Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy warto zabijać? ;)
Autor Wiadomość
KwQ 
Cockroach


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 32
Wysłany: 2011-01-21, 10:07   Czy warto zabijać? ;)

Siema,
Może trochę trywialne pytanie, ale jak jest taka możliwość to wolę się zapytać - a mianowicie czy te telepiąca się zwłoki na ulicach, które oblewają kwasem wystarczy raz zabić, żeby mieć spokój czy to nie ma sensu i po powrocie na tą samą ulicę potwory odradzają się i po prostu olać je?
Pzdr,
KwQ
Ostatnio zmieniony przez KwQ 2011-01-21, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Alex 
Remnant


Dołączył: 17 Cze 2009
Posty: 554
Wysłany: 2011-01-21, 13:16   

Nie ma sensu, jest ich mnóstwo i za dużo amunicji stracisz :P
Wyćwicz tylko manewr omijania ich w apartamentach (ciasne korytarze) i będzie dobrze ;)
_________________
"You don't know anything about Silent Hill!"
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2011-01-21, 13:38   

Nie no,w pomieszczeniach lepiej do nich strzelać bo tam się nie respawnują a amunicji w grze dużo.Omija się potworki jedynie na mieście gdzie respawn ma miejsce.
_________________

 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-21, 14:59   

Ale żeście się ograniczyli do broni palnej. Pamiętam jak grałem to chyba większość napotkanych potworów na ulicach zabijałem, takich co na drodze mi stawali bezpośrednio: face to face, bo jak jakiś był na drugiej stronie ulicy to wiadomo nie biegłem tam specjalnie żeby go poturbować bez większego powodu. W pomieszczeniach to chyba wszystkie potwory zabijałem. Przez całą grę używałem broni pół na pół białej i palnej, może z trochę większym naciskiem na tę drugą, a amunicji na koniec i tak zostało w brud. Więc jeśli ma się omijać prawie każdego przeciwnika tylko dla zaoszczędzenia amunicji to gorąco odradzam to każdemu, a już zwłaszcza w Silent Hill 2 gdzie amunicji jest od groma...
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
KwQ 
Cockroach


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 32
Wysłany: 2011-01-21, 15:38   

Dzięki za odpowiedzi. Czyli będę to barachło omijał, bo szkoda się fatygować i przy ich trafieniu tracić życie. Nic nie zyskuję z tego tytułu, że ich wybijam? Nie muszę mieć wyrzutów sumienia, że ich nie wybiję? :->
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-21, 16:15   

No jakieś rankingi-gwiazdeczki na końcu gry są, ale nie ma co się tym przejmować ;].
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2011-01-21, 18:24   

Puty napisał/a:
No jakieś rankingi-gwiazdeczki na końcu gry są, ale nie ma co się tym przejmować ;].
Aby zdobyć gwiazdki za walkę, należy ustrzelić ponad 75 przeciwników i zatłuc bronią białą również 75, nie warto tego robić na początku, gdyż nie masz jeszcze odblokowanych zakończeń, za które też są gwiazdki. Możesz śmiało uciekać :) .
 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-25, 13:28   

Więcej gwiazdek na koniec gry, większa satysfakcja...jak dla mnie przynajmniej, mimo że wszystkich i tak się nie zdobędzie. Chociaż z drugiej strony to zastanawiam się w ogóle ile tutaj osób zdobyło maksymalną ilość gwiazdek...o ile w ogóle ktoś zdobył.
Ja przechodziłem Silent Hilla 2 jeden raz i na koniec miałem 4duże i 5małych gwiazdek czyli 4,5/10, ale to była gra dla gry, nie dla gwiazdek. Kiedyś spróbuje zdobyć jak najwięcej, lecz na maxa raczej nie liczę.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group