Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Devinitum
2010-08-09, 23:34
[R] Mobile Intel(R) 965 Express - wersje sterowników
Autor Wiadomość
ficz 
Cockroach


Wiek: 36
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 1
Skąd: szczecin
Wysłany: 2010-02-07, 17:13   [R] Mobile Intel(R) 965 Express - wersje sterowników

szanowni gracze jest problem... :\ ściągnąłem sobie sh2 i wszystko było zajebiscie do momentu dotarcia do apartamentów i włączenia latarki. kiedy ja wlaczam to albo widac mnie , potwory i przedmioty interakcji, albo to wszystko , a zamiast tła zielono-czarne tekstury. wiadomo ze taka gra nie ma sensu i nie oddaje całego swojego zajebistego klimatu. probowałem zmieniac ustawienia grafiki i nic. ciagle to samo. z tego co wiem nie tylko ja mam taki problem. czy zna ktos skuteczny sposob na naprawe tego? dodam ze moja karta graficzna to
Mobile Intel(R) 965 express Chipset Family. Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam graczy
 
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-07, 18:46   

A sterowniki masz aktualne? Swoją drogą - jest odpowiedni dział forum na takie tematy
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2010-02-08, 01:46   

Próbuj różne wersje sterowników i przed każdym odpaleniem gry módl się - cóż innego możemy poradzić? Możesz też ściągnąć patcha dostępnego na naszej stronie - nie wiem co one dokładnie zmieniają, bo nigdy z nich nie korzystałem, ale może pomogą. Doxepine ma podobną grafikę i jemu SH2 działa. Może jak się pojawi to napisze chociaż z jakich korzysta driverów.
 
 
Nazar 
Air Screamer


Wiek: 37
Dołączył: 20 Sty 2009
Posty: 700
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-02-11, 20:07   

Rozwiązanie:
http://www.youtube.com/watch?v=TR2EDoaUSW0
lub:
http://www.youtube.com/watch?v=wXoeUQGczg8
_________________
RHCP
Piszę poprawnie po polsku.
Ostatnio zmieniony przez Nazar 2010-02-11, 20:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2010-02-27, 17:30   

Tak, zgadza się. Miałem ten sam problem, który został rozwiązany dzięki pomocy Deva. Gdzieś w tym dziale znajdziesz temat mojego autorstwa, w którym powinieneś znaleźć odpowiedź. Co do sterowników, to nie mam zielonego pojęcia, jak znaleźć o nich informacje :oops: Przez menedżera urządzeń znalazłem tylko informacje o wersji sterownika, więc nie wiem, czy dobrze to wszystko rozumuję. Tak czy inaczej, ja mam wersję 6.14.10.4926 sterowników Intel Corporation z 15.02.2008 r., ściągnięte ze strony producenta mojego laptoka...

PS Proszę się nie śmiać ze mnie, gdyby te informacje okazały się zupełnie bezsensowne... :)
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group