Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakończenia....

Ulubione zakończenie to
Leave
23%
 23%  [ 7 ]
Maria
16%
 16%  [ 5 ]
In Water
30%
 30%  [ 9 ]
Rebirth
20%
 20%  [ 6 ]
Dog
10%
 10%  [ 3 ]
Ufo
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 30
Wszystkich Głosów: 30

Autor Wiadomość
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-11-19, 18:56   Zakończenia....

Nikt niebędzie głosował na Ufo.
Ale Pik napewno chce by dog i ufo było oddzielnie.

Chce zobaczyć jakie są wasze opinie na temat waszego ulubionego zakończenia.

Edit:
Żadne zakończenie nie jest prawdziwe.Tak jak napisano w LM.
Ale dlaczego James nie wrócił do domu.Zgodnie z SH4.
Proste.
:lol:
Co byś powiedział jakby James był w dniu świstaka ,aż do Rebrith.
Ale to też podobno nie jest właściwe zakończenie jednak przy teori "dnia świstaka" jest.
Dlaczego....nie chce mi się pisać.
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-19, 21:32   

Naturalnie Dog. Mam wielką słabość do popieprzonych endingów :D
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-19, 21:35   

Moim jest "Rebirth". Ma niezły klimat, taki tajemniczy i mroczny :evil:
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-19, 21:45   

Maria i tylko Maria ;D .
Uważam, że to zakończenie jest idealne, bez względu na to, czy Maria jest wytworem wyobraźni James'a , czy też nie.
Dla mnie istnieje tylko to jedno zakończenie - reszty nie przyjmuję :P

A James do domu nie wrócił, bo pojechał z Mariją na wakacje ;D .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-11-19, 21:48   

Miho napisał/a:
Maria i tylko Maria

To niesamowite jak można róźnie odczytać list zależności od zakończenia.Ha ha ;D
Mary = caterpillar
Death = cocoon
Maria = butterfly
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-20, 17:40   

Moim pierwszy zakończeniem było "In Water", po którym szczerze się przyznam...leciały mi łzy :D Zaskoczenie było nie małe i siedziałem z dobre 10 minut z otwartą japą.
Jednak moim ulubionym zakończeniem jest "Rebirth". Naprawdę mroczne i genialne zakończenie.
_________________

 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-21, 13:44   

Zagłosowałem na Marię.
Lubię to zakończenie ze względu na mnogość interpretacji . Z Jednej strony można uznać je za happy end, jednak po chwili zastanowienia można dojść do wniosku, że tak naprawdę, to chyba najbardziej tragiczne zakończenie ze wszystkich.
James popada w jeszcze większy obłęd, mało tego, myśli, ze wszystko jest w porządku i, że znalazł sobie nową Mary.
Końcowy kaszel Marii świadczy też o tym, że historia zatacza koło.
Jak dla mnie świetny dający do myślenia ending ;]
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
SiedzacyWKiblu 
Air Screamer



Wiek: 35
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 744
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2007-11-21, 15:52   

Dobra mam problem.
W LM wyraźnie jest napisane nie *probuj* wejść do apartamnetów bo to działa na szkodę "Leave"
Ja próbowałem i uzyskałem "Maria" (bo się starałem o to) problem w tym ,że wystarczy wysłuchać dialogu w korytarz i mam "Leave"

Dlatego twierdze ,że próbowanie nic nie daje w jaką kolwiek stronę.
_________________
Sono Me Dare No Me?
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2007-11-22, 13:42   

Mam dwa ulubione: "Leave" i "Maria". Skłaniał bym sie jednak bardziej ku temu pierwszemu. Niezwykle podobała mi się scenka z Mary i Jamesem w tym ciasnym, zaciemnionym pokoiku. Poza tym niezwykle porusza mnie list czytany przez Mary i sposób, w jaki to robi.
Ending z psem - najlepszy ze wszystkich wesołych endingów.
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-26, 02:02   

Ja zagłosowałem na In Water - nie jestem zwolennikiem samobójstw, ale to tylko gra :P . IMO to przeciwieństwo Rebirth - James chce być wiecznie z Mary jednak nie próbuje jej wskrzesić a wybiera bardziej ludzką drogę połączenia.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:23   Zakończenia....

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 1:54 pm Temat postu: Zakończenia....

--------------------------------------------------------------------------------

hej wam wszystkim.......już drugi raz przechodze SH2, a SH3 tez przeszdłem i powiem ze SH to jest jak dla mnie Najlepszy Horror . Dawno nie grałem w SH2 więc chciałem zobaczyć inne zakończenia. Postanowiłem zobaczyc zakończenie Marii. Robiłem wszystko jak trzeba (tak mi się wydaje) bo pilnowałem jej by je sie nic nie stalo,i odwiedzalem ja kilka razy w szpitalu, nie czytalem listu od Mary ani nie ogladałem, noża. nie czytałem żadnego pamietnika......tak się zastanawiam czy na to miało wpływ ze kiedy ją widziałem martwą w pokoiku to ze moze to że nie wróciłem do niej, (zreszta nie mogelm wejsc do tego pokoju gdzie byla-bo sprawdzałem we wczesniejszym save), a moze to ze odsłuchałem taśme,........proszę o wasze uwagi z góry dziękuje.......

