Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem ze sterowaniem
Autor Wiadomość
matis-87 
Cockroach


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-10, 16:29   Problem ze sterowaniem

Witam
Pomozecie mi w pewnej sprawie? mianowicie...nie wiem co sie dzieje ale jak wlaczam gierke to wszystko ladnie chodzi, filmik przelatuje (problem tylko, ze nie moge go nawet skipnac:/) a potem jak juz leze na tym lozku to za chiny nie moge sie uwolnic... naciskam kazdy przycisk na klawiaturze i dupa :\ Z taka checia bym sobie pogral w ta gierke a tu takie gowno

Doxepine:
1. Jak sama nazwa wskazuje, tematy dotyczące pomocy zakłada się w dziale "Pomoc"!
2. Pilnuj się z językiem.
Następnym razem poleci ostrzeżenie.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 16:49   

Trik polega na tym, by naciskać przyciski na monitorze.
 
 
matis-87 
Cockroach


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-10, 17:01   

Puty napisał/a:
Trik polega na tym, by naciskać przyciski na monitorze.


jak myslisz, ze jestes smieszny to jestes w bledzie ;|
Moze ktos normalny mi pomoze? :roll: dodam, ze gdy leze na tym lozku to pokazuje mi sie jakas "1"
Ostatnio zmieniony przez matis-87 2009-03-10, 17:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 17:15   

Cytat:
jak myslisz, ze jestes smieszny to jestes w bledzie

No niestety, Ciebie nie przebiłem.
 
 
matis-87 
Cockroach


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-10, 17:31   

chlopczyku zejdz z komputera i nie graj w gry powyzej twojego wieku :shock:
Widze, ze tylko jedna osoba jest aktywna na tym forum i na dodatek nie tak jak trzeba...a szkoda.
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2009-03-10, 17:35   

Cytat:
i nie graj w gry powyzej twojego wieku

Yhy, bo to ja pytam o sterowanie na początku gry...
Cytat:
chlopczyku zejdz z komputera

i wchodzę na komputer, żeby na nim pograć.
Ktoś pomoże temu geniuszowi czy temat jest do zamknięcia?
Ostatnio zmieniony przez Puty 2009-03-10, 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
matis-87 
Cockroach


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-10, 17:48   

zamknijcie...pomocy bede szukal gdzie indziej skoro na stronie o tematyce tej gry jej nie znalazlem.
Pozdrawiam chlopczyka wyzej :hihi:
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2009-03-10, 18:17   

Puty napisał/a:
Ktoś pomoże temu geniuszowi czy temat jest do zamknięcia?


Oczywiście że pomogę...musisz podłączyć kierownicę i naciskać pedały na zmianę jednocześnie kręcąc kierownicą i zaciągając ręczny.
Inaczej się nie da.
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2009-03-10, 18:20   

matis-87 napisał/a:
dodam, ze gdy leze na tym lozku to pokazuje mi sie jakas "1"

Zlituję się.
Masz naciskać właśnie jedynkę, bardzo szybko, dopóki Alex się nie uwolni.
Puty odpowiedział Ci poprawnie, tylko Ty jesteś na tyle zapatrzony w siebie i swój "megaproblem", że nie potrafisz tego zauważyć.
Btw. Wiele sytuacji w grze wymaga "naciskania przycisków", więc uważaj, bo możesz nie ogarnąć ;].
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
matis-87 
Cockroach


Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-03-10, 19:06   problem...powtorka

Witam ponownie...zjechaliscie mnie i zamkneliscie temat. Naprawde jescie az tacy zalosni??
Napisalem bardzo dokladnie, ze kazdy pierd***ny przycisk wciskalem lacznie z "1" i nie dzialalo ale widze, ze tu wszyscy maja problem ze zrozumieniem tekstu...
Nie pozdrawiam

Miho: Nie, to nie my mamy kłopot z rozumieniem tekstu, tylko Ty kolego masz kłopot z opisaniem swojego problemu, a także z powściągnięciem swoich emocji.
 
