Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Oko
Autor Wiadomość
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:37   Oko

Wysłany: Wto Paź 05, 2004 8:20 am Temat postu: Oko

--------------------------------------------------------------------------------

Widzieliście oko Piramidigłowego?
Boże jakie to dziwne.
Jak na to patrze to przychodzi mi do głowy kilka rzeczy.
To "oko" żyje własnym życiem.
Popatrzcie jak sie rusza, wyglada jak jakis robak.
Drugie to ze jest to cos jak mechaniczne oko ;)
A co wy o tym sadzicie ?
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:38   

Wysłany: Wto Paź 05, 2004 3:02 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dobrze widać je, przy spotkaniu na kaltce schodowej... przyjżyj się :D
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:38   

Wysłany: Wto Paź 05, 2004 3:34 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A jeszcze lepiej jak PH patzry na nas jak jestesmy ukryci w szafie
 
 
NoLifeKing 
Cockroach



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-24, 03:39   

Wysłany: Czw Paź 07, 2004 7:09 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ŻE JAK :?: :shock:

Przepraszam bardzo... Na PC też to jest?! Przechodziłem SH2 na trzech różnych komputerach i nigdy tego nie widziałem! Przypominam sobie ruch Piramidka ręką w scence z szafką jakby właśnie łapał za coś na hełmie, ale nic tam nie było! Jedyne miejsce gdzie widziałem Piramidka z okienkiem to klip Fukuro...

Czy ktoś może mnie oświecić w tej materii?
_________________

"ja mam w sobie wiele wad mam duslekcje dyzortografie dslekcie sluhowom i wiele wiencej jak zeskanuje to wam udowodnie" - Pendulum
 
 
K@t
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:40   

Wysłany: Czw Paź 07, 2004 9:37 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jest na PC, tylko sie przyjrzec trzeba. Najlepiej jest "obczaic" piramidkow po walce w hotelu, kiedy stoją jak po wiagrze :D .......
 
 
Radexxx
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:40   

Wysłany: Czw Paź 07, 2004 11:34 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jak dla mnie to on tylko wannę miał na głowie :D ......

Tak na marginesie to dość długo myślałem że to wanna :grin:
 
 
Bergaroth
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:41   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 3:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No w końcu musi czymś widzieć :D . Według mnie niezły motywik z tym "robalem". Z tym kubłem na śmieci na łbie(??) nawet nieźle sie ze sobą komponuje.
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:43   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 3:42 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To nie kosz tylko okap
:razz: :razz: :razz:
 
 
Hysz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:43   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 7:41 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

BTW co robil PH z tymi manekinami?Ja nie chce nic mowic ale to ji wygladalo na kompulacje
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:44   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 7:41 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Bo to była kopulacja :razz:
 
 
Trauer
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:45   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 8:36 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

hihi... z tym też mi się kojarzyła ta jego "zabawa" z manekinami... tylko pomyślałem, że może tylko mi się z tym kojarzy

inną moją teorią było to, że on je... rodzi :lol:
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:45   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 8:47 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Eeee co ma oko do kopulacji? Chyba nie rozumiem;). Może dlatego że jestem niedoświadczony.;)

A wracając do tematu to oko na serio jest dziwne. Porusza sie i wygląda jak robak (pozdrowienia dla Robaka! ;) ). Ciekaw jestem czy autorzy mieli coś na myśli robiąć właśnie takie oko. Dlaczego PH ma tylko jedno oko? Moim zdaniem to musi coś znaczyć. Równie dobrze mógłby być bez oczu.
 
 
NoLifeKing 
Cockroach



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-24, 03:46   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A ja nadal nie wiem o co chodzi ;(

Screenshot, please?...
_________________

"ja mam w sobie wiele wad mam duslekcje dyzortografie dslekcie sluhowom i wiele wiencej jak zeskanuje to wam udowodnie" - Pendulum
 
 
fałszywy prorok
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:47   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:22 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

W przeciągu następnych dni skołuję screna. Przejdę tylko kawałeczek gry ;) .
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:48   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:27 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Proszę bardzo: ;)
( Puty: there was a obrazek here but it's gone now ;) )
Ostatnio zmieniony przez ANTH 2008-01-24, 03:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
NoLifeKing 
Cockroach



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-24, 03:49   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:33 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Widzę to absolutnie po raz pierwszy :shock:
_________________

"ja mam w sobie wiele wad mam duslekcje dyzortografie dslekcie sluhowom i wiele wiencej jak zeskanuje to wam udowodnie" - Pendulum
 
 
Robak 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 103
Skąd: Białystok
Wysłany: 2008-01-24, 03:51   

Wysłany: Wto Paź 12, 2004 10:37 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Wiliam Denbrough napisał:
Cytat:
A wracając do tematu to oko na serio jest dziwne. Porusza sie i wygląda jak robak (pozdrowienia dla Robaka! ).