Edit: zapomniałem dodać.......ze nie zobaczyłem zakoćzenia Marii tylko ....Leave.........
 
 
Monty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:25   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 2:03 pm Temat postu: Re: Zakończenia....

--------------------------------------------------------------------------------

Postaraj się wracać do celii kiedy Mariia już nie żyje.Pozatym wejdź na stronkę www.silenthill.prv.pl i wybeirz sh2 a następnie zakończenia. Przeanalizuje co robiłeś żeby otrzymać zakończenie Maria a co żeby uzyskac inne zakończenia.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:26   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 2:10 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

...oki doki....thx
....powracać do celi Marii po tym jak James zobaczy ją martwą.......na jendym save próbowałem sprawdzić...wracałem z cmenatarza tam gdzie ja widziałme martwą ale sie tam nie da wejść.....raz próbowałem też wrócić do celi tam gdzię ją 1 raz widziałem ale nie dałem rady wyjsc z tych kanałów........to tlyko o to chodzi by pare razy pocałowac klamkę?
 
 
nemesis_666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:27   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 2:27 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nie mozna jeszcze dialogu pod koniec gry przesluchac a noz angeli ogldalem i mialem zakomczenie maria
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:27   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 2:35 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no ja wiele rzeczy robilem tak jak na tej stonir podane jest www.silenthill.prv.pl w zakladce SH2-zakonczenia.I te pod koniec nie sluchalem gadki tylko przebieglem przez korytarz....,moze nie trzeba bylo sluchac tasmy...hmmm no i nie wracalem do celi tam gdzie widzialem Marie martwą.....ale z innego sava sprawdzalem i pocalowalem klamkę....wiec moze to tylko tak trzeba wracać......
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:28   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 3:52 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja tylkoraz próbowałem wracać do pokoju w którym leżała martwa Maria i oczywiście się tam nei da wejśc, ale chyba o to chodzi żeby próbować...

i no pewnie że nie wolno słuchać taśmy w czytelnii hotelowej :P
na SHP wszystko jest dokładnie wyjaśnione i mi się udało zdobyć zakończneia jakie chciałem dzięki instrukcjom stamtąd :)
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:29   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 4:30 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

też miałem trudności z zakończeniem maria... czyżby to jeszcze było od czegoś zależne?
 
 
nemesis_666
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:30   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 4:42 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Trauer napisał:
Cytat:
ja tylkoraz próbowałem wracać do pokoju w którym leżała martwa Maria i oczywiście się tam nei da wejśc, ale chyba o to chodzi żeby próbować...

i no pewnie że nie wolno słuchać taśmy w czytelnii hotelowej
na SHP wszystko jest dokładnie wyjaśnione i mi się udało zdobyć zakończneia jakie chciałem dzięki instrukcjom stamtąd

a ja nie wracalem do tego pokoju gdzie lezy martwa Maria i wogule zakonczenie maria zdobylem przypadkowo, moze ty nie masz zdobytego zakonczenia Live znaczy tego podstawowego boz niegho ani rusz na inne zakonczenie co nie Fani SH
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:31   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 4:44 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Zakończenie Maria to tak:

-Wracaj często do szpitalnego pokoju w którym położyła się Maria i pogadaj z nią
-Spędz z nia dużo czasu znim pójdziesz do szpitala, pochodź trochę z nią po mieście
-Nie pozwól aby otrzymywała chodźby małe obrażenia
-Nie czytaj listu ani nie ogladaj zdjęcia Mary
-Nie słuchaj rozmowy w korytarzu na końcu gry tylko jak najszybciej biegnij do drzwi
-Staraj się nie biegać kiedy jest z tobą Maria, nie pozwól jej cieżko dyszeć najlpiej chodz powoli, zwykłym chodem.
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:35   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 4:50 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no raz zastrzeliłem marie :razz: przez przypadek, w szpitalu jak taczkoglowy nas gonił, sie odwróciłem bo chciałem go spowolnić i... trzy strzały wytrzymała:)
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:36   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 6:04 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

...kurcze chyba pare razy pobiegałem..i to było wtedy po spotkaniu Marii.....na Nathan Avenue troszke pobiegałem zanim dotarłem do kregielni...a potem obchodziłem sie z nia jak z jajkiem......
a w ogóle to trzeba mieć te zakończenie Leave zeby widziec pozostałe???
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:36   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 6:12 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Nie trzeba, a to ze tam raz se pobiegłeś to kit ważne żebyś nie biegał cały czas.
 
 
Gość
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:38   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 6:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

...dobrze że mam save na cmentarzu....to wroce pod cele, i znowu do hotelu tym razem nie posłucham taśmy i znowu sie przebiegne przez korytarz....zobaczymy jakie zakonczenie bede mial....w szpitalu dobrze się nią opiekowałem .....
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:38   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 6:37 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja biegałem i Marię miałem :razz:
 
 
Najt Piekris
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-27, 03:39   

Wysłany: Czw Lis 11, 2004 11:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja osobiście, jak przeszedłem pierwszy raz Silent Hill 2 otrzymałem zakończenie Maria :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group