Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Potwory.

Ulubiony potwór.
Double Head
4%
 4%  [ 3 ]
Closer
32%
 32%  [ 20 ]
Pendulum
8%
 8%  [ 5 ]
Numb Body
6%
 6%  [ 4 ]
Insane Cancer
16%
 16%  [ 10 ]
Demon Nurse
19%
 19%  [ 12 ]
Slurper
9%
 9%  [ 6 ]
Scrapper
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 61
Wszystkich Głosów: 61

Autor Wiadomość
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2007-11-18, 17:43   Potwory.

Uważam, że potwory z Silent Hill 3 są jak do tej pory najlepsze w całej serii. Moim ulubionym jest Closer. Wygląd ogólny, wrażenia estetyczne, ataki - wszystko na plus. I do tego ta padaczka głowy. Insane Cancer też niezły. przypomina mi nieco, a wręcz nawet bardzo Y'golonaca z Zew Cthulhu. Numb Body wcale nie taki zły. Fajny kolor skóry i te żyłki. Nie podobał mi się natomiast Double Head i Scraper (pracownik masarni).
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 17:52   

Jak na razie najbardziej podobał mi się Closer, za wygląd i za to, że jest taki zamulony. Uwielbiam wbiegać mu za plecy obkładać czymś, a jak się odwróci to biegnę znowu za plecy :) I w taki sposób nawet mnie nie dotknie.
Double Head jakiś taki przeciętny, bez rewelacji.
Pendulum IMO żałosny, może gdyby był bez tego kolca na głowie, ale muszę przyznać, że wydaje ciekawy dźwięk i jak jest na horyzoncie załącza się fajna muzyka.
Numb Body według mnie bardzo dobry pomysł, szczególnie większa wersja.
Insane Cancer uwielbiam je walić seryjką z shotguna i dobijać Maulem :> Mają ciekawy wygląd i fajny pomysł z tym, że są w miarę neutralne dopóki do nich się nie podejdzie.
Slurper- denerwuje mnie to, że przewraca, ale z drugiej strony ciekawy pomysł z udawaniem nieżywego i ma niezły image.
Demon Nurse- w sumie nie wiem co o nich powiedzieć. Nie zrobiły na mnie większego wrażenia
Scraper- j/w
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2008-01-26, 01:19, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2007-11-19, 16:19   

Mnie osobiście najbardziej spodobał się Demon Nurse. Nie wiem dlaczego. Po prostu nie potrafię tego wyjaśnić. W każdym razie pielęgniarki już od pierwszej części Cichego Wzgórza wzbudzały we mnie największy lęk.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-20, 08:03   

Double Head - ale bardziej z braku laku niż z jakiejś prawdziwie wielkiej miłości. Dopiero po przyjrzeniu się temu potworowi można zajarzyć o co kaman.
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-20, 16:26   

Oddałem głos na Closera. Jest postawny i silny, przy tym obleśnie wygląda. Nareszcie potwór wyraźnie potężniejszy od głównego bohatera! Przyprawia mnie o okropny lęk za każdym razem (i radio, które na jego obecność reaguje ciężkim psychicznym knock outem).
Piesek w miarę dobry, przynajmniej on ze wszystkich psów potrafi szczekać i wyć. Byłby on cool, ze względu na zamiłowanie do mięsa (niepomiernie pomysłowe) i atakowanie znienacka, gdyby nie jego niezgrabność :/
Nurse chyba najśliczniejsza w serii :d Te niepomaziane krwią w każdym miejscu chętnie bym... no, wiecie ;] Tak czy owak, ich dyszenie przeraża gdy się z nimi staje w szranki po raz pierwszy, do tego - również jako jedyne w serii - wydają kobiece odgłosy. Zupełnie jakby w jakimś stopniu żyły O.o Aaaj, gdybym był głównym bohaterem SH3, na pewno znalazłbym nam jakiś zaciszny kąt... :P
Insane Cancer tak straszny nie jest, chociaż w Chapel trudno go dostrzec i można mu się wbić na garba. Samo wykonanie na piątkę z plusem.
Numb Bodies i Pendulum: w kanałach - artyzm. Gdzie indziej - porażka. Kukułki nie pasują w żadnej mierze do otwartych przestrzeni, a Numby są zbyt śmieszne, by spacerować po Shopping Mall.
Slurper: to już coś, chociaż diabelnie to głośne nawet bez radia :/ Nierzadko spadam z krzesła gdy niespodzianie wypełźnie spod wyra ;d
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-27, 13:44   

Ja mam dwa typy : Insane Cancer i Demon Nurse.
Cancer jest doskonale wykonany, ma fajne ruchy i mimo, ze nie jest zbyt szybki (...kto by byl na jego miejscu x)), potrafi przestraszyc. Przynajmniej mnie.
Pielęgniary też przypadły mi do gustu; generalnie uważam, że z trójeczki są najepsze .
Za to Closer jakos srednio mi podszedł. Denerwował mnie bardziej, niż straszył :P .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-27, 15:21   

