Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
SILENT HILL - LET'S PLAY - GRACZ PRAWDZIWY
Autor Wiadomość
GraczPrawdziwy 
Cockroach
SILENT HILL ONLY PLAYSTATION


Wiek: 31
Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-06-02, 23:20   SILENT HILL - LET'S PLAY - GRACZ PRAWDZIWY

:D ZAPRASZAM - CIEKAWY KOMENTARZ, SPOKOJNY I KULTURALNY - https://www.youtube.com/p...h7lC5a_HzVszviA
_________________
Jak grać w Silent Hill to tylko na konsoli... ;)
 
 
Daffodil 
Lurker



Wiek: 27
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 375
Wysłany: 2016-06-03, 00:33   

Szykuje się konkurencja dla vilka, widzę. :D Ale spokojnie, nie przekabacisz mnie tak łatwo. Co to, to nie!
W każdym razie - fajnie, że starasz się nagrywać serię Let's Play z tak starą grą. Nie znam się osobiście na tym, bo takich youtuberów po prostu nie mam w zwyczaju oglądać, ale pierwszy odcinek miło się oglądało. Jakichś większych błędów żem nie dostrzegł. Może właśnie z powodu małego doświadczenia nie jestem wybredny. :D
Swoimi filmikami mi przypomniałeś, że od dłuższego czasu zabieram się za tę właśnie część serii Silent Hill, aczkolwiek zawsze mi coś przeszkadzało, wiecznie wypadało. Teraz sobie postanowiłem, że w końcu zagram w to na PS3, gdy tylko pobiorę ową grę z PS Store. A zobaczywszy twój film, wiem, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.
Masz w planach nagrywanie czegoś jeszcze z Silent Hill?
_________________
Strzeż się spojrzenia Mary Shaw,
miast dzieci miała lalek sto.
A jeśli ujrzysz ją we śnie,
przed krzykiem niech Bóg broni cię.
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-03, 14:53   

Oho coś czuję,że niezły seans się szykuje, moim zdaniem to nie odczuwam konkurencji wśród LP bo każdy ma swój styl grania.

Tak czy siak, jestem ciekawa czy masz zamiar nagrywać jeszcze inne "Zagrajmy w ....."?
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
GraczPrawdziwy 
Cockroach
SILENT HILL ONLY PLAYSTATION


Wiek: 31
Dołączył: 02 Cze 2016
Posty: 2
Wysłany: 2016-06-09, 23:03   

Tak, mam zamiar nagrać wszystkie części Silent Hill. Z wyjątkiem Downpoura bo nie mam możliwości z konsol nagrywać. PS2 jeszcze da radę bo jest emulator. A co do grania w SH odradzam granie na PS3.. Gra się zestarzała i godnie wygląda tylko na telewizorach kineskopowych. Ewentualnie na emulatorze... Na PS3 na dużym LCD obraz może być koszmarny. Co do Let's Play'a... Staram się jakiś klimacik wprowadzić, inni po prostu przebiegają grę, starają się być zabawni itp... Ja chciałbym taki dreszczyk wprowadzić he he he
_________________
Jak grać w Silent Hill to tylko na konsoli... ;)
 
 
Daffodil 
Lurker



Wiek: 27
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 375
Wysłany: 2016-06-10, 02:34   

To będzie jedyny legalny sposób, by w to zagrać, więc jakoś wytrzymam. :P Muszę, że to nie będzie aż takie szpetne, skoro wrzucono to do PS Store.
Poza tym, uporałem się z Silent Hill HD Collection oraz z Silent Hill 4 na zasadzie wstecznej kompatybilności i jeszcze z serią nie zerwałem, więc może będzie dobrze.
_________________
Strzeż się spojrzenia Mary Shaw,
miast dzieci miała lalek sto.
A jeśli ujrzysz ją we śnie,
przed krzykiem niech Bóg broni cię.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2016-09-18, 18:46   

Moim zdaniem całkiem zgrabnie Ci to wyszło (mimo, że przeglądnąłem bardzo wybiórczo). Fajnie się słucha Twojego głosu.

Co rzuca się w uszy to nagminne "tą" w miejscu gdzie powinno być "tę", wydaje mi się, że warto nad tym popracować w Twoich przyszłych letsplejach. Powodzenia :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group