Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy krzyk
Autor Wiadomość
Vizitado 
Cockroach


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-07-09, 18:53   Pierwszy krzyk

Gdy zaczynamy grę w Silent Hill 4, starczy, że lekko poruszymy się Henrym naprzód, a naszym uszom daje się słyszeć krzyk, gdzieś za oknem. Mnie ten krzyk wystraszył do granic wytrzymałości. Nie wiem czemu, ale grając w SH4 w nocy, nie wiedząc co się kryje, byłem w jakimś dziwnym nastroju, oglądam sobie scenkę a tu straszny krzyk... Mniejsza o to. Chodzi mi o inną rzecz - mianowicie czy ten krzyk to straszak czy ma jakiś związek w fabule? Czy to ktoś, kto próbuje "zawołać" Henry'ego? Wypowiedzcie się.
 
 
 
Michael221 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2010-07-09, 19:18   

Vizitado napisał/a:
Mnie ten krzyk wystraszył do granic wytrzymałości.
O tak pamiętam ... Kiedy to pierwszy raz zagrałem w SH4, po dosłownie kilku sekundach ciśnienie skoczyło mi jak cholera. Też zastanawiałem się kto krzyczał i mi wydaję się ze to z salonu krzyczała wystająca na ścianie twarz upiora. Nie wiem co inni myślą o tym ale mi wydaje się ze jest właśnie tak.
_________________
Alessa - '' Kończy się sen o tym życiu i kończy się życie uczestników tego snu ''
Ostatnio zmieniony przez Michael221 2010-07-09, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
AlaV 
Lying Creature
WFRP Player



Wiek: 33
Dołączyła: 26 Paź 2009
Posty: 478
Skąd: Orsay, France
Wysłany: 2010-07-09, 22:04   

Gdzieś chyba w innym temacie wyszło (albo ktoś to zaproponował), że jest to krzyk Josepha Schreibera, bo to do pokoju z jego czasów trafiamy we śnie. Ta opcja do mnie przemawia, a dlaczego ewentualny Joseph krzyczał, to się pewnie nie dowiemy.
_________________
"Through the darkness of future's past
Magician longs to see.
One chants out between two worlds
FIRE WALK WITH ME"
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2010-07-09, 22:10   

Na początku gramy Josephem. Krzyk który słyszymy, to najprawdopodobniej krzyk poprzedniej ofiary, czyli numeru 14121. Gość spadł ze stumetrowego klifu, więc to możliwe, że wydał z siebie taki krzyk tuż przed śmiercią.
 
 
Michael221 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 21 Lut 2010
Posty: 52
Skąd: Kościerzyna
Wysłany: 2010-07-10, 00:29   

Tak Devlock ma racje,na początku gramy Josephem dowodem na to jest fakt że kiedy podczas koszmaru wchodzimy do salonu na ścianie wisi zdjęcie Henre'go jak go badamy to Joseph zastanawia się ..kim jest ten gość''.Gdyby był to Henry chyba poznał by samego siebie. :-]
_________________
Alessa - '' Kończy się sen o tym życiu i kończy się życie uczestników tego snu ''
 
 
Tomasz 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 78
Wysłany: 2010-07-13, 15:59   

Tak, analiza wskazująca że to jest Joseph już została przeprowadzona przez HoochMastera kiedyś:

http://www.psxzone.opalne...p?p=24754#24754
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group