Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyschnięte jezioro??
Autor Wiadomość
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-01-21, 16:01   

Do Bloo
Wysunąłeś słuszną uwagę kolego. Wyjaśnienie jednak tak naprawdę dlaczego jezioro znika może porównać do urywających się nagle dróg. Bo niby czemu się urywają? Sam się zastanawiałem. Skoro na początku widać jezioro gdy James czyta list a potem go nie widać w parku? Może jest ono przedzielone jakimś wałem? Może warto by było porozglądać się tak naprawdę na boki. Wszędzie panuje mgła.
_________________
gxg
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-01-21, 17:10   

Na początku widać jezioro, tak jak zresztą i całą okolicę, ponieważ James jeszcze nie wszedł do Silent Hill. Sporo osób twierdzi, że James "tworzy" Silent Hill w momencie spojrzenia w lustro w toalecie na początku, i ja również się do tego przychylam. Jednak mija jeszcze krótka chwila zanim James schodzi z drogi na boczną ścieżkę, jednocześnie zatapiając się we mgłę i ostatecznie przekraczając granicę swojego SH.
Moment gdy James przebywa na parkingu/tarasie widokowym można różnie interpretować, może jest to moment wahania, ostatnie chwile pomiędzy szaleństwem a świadomością. Jednak wyraźnie widać, że taras widokowy jeszcze nie należy do Silent Hill. W SH ZAWSZE była mgła/ciemność. Skoro to nie jest SH, to znaczy, że widać stamtąd zwykłe RZECZYWISTE jezioro Toluca.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group