Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy - Temat ogólny
Autor Wiadomość
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2011-04-29, 00:41   

_Music napisał/a:
Maczeta- must have, dawno żaden film aż tak mi się nie spodobał.

Zdecydowanie, bardzo się ubawiłam na tym filmie- grindhouse'owy pastisz pełną gębą, gdyby pominąć efekty specjalne ;) . Pozytywnie zdziwiła mnie Linsday Lohan, na widok której zawsze robiło mi się słabo, bynajmniej nie w tym pozytywnym sensie- tutaj jednak dała radę. Jak zaleje mnie nagły przypływ gotówki, to na pewno sobie sprawię wydanie dvd do mojej "biblioteczki" :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2011-04-29, 00:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-04-29, 10:54   

Lohan jak zawsze była kulawa, tu też jest- nie widac tego dobrze po prostu, bo łączny jej występ trwa mniej niż 2 minuty, co jest niewątpliwą zaletą :]
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2011-04-29, 19:37   

Ja się natomiast rozczarowałem. Film nie jest całkowicie spartaczony, ale trochę brakuje mu choćby do poziomu Planet Terror. Gdyby cały był tak dobry jak prolog, dołączyłbym do waszych zachwytów Filtr starej taśmy tak świetnie budujący klimat kina exploitation został użyty tylko w rewelacyjnej pierwszej scenie. Później było tylko gorzej z małymi przebłyskami.

Alba dostała zdecydowanie za dużą rolę. Nawet nie chodzi tu jej umiejętności aktorskie, bo w tego typu kinie to nie ma znaczenia. Po prostu wątek z nią był nudny i niepotrzebny, wolałbym gdyby pełniła rolę ozdobnika zamiast Lohan.

W ogóle odniosłem wrażenie, że najlepsze pomysły Rodriguez wykorzystał w pierwszym, fałszywym trailerze, a później zatrudnił gwiazdorską obsadę i nie bardzo wiedział co dalej.
W finale wyglądało to jakby cała ekipa miała już serdecznie dosyć i chciała jak najszybciej skończyć
pracę. W rezultacie skończyli niedbale, po prostu byle jak. Ostatnia bitwa to porażka na całej linii.

Żeby było jasne, obraz ten nie jest klapą, ma kilka mocnych momentów i ogląda się go nieźle, po prostu wyraźnie odstaje od najlepszych dokonań reżysera.

Btw. Ciekaw jestem jak wypadł "Hobo with a shotgun", ale słyszałem, że tam z kolei przegięli z gore i kontrowersją na siłę. Niedługo sprawdzę.
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
Ostatnio zmieniony przez PiK 2011-04-30, 11:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
LaMuertePL 
Lurker
Lupin III



Wiek: 28
Dołączył: 02 Paź 2010
Posty: 355
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-05-07, 21:53   

Crash - film opowiadający historię kilku ludzi z Los Angeles, których ze sobą, pozornie, nic nię łączy. Po serii różnych zdarzeń ich drogi się krzyżują. Ta produkcja jest odzwierciedleniem tego, jak nasze nieprzemyślane decyzje mogą wpłynąć na czyjeś życie. Wiele rzeczy dzieje się koło nas każdego dnia, a my tego nawet nie zauważamy, nie jesteśmy tym zainteresowani, bo nas to nie dotyczy. Naprawdę bardzo dobre kino. Polecam.
_________________
"And shepherds we shall be,
For thee my lord for thee,
Power hath descended forth from thy hand,
That our feet may swiftly carry out thy command.
So we shall flow river forth to thee
And teeming with souls shall it ever be
In nomine Patris, et Fillis,
Et Spiritus Sancti."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group