Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Silent Hill 3 - Katana. Test broni z przymrużeniem oka ;P
Autor Wiadomość
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-04-01, 14:09   Silent Hill 3 - Katana. Test broni z przymrużeniem oka ;P

Cześć ludziska


Czy katana i nastolatka to dobre połączenie? Sprawdźmy to w spowitym wieczną mgłą i złą sławą miasteczku Silent Hill


_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-04-01, 16:46   

Rozbawiło mnie to, jesteś mistrzu :D Muza w tle jest świetna a ten głos z piekła rodem dodaje klimatu temu filmikowi.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Daffodil 
Lurker



Wiek: 27
Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 375
Wysłany: 2016-04-01, 17:05   


To już tylko za 187 lat, vilku. :D
_________________
Strzeż się spojrzenia Mary Shaw,
miast dzieci miała lalek sto.
A jeśli ujrzysz ją we śnie,
przed krzykiem niech Bóg broni cię.
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-04-02, 12:22   

Daff, a śpieszy ci się gdzieś, poczekasz chyba tyle? xD A tak już całkiem serio, to wchodząc z rana na portal yt i widząc nową funkcje na pasku odtwarzacza i wiedząc dokładnie jaki jest dzień, dodałem dwa do dwóch i już byłem przygotowany na jakieś śmieszkowanie z ich strony, także mnie nie nabrali.
Nie wiem czy wiesz, ale takich akcji było więcej w internetach. Jeśli masz Gmaila, to też mogłeś zostać zrobiony w "bambuko", bo pracownicy google postanowili dodać dodatkowy przycisk wysyłania poczty, wyglądający tak samo jak ten prawdziwy. Przyciski wyglądały identycznie i były jeden obok drugiego, jeśli ktoś się bardzo śpieszył to mógł nie zauważyć tego i kliknąć ten śmieszkowy guziczek, który wysyłał chyba jakieś kondolencje z powodu śmierci córki/syna xD

Amy, dokładnie takie było główne założenie filmiku, miał sprawiać wrażenie jak gdyby pochodził z piekieł czy coś w tym stylu. Demoniczny głos jest łatwo zrobić, a efekt końcowy jest całkiem niezły.
Aha, utwór który znalazł się w filmiku to White Ring - IxC999 https://youtu.be/_7XJHiLSKKk
Jest bardzo demoniczny, nie oglądaj/słuchaj przy mamie i tacie ich "piosenek" bo wezwą do ciebie egzorcystę hehe :>
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-04-02, 12:49   

vilku spoko, mam cały czas słuchawki podłączone więc nie usłyszą tego demonicznego wycia :D

PS.Egzorcysta niewiele by tu pomógł hahaha
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-06-09, 20:22   

Silent Hill 3 - Boss Alessa VS Heather | Katana w akcji.



Wesołe miasteczko, budki z watą cukrową i popcornem, karuzela z konikami, to wszystko tętni życiem, radością i szczęściem -W normalnym świecie. Silent Hill oferuje coś co jest zupełnym przeciwieństwem tego wszystkiego. Właśnie tu zmierzymy się z częścią duszy Alessy, do walki wyposażeni wyłącznie w miecz japoński którym jest katana.


_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-09, 21:12   

Hahaha akurat jestem w tym miejscu w grze, przed tą cudną karuzelą i będę niedługo siekać MoA katanką i nie tylko tą bronią.

Ale będzie rozwałka :D

PS.Jest tylko jeden minus, mam 1 apteczkę więc będę musiała uważać żeby za bardzo od Bossa nie oberwać.
PS2.Tym razem mam zamiar sobie poradzić bez wsparcia czyli nie ma potrzeby dawania mi save'a.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-06-10, 17:28   

Uuuuuu kiepściutko, jadna zwykła apteczka, to raczej za mało aby pokonać Alesse. Nie wiem czy mi udałoby się przeżyć starcie z nią, przy tak skromnych zasobach xD (na poziomie rozgrywki normalnym rzecz jasna). Jeśli nie pokonasz jej, to tu masz zapis |Save| z końca filmiku, czyli po walce z Alessą i rozmowie z Claudią w świątyni. Heather ma tam pełne zdrowie i jedną ampułkę w ekwipunku zachowaną na czarną godzinę :D
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-10, 17:32   

Tak zdaję sobie z tego sprawę, mimo to jednak spróbuję zrobić rozwałkę na karuzeli a z tego zapisu od ciebie skorzystam w ostateczności.

Pocieszam się jednak myślę, że gorzej niż poprzednio to już raczej nie będzie.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2016-06-10, 17:40   

Alessa jest serio bardzo mocna, przez te blokowanie ciosów. Z jedna apteczką pokonanie jej to będzie tylko kilkanie co 3 min klawisza wczytaj -Jednym słowem KOSZMAR
_________________

 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-06-10, 17:50   

Jestem gotowa na takie ryzyko, podskórnie czuję, że tym razem uda mi się mimo takiej sytuacji.

PS.Zresztą odnalazłam motywację do grania po tak długim czasie.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group