Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Scenka z filmiku poczatkowego
Autor Wiadomość
Void
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 03:05   Scenka z filmiku poczatkowego

Wysłany: Pon Lip 04, 2005 1:37 pm Temat postu: Scenka z filmiku poczatkowego

--------------------------------------------------------------------------------

Jestem nowy na tym forum, wiec temat prawdopodobnie byl juz poruszany, ale mimo to zapytam o to. W filmiku poczatkowym jest taka scenka jak James niesie na rekach jakas postac - wiecie skad pochodzi ta scena? Dlaczego jej nie ma w grze?
 
 
Iron Savior 
Wall Man



Wiek: 36
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 231
Skąd: Wawer
Wysłany: 2007-12-31, 03:05   

Wysłany: Pon Lip 04, 2005 2:24 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

James niesie zone na reka, a ta wnioskujac z mimiki ust mowi "why". Nie ma w grze, bo w grze jego zona juz dawno jest def, a James nie jest nekromanta :lol:
_________________

Ye know of cpt Savior? A man of the sea. A great sailor. Until he ran afoul of that which vexes all men…
 
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-31, 03:06   

Wysłany: Pon Lip 04, 2005 4:00 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

prawdopodobnie filmiki robione w czasie wczesnej fazy scenariusza....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Vi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 03:07   

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:00 am Temat postu: Re: Scenka z filmiku poczatkowego

--------------------------------------------------------------------------------

Void napisał:
Cytat:
W filmiku poczatkowym jest taka scenka jak James niesie na rekach jakas postac - wiecie skad pochodzi ta scena? Dlaczego jej nie ma w grze?

Mam nadzieje,ze przeszedles caly SH2,bo nie chce spoilowac a z jednej strony napisales ze nie ma jej w grze (wiec mozna sie domyslac ze tak),z drugiej strony po przejsciu calej gry powinienes mniej wiecej skojarzyc co jest na opisanej przez Ciebie scenie przedstawione.W razie czego: w zadnym wypadku sie nie czepiam:),poprostu nie chcialabym Ci zespoilowac lepszych wkretow SH2,jezeli jeszcze nie przeszedles calosci.

Scena najprawdopodobniej przedstawia Jamesa,ktory po zamordowaniu zony niesie jej cialo jak mysle do samochodu,zeby je wywiezsc.A sceny w grze nie ma moim zdaniem dlatego,ze przedstawia ona wydarzenia z rzeczywistego Silent Hill,po ktorym podczas gry James sie chyba wogole nie porusza.

R4Zi3L napisał:
Cytat:
prawdopodobnie filmiki robione w czasie wczesnej fazy scenariusza....

Mozliwe.Mozliwe tez ze scena ta jest w pewnym sensie kompletem do tego co zostalo nagrane na kasecie,ktora James oglada w hotelu.Po ogladnieciu tej tasmy-scena ta nabiera juz wlasciwego znaczenia i w pewnym sensie "spaja" calosc ze soba.Nic wiecej nie przychodzi mi do glowy...
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 03:09   

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:28 am Temat postu: Re: Scenka z filmiku poczatkowego

--------------------------------------------------------------------------------

Vi a.k.a. Alessa napisał:
Cytat:
Scena najprawdopodobniej przedstawia Jamesa,ktory po zamordowaniu zony niesie jej cialo jak mysle do samochodu,zeby je wywiezsc.A sceny w grze nie ma moim zdaniem dlatego,ze przedstawia ona wydarzenia z rzeczywistego Silent Hill,po ktorym podczas gry James sie chyba wogole nie porusza.

James nie zamordował żony w Silent Hill tylko w szpitalu w Ashfield.
IMO ta scena ma jedynie jakieś symboliczne znaczenie, czy tam próbuje coś pokazać. Bezpośrednio w samej grze jakoś bym jej nie widział..
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2007-12-31, 03:09   

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:34 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

może scena miała przedstawiać jakieś zdarzenie w grze, może jakieś zakończenie, z którego zrezygnowali, został tylko filmik w trajlerze, podobnie jak filmik przedstawiający więzienie, z sufitem całym pokrytym manekinami
 
 
Vi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 03:11   

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 1:53 am Temat postu: Re: Scenka z filmiku poczatkowego

--------------------------------------------------------------------------------

Trust napisał:
Cytat:
James nie zamordował żony w Silent Hill tylko w szpitalu w Ashfield.

Racja Trust,w takim przypadku tym bardziej mozna wnioskowac ze jezeli postac ktora James niesie na rekach to Mary-scena nie pochodzi z zadnego ze swiatow ktory odwiedza James podczas akcji gry.

Trust napisał:
Cytat:
IMO ta scena ma jedynie jakieś symboliczne znaczenie, czy tam próbuje coś pokazać. Bezpośrednio w samej grze jakoś bym jej nie widział..


Abaddon napisał:
Cytat:
może scena miała przedstawiać jakieś zdarzenie w grze, może jakieś zakończenie, z którego zrezygnowali, został tylko filmik w trajlerze, podobnie jak filmik przedstawiający więzienie, z sufitem całym pokrytym manekinami

Tak,ja takze obydwie te opcje uwazam za prawdopodobne:).
 
 
neo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 03:15   

Wysłany: Sro Lip 06, 2005 9:23 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja mam inna teorię prawdopodobnie james niesie a raczej wynosi ciało Mari
a to ze niema tego w zadnym z zakończen to tylko smaczek
 
 
Abaddon 
Mumbler



Wiek: 37
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 195
Wysłany: 2007-12-31, 03:15   

Wysłany: Sro Lip 06, 2005 9:28 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

w sumię, to żadne zakończenie nie składa się z randerowanych filmików
 
 
Vi
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-31, 04:23   

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:39 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

neo napisał:
Cytat:
ja mam inna teorię prawdopodobnie james niesie a raczej wynosi ciało Mari
a to ze niema tego w zadnym z zakończen to tylko smaczek

O_o wcale niekoniecznie nie musi to nie miec zwiazku z zadnym z zakonczen:).Gdyby brac pod uwage hipoteze ze dusza zamordowanej Mary weszla w cialo tancerki z Heavens Night (a ta koncepcja wydala mi sie ostatnio naprawde bardzo ciekawa;),choc mimo wszystko jezeli chodzi o kwesie tego kim jest Maria,to trwam nadal przy swoim xD) ->to ze James nioslby w tej scenie cialo Marii byloby jak najbardziej sensowne.Zwlaszcza w swietle zakonczenia Maria oraz Rebirth:).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group