i jej szarańcza takoż. Nie potrafię podać przepisu na jej uśmiercenie bo to zależy od wyobraźni, a ludzka wyobraźnia jak wiadomo nie zna granic jeśli chodzi o ilosć sposobów jakimi możemy zakończyć zycie naszych bliźnich.
 
 
Joseph Barkin
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:36   

Wysłany: Czw Gru 30, 2004 12:32 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no to ominęło Cię wchodzenie po schodach w nieskończoność
 
 
john constantine
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:36   

Wysłany: Pon Sty 03, 2005 6:03 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

a po co grać na hard?
wtedy za dużo uwagi przywiązujesz do samego przezycia a prawie wcale nie koncentrujesz się na fabule
skolei na poziomie easy wszystko jest zbyt łatwe i bezpieczne a tak w silent hill być nie powinno
tak wiec najlepszy wydaje sie poziom normal
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 04:37   

Wysłany: Pon Sty 03, 2005 7:14 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

poziom normal najlepszy jest dla początkujacych sajlentowiczów ;)
poziom hard, na którym obecnie przechodzę SH2 wymaga czegoś więcej od gracza - cierpliwości, taktyki i... przeżycia za wszelką cenę... mi to odpowiada, bo już kilka rzeczy przykuło moją uwagę, których grając wcześniej trzy razy na normal nie zauważyłem...
poza tym to jest przecież survival horror, a więc musi być tak pomyślany aby trochę wysiłku w ocalenie włożyć...

później zdobędę extra hard :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group