Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Jęki przed wejściem do piwnicy w alternatywnym szpitalu
Autor Wiadomość
itdieslowly
[Usunięty]

Wysłany: 2010-12-28, 09:20   Jęki przed wejściem do piwnicy w alternatywnym szpitalu

Witam.

Nie wiem czy wszyscy zwróciliście uwagę, ale po zejściu po klatce schodowej na dół tóż przed drzwiami do piwnicy są kraty oddzielające dalszą cześć pomieszczenia. Jednak stojąc tam chwile dłużej usłyszałem dziwny jęk,krzyk (nie wiem jak to lepiej określić) jakiegoś zwierzęcia, potwora. Jak myślicie co to może oznaczać? Czy to może kolejny smaczek od twórców?? :->

Pozdrawiam.
 
 
Sonix 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 49
Wysłany: 2010-12-28, 11:43   

Dzisiaj rano grałem w SH2 i też miałem ten moment :) Ja tu wyraźnie słyszę płacz, krzyki dziecka choć jak to można interpretować to nie wiem. Może w tej piwnicy zmarło jakieś porzucone przez pacjentkę niemowlę? Dźwięk w apartamentach na korytarzu (gdy idziemy do pokoju z zegarem) też brzmiał dla mnie jak jęk dziecka...
_________________
 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-10, 20:47   

Jak tylko usłyszałem tę zarzynaną świnię to od razu zrzuciłem grę na pasek, i na forum, co to może być... mimo że SH słynie ze straszenia klimatem to jednak jump scares w postaci losowych dźwięków niewiadomego pochodzenia też mu nie brakuje, przynajmniej 2. Wybaczcie odkopanie tematu ale jakoś muszę się rozładować po tym xD
_________________
 
 
Żelazko 
Superintendent
Plazi mnie pobił



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 750
Wysłany: 2012-08-10, 21:32   

Dawno grałem w SH2. Możesz opisać szczegółowo sytuację? :3
_________________
:



 
 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-10, 23:42   

Mniej więcej, jak w pierwszym poście. Alternatywny szpital, schodzę w dół schodami, jestem już niemalże w piwnicy, a tu dźwięk zarzynanej świni. Tak jakby. W każdym razie, słyszałem to już na klatce. Drugi raz - gdy wyszedłem z rozdzielni, nie odsunąwszy jeszcze szafki, czyli bez spotkania z Marią. Wtedy już nie dało mi to spokoju. Dziwna sytuacja, zwłaszcza że nie dane mi było jeszcze zwiedzić całej piwnicy (chyba że więcej do zwiedzania nie ma, dunno), zaciąłem się w windzie z "Trick or Treat", skrypt to dziwka, nie zaskoczył :/
_________________
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-08-11, 00:51   

Nie dziwka tylko wciskaj guziki. Tam coś było dziwnego z tymi guzikami.
_________________

 
 
Towarzysz Lenek 
Cockroach
Mah drills!



Dołączył: 31 Lip 2012
Posty: 40
Skąd: Lab X-21
Wysłany: 2012-08-11, 01:14   

W sensie jakie? Mogę poruszać się po windzie, mogę wycelować i strzelić z broni, ale nie mogę wejść do ekwipunku, ani nawet do menu. Winda "jedzie", przynajmniej wskazuje na to dźwięk, ale nuffin happenz.
To bynajmniej nie temat na to... spróbuję wczytać grę i zobaczyć czy zaskoczy, jak nie to założę stosowny fred.
_________________
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-08-11, 02:17   

Nie możesz zrobić nic z panelem windy wtedy? Pamiętam że też miałem zamotę z windą tamtą w SH2.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group