Mnie tam Closer nigdy nie wkurzał, głównie straszył i rozpinał żagle niepewności... Do tego odgłos jaki wydaje przy poruszaniu się... jakiś taki śliski i ohydny... Wow :D
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-27, 16:17   

Mnie to najbardziej przerażały Slurpery. Może dlatego, że kojarzyły mi się z jednym horrorem z dzieciństwa, gdzie przeklęte dziecko urodziło się z koźlą głową. Te ich głowy przypominają mi czaszki koźle, brrr.... :shock:
A najbardziej drażni mnie Pendulum w tej grze. Od jego odgłosów boli mnie głowa -.-
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-12-08, 13:38   

Z tych co widzialem na chwile obecna to bedzie to Insane Cancer. IMO bardzo Silentowy klimat bije z tej postaci. Pozatym bezproblemowo sie wtapia w jego cialo "steel pipe" ^^
 
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-12-08, 13:39   

Makaroniarz napisał/a:
Pozatym bezproblemowo sie wtapia w jego cialo "steel pipe" ^^


A tak być IMO nie powinno, bo wygląda jak ze stali :P
_________________
wszystko, czym jestem, zawiera się w wymiarze fioletu i czerwieni
 
 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-01-25, 22:24   

Zdecydowanie demon nurse. Wzbudzają u mnie największy strach.
_________________
gxg
 
 
Doktor Śmierć 
Cockroach


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 22
Wysłany: 2008-06-07, 15:37   

1.Closer
2.Scraper
3.Demon Nurse
4.Insane Cancer
5.Pendulum
6.Slurper
7.Double Head
8.Numb Body

Bersek: Jakbyś tak spojrzał na posty wyżej to możesz zauważyć, że ludzie nie wyliczają potworów, ale też mówią dlaczego podobał im się ten, a nie inny. Ostatnie ostrzeżenie słowne..już nie pierwszy raz piszesz takie posty.
 
 
Doxepine 
Air Screamer
Panna Alessa Najświętrza



Wiek: 39
Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 766
Skąd: Gdybykózka - Tobynóżka
Wysłany: 2008-06-18, 23:39   

Closer ! ! ! <love>
Straszą jak cholera (przynajmniej mnie)! Do tego Pendulum (kojarzą mi się z pająkami, a ja pająków się panicznie boję)...
_________________
My computer says no...

(cough)
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2008-06-19, 00:05   

Doxepine napisał/a:
Closer ! ! ! <love>


Taaa,uwielbiam tego potwora.Pamiętam jak włączyłem demko i wylądowałem w Lakeside amusement park.Po przejściu przez drzwi zobaczyłem go.
Co czułem?Było to przemieszanie strachu z zachwytem....nie zapomnę tej chwili do końca życia..
_________________

 
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-01-07, 20:40   

Po pierwsze:
Cytat:
W każdym razie mój ulubiony monster w trójki to pendulum. Za***iście wręcz wykonany no i ten przeszywający dźwięk jaki z siebie wydaje...

(napisałem to w innym topicu i nie chce mi się drugi raz tego samego klepać w klawe).

W kazdym razie w innym temacie zaczęa sie gadka o tych potworach no i zaczęła mnie zastanawiać pewna kwestia, która kiedyś wywoływała u mnie zmarszczki na czole. Mianowicie jaki jest związek między Mandarinem z Silent Hill 2 a Closerem z Silent Hill 3? Wszak potwory te są uderzająco do siebie podobne, więc nie wierzę, ze to tylko przypadek w trakcie prac nad projektami...
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2009-01-07, 20:44   

LM mówi tylko:
Named "closer" because of its ability to obstruct a route with its huge body. It also has the appearance of a Mandarin from the previous work that has risen above ground.

Anyway

StuntmanMikeL napisał/a:
W każdym razie mój ulubiony monster w trójki to pendulum. Za***iście wręcz wykonany no i ten przeszywający dźwięk jaki z siebie wydaje...


Ja go nie znoszę. Jeden z najbardziej wkurzających potworów w całej serii. Debilny wygląd, irytujący sposób ataku i przemieszczania się. Jedyne co w nim jest dobre to dźwięk jaki wydaje. Aż ciary po plecach przechodzą.

