Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Niemożliwość uniknięcia pierwszego spotkania z Eddiem
Autor Wiadomość
pentar 
Cockroach


Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-11-11, 00:58   Niemożliwość uniknięcia pierwszego spotkania z Eddiem

W czasie powtórnego przechodzenia gry chciałem sprawdzić, czy istnieje możliwość ominięcia pierwszego spotkania z Eddiem (w łazience w apartamentach) – po prostu nie wchodziłem do tego pomieszczenia. Niestety, jest to konieczne do ukończenia gry, mimo że nie ma w tej lokacji żadnych przedmiotów potrzebnych do rozwiązania zagadek lub kluczy. Jeśli pominiemy to spotkanie i następnie próbujemy wejść do pokoju nr 109 w Blue Creek Apartament (pomieszczenie z Angelą i lustrem), to pojawia się informacja, że nie można otworzyć drzwi z powodu jakiejś tajemniczej siły. Jeśli pójdziemy do Eddiego i następnie wrócimy, to wszystko jest w porządku - można otworzyć drzwi. Byłem ciekaw - czy ktoś jeszcze zauważył ten celowy zabieg fabularny twórców gry.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2014-11-11, 10:08   

Gry z serii Silent Hill są mocno liniowe, zazwyczaj jedyne możliwości wyboru dane graczom mają wpływ na uzyskane zakończenie. Pomijanie lokacji raczej nie wchodzi w grę, a już zwłaszcza takich, które są ważne dla fabuły.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group