 
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2009-03-11, 12:26   

Eh...

Jeżeli grasz na kombo klawiatura+mysz, to wciskasz lewy przycisk myszy.
Jeżeli grasz na padzie (a z opisu wynika, że tak - jeżeli sterowanie jest ustawione na klawiatura+mysz to w górnym rogu pojawia się ikona myszki) to wciskasz przycisk "1" (albo inny, pod którym masz ustawioną "akcję"/lekkie uderzenie).


Czemu ludzie teraz nawet nie zaglądają do opcji by chociaż sprawdzić, jak jest ustawione sterowanie w grze? :|
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2009-03-11, 15:53   

U mnie np. opcje w ogóle nie działają... Tzn. mogę coś zmienić - np. przycisk odpowiedzialny za wyświetlenie mapy, ale potem się okazuje, że w ogóle nie działa - dopiero po przywróceniu domyślnych ustawień wszystko jest ok.

Pad na początku mi działał, ale po wyłączeniu gry i jej ponownym uruchomieniu już w ogóle nie mogłem go skonfigurować.

Może w tym problem?
 
 
voorhees 
Cockroach


Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 1
Wysłany: 2009-07-23, 19:46   problem z myszką

Nabyłem wczoraj SH:H i i grało mi się dobrze, wszystko działało jak trzeba, a dzisiaj odpalam sobie gierkę i nie mogę ruszać myszką, a we wszystkich innych grach mogę. proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony przez voorhees 2009-07-23, 19:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2009-07-28, 09:51   

Welcome to hell... xD Mam ten sam problem, ani myszka ani analogi na padzie przestały ni z tego ni z owego odpowiadać po drugim odpaleniu gry. Spróbuj przeinstalować grę. Mi to za pierwszym razem pomogło, chociaż później znowu się spierdzieliło i nawet reinstalka już nie pomogła. Próbowałem też wyguglować coś na ten temat, jednak bez skutków. Jak znajdziesz rozwiązanie to śmiało pisz tutaj, w każdym razie ja szukałem i kupa.

Tą grę w wersji PC powinni zbanować za to, że jest tak niedoruchana. :/
 
 
Statek 
Cockroach


Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 63
Wysłany: 2009-08-29, 20:37   

Ja nie wiem co wy za problemy macie... ja przed zagraniem w nią tez naczytałem się o tym i owym jednak niczego takiego nie uświadczyłem więc nie mam pojęcia z kąd u was biorą się te bugi...
 
 
Angerfist 
Cockroach



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-11-10, 17:50   DS 2 na PC

Witam mam taki problem podłączyłem do PC Dual Shocka 2 z PlayStation 2 ale w trakcie gry działa tylko kilka przycisków:( Próbowałem pokombinować z ustawieniami ale nic nie dało teoretycznie wszystkie przyciski pod menu są ustawione, działają ale już w grze nie:( O wibracji nawet nie wspomnę też jej nie ma:( Pomocy :)
 
 
anterith 
Cockroach


Wiek: 33
Dołączył: 17 Sie 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-08-17, 16:45   Sixaxis na pc

Witam

Posiadam wersję gry na pc. Stwierdziłem, że wygodniej dla mnie będzie podłączyć pada od ps3 i grać na nim niż na klawiaturze i myszce. Posiadam odpowiednie sterowniki do tego, ustawiłem sterowanie tak, aby jak najwierniej odzwierciedlało sterowanie na konsoli. Do momentu aż zdobyłem pistolet wszystko było cacy lecz wystąpił jeden problem. W sterowaniu na padzie nie idzie w żaden sposób wystrzelić z pistoletu, wszystko inne działa (celowanie, silny atak itd.). Na myszce i klawiaturze nie ma problemu. Próbowałem zmieniać klawisz wystrzału. Nie pomogło. Liczę na radę z waszej strony, byłbym wielce wdzięczny :)

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group