Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Concept arts
Autor Wiadomość
Mr_Zombie 
Lying Creature



Wiek: 38
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 441
Skąd: Gdańsk - Przymorze
Wysłany: 2008-01-30, 19:13   Concept arts

Na forum http://www.conceptart.org/ jeden z użytkowników zaprezentował swoje prace, które robił na potrzeby Silent Hill Origins (jeszcze, gdy gra była tworzona przez to pierwsze studio). Niektóre są naprawdę bardzo dobre.

http://www.conceptart.org...ad.php?t=110235
 
 
 
Devinitum 
Pendulum



Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 602
Wysłany: 2008-01-30, 21:54   

Drugi i trzeci naprawdę są bardzo dobre - taki widok jak z 3 artu kojarzy mi się z Midwich Elementary School (pokój za recepcją gdzie łóżka były "powieszone" na drutach kolczastych). Pierwszy już gdzieś widziałem. 5 i 6 kojarzą mi się z SH2 (pamiętna walka z Eddym w podobnym miejscu).
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-31, 00:20   

Dla mnie są dosyć słabe... ciemne pomieszczenia jak w pierwszej lepszej grze. Dziewczynka w sukni to suchar na maxa - wyszły już z mody(dziewczynki) i ze strachem nie mają za wiele wspólnego. Najbardziej spodobał mi się z urządzeniem raz zamkniętym, raz otwartym(co to właściwie jest?).
Ostatnio zmieniony przez Puty 2008-01-31, 00:51, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Crazy Mara 
Cockroach



Wiek: 32
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 99
Skąd: Łodź
Wysłany: 2008-01-31, 14:56   

Takie sobie... Nie są złe ale jakoś mnie nie zachwycają, to wiszące mięso już skądś znamy... A ten trójkąt na podłodze to bardziej mi się z Tomb Raiderem kojarzy ;/ A ta czarnowłosa jest za bardzo oklepanym motywem...
_________________
"I don't want to be alone anymore..." FFIX
 
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2008-01-31, 22:08   

A mnie dla odmiany się podoba. Świecznik ( otwarty i zamknięty ) jest świetnie zaprojektowany i wykonany. Obrazek z symbolem jest niezły, ale w tej kolorystyce pasuje mi bardziej do jakiejś gry w świecie fantasy. Masarnia, czy coś w tym rodzaju jest super, tylko mniej okien, itp. przez które pada światło. Pierwszy obrazek jest ekstra, podobnie jak i trzeci, ale i tutaj powinno być mniej światła. Trzeci jest trochę taki schizowy. Pasowała by tutaj drobna korekta w kolorystyce, ale i tak jest git!!!
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group