Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyschnięte jezioro??
Autor Wiadomość
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:16   Wyschnięte jezioro??

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 9:18 pm Temat postu: Wyschnięte jezioro??

--------------------------------------------------------------------------------

Czytałem ostatnio na forum, że ktoś widział wyschnięte Tuluca Lake.
To prawda :) . Dla niedowiarków załączam screeny:

http://img70.imageshack.u...ge=lake13bn.jpg
http://img70.imageshack.u...age=lake5qq.jpg
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
Ostatnio zmieniony przez joypad 2008-01-20, 03:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-20, 03:17   

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 9:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ciekawe... tylko dziwna ta textura dna...


Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L dnia Sob Sie 06, 2005 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
Ostatnio zmieniony przez R4Zi3L 2008-01-20, 03:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Parabellum
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:20   

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 10:21 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Rzeczywiście, kolega ma jednak trochę racji. Wyraźnie widać, że kłody leżą na jakimś stabilnym gruncie, nie zaś pływają na powierzchni wody.
 
 
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:22   

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 10:49 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

http://img208.imageshack....ge=lake22co.jpg
jeszcze zrobie screeny tym programem do hackowania kamery...

edit: albo i nie zrobie, bo to dla mnie za bardzo zaawansowane ;]
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
 
 
 
Master
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:23   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 10:03 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

A co powiedzielibyście na to, że lustro wody jest trochę dalej od brzegu? Trochę to bez sensu, ale mi cos takiego przyszło do głowy.

A tak pół żartem, to woda jest tak krystalicznie czysta, że wydaje sie, że jej nie ma :lol:
 
 
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:24   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 11:10 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

co do tego lustra wody, to przecież, przed tym alternatywnym sh wszystko było na swoim miejscu, jednym słowem ktoś przesunął wodę o parę kilometrów;]
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
 
 
 
R3DRUM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:24   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 12:36 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Swoją drogą to troche dziwne bo przecierz James po czymś płynie do tego hotelu, no nie? :?
 
 
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:25   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 1:30 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

no tak, ale do tego czasu, woda już jest ;], woda znika po wyjsciu ze szpitala. Screeny natomiast zrobiłem po odkopaniu skrzynki z kluczem znajdującej się za figurką modlącej się kobiety.
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
 
 
 
KrężeL
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:28   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 2:45 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

HA - mowilem wam a o tym- a wy to osraliscie :lol:

nice job joypad

jestem pewnien ze to zamierzony zabieg z tym jeziorem
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-20, 03:28   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 2:51 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

to teraz niech ktos pokaze to na PS2 lub Xbox... wtedy uwierze ze to zamierzony zabieg....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
KrężeL
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:29   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 2:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

gdyby byl to bug..a textura by znikla..to niewiem po jakiego grzyba na dnie leza te pnie.skoro tafla i tak by je zaslonila

niewiem czy jest to na PS2- w pecetowej werscji DC dodali kilka nowych pierdol(tak jak np oswietlenie PH w apartametach-jak stoi za krata-podswietlony jest od spodu na czerwono- na PS2 tego nie bylo)
wiec moze i tez zabieg z woda byl celowy

dla mnie dobry patent
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-01-20, 03:30   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 3:57 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

po pierwsze oswietlnie na pc jest troche zwalone....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Jo-Jo
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:30   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 4:06 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

No właśnie np. potwory które mają na sobie połysk bez światła :roll: .
 
 
KrężeL
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:31   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 4:16 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

na PS tez mialy polysk.

PH byl SPECJALNIE oswietlony

zchodzimy z tematu
 
 
DZIAD
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:38   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 4:17 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

R4Zi3L napisał:
Cytat:
to teraz niech ktos pokaze to na PS2 lub Xbox... wtedy uwierze ze to zamierzony zabieg....

Na xbox'ie jest to samo, efekt jest taki sam gdy pierwszy raz spotykamy Marie, troche to dziwne
Nie posiadam karty tv wiec screenow nie zrobie.

Na xboxie gralem 6 razy i nigdy tam wody nie widzialem moze ktos zrobic screena jak jezioro wyglada normalnie z woda
 
 
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:39   

Wysłany: Nie Sie 07, 2005 10:56 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nie widziałes jej w alternatywnym sh czy wogóle jej nie miałes ;]
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
 
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:40   

Wysłany: Czw Sie 11, 2005 10:59 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jak widać nie wyczerpały się jeszcze odkrycia co do sajlentów Dla mnie to też nowość, bo o ile pamiętam spacer po alternatywie nie wymagał zbliżania się do jeziora.. Już wiem na co zwrócić uwagę przechodząc grę następny raz :)
 
 
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:40   

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 8:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

nie wymagał, no ale to pare kroków od posągu z modlącą się kobietą ;]
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
 
 
 
Master
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:41   

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 8:26 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Akurat przechodze Silent'a i wody nie widziałem w czasie spotkania z Marią (specjalnie robiłem screeny, żeby je potem przeglądnąć). Dzisiaj też odwiedziłem jeziorko w alternatywnym mieście w czasie wycieczki do posągu i... wody też nie było.