"Mandarin." Symbolizes feelings of overwhelming, incomprehensible anguish.
Chyba dałoby się to podpiąć pod Heather.
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2009-01-07, 20:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sullivan 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 44
Skąd: Poland
Wysłany: 2009-04-16, 23:07   

mnie najbardziej podobał się closer, pamiętam jak 1 raz grałem w silent hill 3 i zaraz na początku gry w lakeside amusment park jak go zobaczyłem to nawet mnie przeraził taki wielki, wogule ten sposób chodzenia taki wolny straszny a na dodatek ta gęba co nie cały czas "trzęsie" :grin:
_________________
Ranek przychodzi zawsze jest banalny jednakże prawdziwy
 
 
 
Ghaand 
Mumbler


Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 125
Wysłany: 2009-04-17, 15:50   

StuntmanMikeL napisał/a:
Po pierwsze:
Cytat:
W każdym razie mój ulubiony monster w trójki to pendulum. Za***iście wręcz wykonany no i ten przeszywający dźwięk jaki z siebie wydaje...

(napisałem to w innym topicu i nie chce mi się drugi raz tego samego klepać w klawe).

W kazdym razie w innym temacie zaczęa sie gadka o tych potworach no i zaczęła mnie zastanawiać pewna kwestia, która kiedyś wywoływała u mnie zmarszczki na czole. Mianowicie jaki jest związek między Mandarinem z Silent Hill 2 a Closerem z Silent Hill 3? Wszak potwory te są uderzająco do siebie podobne, więc nie wierzę, ze to tylko przypadek w trakcie prac nad projektami...

Może po prostu nie mieli pomysłu na potwora, więc wzięli sobie model Mandarina i przerobili. Osobiście najbardziej lubię pielęgniarki. Kocham ten sposób, w jaki chodzą. Fajni też są Pendulum, wydają fajny dźwięk (jak piła) oraz Drżące Ciała (Numb Body). Fajna była pierwsza reakcja na te stworki, fajnie się poruszają.
 
 
Ifryt 
Cockroach


Dołączył: 11 Mar 2009
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-04-17, 16:31   

Najlepsze to chyba Closer, za wygląd. Potem Insane Cancery bo nie były takie bezmyślne, dopiero atakowały gdy bohaterka podeszła do nich za blisko. Pendulum byłby naprawdę fajny gdyby nie latał.

Beznadziejne według mnie były Slurpery, bo były upierdliwe. Nie dało ich się zabić łatwo bronią białą, co za tym idzie musiałem albo przed nimi uciekać, albo tracić drogocenne naboje. Pielęgniarki to niemalże powtórka z drugiej części, pieski pierwszej.

Głos ostatecznie idzie na Insane Cancera.
_________________
http://www.youtube.com/wa...re=channel_page
Rewelacyjny filmik o Silent Hill 2, mojego autorstwa xDD Polecam.
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2009-05-02, 10:19   

Zdecydowanie Pendulum, ma fajny design, wydaje ciekawe odgłosy, jakoś najbardziej polubiłem tego stworka(przez całą grę zatłukłem chyba jednego xD ) Fajny jest też Double Head, naprawdę urocza psina, ilekroć go mijałem nie mogłem mu nie dać mięska :) . Głos idzie na Penduluma.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2009-05-02, 10:20, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Uoo 
Cockroach


Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 29
Skąd: Elbląg
Wysłany: 2009-08-12, 11:29   

Nurse i jeszcze raz Nurse, w tej części pielęgniarki wypadły wręcz szałowo, z taka bym nawet mógł gdzieś wyskoczyć :) to pewnie ze już mam przeorany mózg silentem :grin2:
 
 
bloo 
Lurker


Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 379
Wysłany: 2009-12-04, 05:17   

Ja nie wiem czy to się do potworów zalicza ale chciałem wyrazić swoje ubolewanie nad czerwoną chmurą zjadającą Heather :P Przerażająco głupie rozwiązanie w Borley Haunted Mansion....

O nietoperzo-misio-myszo-muchach w markiecie już nie wspomnę... :P

In plus Insane Cancery. In plus Pendulumy, które mnie, jako miłośnika walki w zwarciu zmuszały do szybkiego spi.... oddalania się ;) In plus powolne Closery, skoro uwielbiałem mandariny to i closery musiałem polubić.
 
 
Lagos 
Cockroach



Wiek: 30
Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 16
Skąd: Dziwnów
Wysłany: 2009-12-09, 16:34   

Pendulum - uwielbiam to jego "bzyczenie" :) Wku*wiające, a jednocześnie fascynujące ;P
Demon Nurse - sentyment ;P Chociaż te z SH2 były lepsze...
Więc głos na Pendulum :P
_________________
By Lagos
 
 
 
Kamillo 
Mumbler



Wiek: 33
Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 149
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2009-12-10, 07:28   

Szczególnie fajnie wypadają w tej części pieski i pielęgniarki. Duży wpływ ma ma na to świetna grafika. Z nowych kreatur podobał mi się leniwy Insane Cencer ;)
 
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-12, 21:33   

Numb body. Bo jakiś taki wyjątkowo poj*****.
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group