Dziękuje za pozdrowienia. :D A piramidek chyba w takim razie miał wytrzeszcz oczu. :lol: No nic zdarza się.

A na serio(chyba ;) ) to np. cyklopy też miały jedno oko i były uważane za bardzo silne. Może o to chodzi , że tak jak te mitologiczne czy tam fantastyczne potwory były trudne do pokonania, tak jest z PH :roll: A żeby było straszniej to zrobili te oko takie dziwne(czyt. z wytrzeszczem ;) ).
_________________
Moja jest tylko Racja i to Święta Racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza! I właśnie to moja Racja jest Racja najmojsza. ;) ;) ;)

Polej kolejkę za te martwe marzenia, za wszystko co miało tu być, czego nie ma. Zalejmy pałę do reszty jak świnie, w głupiej nadziei, że ból przeminie.
 
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2008-01-24, 03:52   

Wysłany: Sro Paź 13, 2004 1:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Powiem wam jedno - Mnie to oko lekko wkurza. Owszem, piramidziak powinien czymś widzieć, jednak uważam, że mogli zrobić to oczko jakoś inaczej (Np. Umieścić je w miejscu, gdzie wogóle nie przeszkadza)
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
NoLifeKing 
Cockroach



Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 20
Skąd: znienacka
Wysłany: 2008-01-24, 03:52   

Wysłany: Sro Paź 13, 2004 3:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Robak może mieć rację, we wszelkich mitologiach jednookie potężne istoty są dość powszechne:

W mitach greckich mamy wspomniane już cyklopy.

W celtyckiej mitologii występuje jednooki fomoraig (bóg starszej generacji) Balor, straszliwa istota której wzrok jest potężną bronią.

Słowiańskim odpowiednikiem Balora jest Wij - dowódca armii demonów i potworów.

Jest wreszcie nordycki Odyn (i jego germański odpowiednik Wotan) - bóg wiedzy i mądrości, ale też szaleństwa. Odyn jest również dierżcą włóczni(!) i panem szubienic(!!).
_________________

"ja mam w sobie wiele wad mam duslekcje dyzortografie dslekcie sluhowom i wiele wiencej jak zeskanuje to wam udowodnie" - Pendulum
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2008-01-24, 03:53   

Wysłany: Sro Paź 13, 2004 3:38 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Tak, ale z Odynem to było trochę inaczej, bo on oddał swoje oka aby napić się z czary wiedzy, nie urodził się jak cyklop tylko z jednym.
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:53   

Wysłany: Sro Paź 13, 2004 5:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ale piramidek ma tylko jedno po jednej stronie głowy, nie na środku, więc to może mieć jakiś sens ;)
 
 
Hysz
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:54   

Wysłany: Czw Paź 14, 2004 7:22 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

moze stracil OKO :razz: bo chcial pozyskac wiedze czy cos?moze to byc metafora tego ze james chcial wiedziec co z mary,wiecie chcial ja z powrotem i chcial posiasc jakas moc/wiedze.Moze to oczko ma cos z poswiecenia jamesa?Niby mary byla kula u nogi wiec moze chcial sie juz uwolnic czy cos?co myslicie?
 
 
Radexxx
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:54   

Wysłany: Czw Paź 14, 2004 10:02 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja myśle że oko PH nic nie oznacza, poprostu musi je mieć żeby nie zostać na ścianie i gonić James'a! A dlatego ma jedno oko ponieważ za dużo sie bawił swoim scyzorykiem! :shock:
 
 
Bergaroth
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:55   

Wysłany: Pon Paź 18, 2004 2:30 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ej ale PH jest dwóch co nie? Może para oczu została między nimi podzielona? :razz: Co do kształtu oka i jego zachowania...taki ruszający robal jest bardziej klimatyczny niż wielka gała(bez skojarzeń)po środku okapu(kosza?).
 
 
Brzooza
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-24, 03:56   

Wysłany: Sro Lis 10, 2004 7:55 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

czyżby wystający element był inną częścią ciała? :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group