Moja teoria jest taka:
- w "normalnym mieście" wody nie widać, bo: jest dalej od brzegu i mgła ogranicza pole widzenia;
- w alternatywnym Silent Hill też nie widać bo latarka ma za mały zasięg.
 
 
R3DRUM
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:41   

Wysłany: Sob Sie 13, 2005 8:30 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

i to chyba jak na razie jedyna sęsowna teoria :razz:
 
 
joypad 
Cockroach
bloody economist



Wiek: 35
Dołączył: 18 Sty 2008
Posty: 11
Skąd: Amusement Park in Bydgoszcz
Wysłany: 2008-01-20, 03:42   

Wysłany: Nie Sie 14, 2005 11:57 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

zapodaj te screen'y ;D
_________________
"w długim okresie wszyscy będziemy martwi" - John Maynard Keynes
 
 
 
Master
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:43   

Wysłany: Nie Sie 14, 2005 1:59 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To raczej nie wypali z dwóch powodów:
- usunąłem je (skopiowałem je tylko po to, żeby obejrzeć; nie przyszło mi do głowy, żeby je komuś dawać)
- jestem na początku labiryntu, więc raczej nie wróce, a od początku nie chce mi sie grać :?
 
 
Sab
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-20, 03:44   

Wysłany: Pon Sie 15, 2005 8:31 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj odpaliłem SH2 i fakt - jeziora nie ma już przy pierwszym spotkaniu z Marią. Wyraźnie widać kłody, ba, jest nawet całe przewrócone drzewo! Wydaje mi się że jedno nawet wyrasta z dna jeziora, ale przez mgłę ciężko to ocenić. Jestem w szpitalu, więc screenów też nie zrobię (mam jedno zdjęcie na aparacie z komy, ale prawie nic na nim nie widać.

Także chyba to dopiero wizyta w labiryncie/więzieniu napełnia ponownie jezioro Toluca. No chyba, że tylko pewien jego fragment jest wyschnięty i odgradza go jakaś tama czy coś.

Edit - następnego dnia: chciałem zbadać jak wygląda jezioro w alternatywnym SH w innym jego odcinku, ale niestety mgła skutecznie uniemożliwiła mi zobaczenie czegokolwiek. Ponadto kiedy już dorwałem się do łódki próbowałem podpłynąć do brzegu i, kierując się na wschód, dopłynąć do aprku, ale chyba nie jest możliwe - po kilku minutach ustąpiłem. BTW: kiedyś (za pierwszym razem, kiedy nie wiedziałem, że trzeba kierować się w stronę światła) dopłynąłem do jakiejś wysepki, nie zaznaczonej na mapie. Niestety - nie dało się zacumować.
 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-01-20, 22:14   Wyschnięte jezioro??

Oświecę was co do tego jeziora. Jeśli ktoś oglądał film to wie że istnieje i taka rzeczywistość i taka, zgadza się? W filmie jest scena gdzie mężowi bohaterki wydaje się że słyszy swoją żonę tak? Otóż dokładnie jego żona przebywała w tym samym miejscu co on tylko że w horrorze, a on w normalnym Silent Hill. To samo tyczy się jeziora. W normalnym Silent Hill jezioro jest wyschnięte a w odmienionym widoczne naprawdę. :eek:
_________________
gxg
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2008-01-21, 01:46   Re: Wyschnięte jezioro??

krytykg napisał/a:
Oświecę was co do tego jeziora. Jeśli ktoś oglądał film to wie że istnieje i taka rzeczywistość i taka, zgadza się? W filmie jest scena gdzie mężowi bohaterki wydaje się że słyszy swoją żonę tak? Otóż dokładnie jego żona przebywała w tym samym miejscu co on tylko że w horrorze, a on w normalnym Silent Hill. To samo tyczy się jeziora. W normalnym Silent Hill jezioro jest wyschnięte a w odmienionym widoczne naprawdę. :eek:

Oświecę Cię co do Twojej wiedzy na temat filmu. Film nie wyjaśnia niczego, bo nie jest częścią serii.
Poczytaj najpierw co jest napisane powyżej, a dopiero potem odpisuj... to oczywiste, że jezioro istnieje. Pytanie polega na tym, co sprawia, że jezioro "znika"- jak widać po postach wyżej występują rozbieżności wersji. Chcesz powiedzieć coś mądrego w tym temacie? Przejdź jeszcze raz całe SH2 i za każdym razem będąc obok jeziora rób screena. Wtedy może wniesiesz tutaj coś mądrego ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group