Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Bersek
2008-11-18, 20:47
[Rozwiązany] Nie moge znaleźć drzwi
Autor Wiadomość
wawmaster 
Wall Man


Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 208
Wysłany: 2008-01-19, 17:18   [Rozwiązany] Nie moge znaleźć drzwi

Jestem w alternatywnym Ofiice Building w momencie w którym...

Kod:
 Mając klucz musisz udać się z nim na czwarte piętro. Po znalezieniu się na wspomnianym piętrze zerknij na mapę. Powinieneś zauważyć pojedyńcze drzwi prowadzące do zachodnij części kompleksu. Udaj się do nich i użyj klucza, aby je otworzyć.


no i tutaj jest problem. Mam klucz (znalzłem go w puszce z automatu). Ide do windy zjeżdżam na 4 piętro i tam mam do wyboru dzwi po jednej i po drugiej stronie korytaża. Na dodatek są one zamknięte (ale otworzyłem je później od drugiej strony) ale to itak nic nie pomaga, bo nie prowadzą one nigdzie dalej, tylko do miejsca z którego je otworzyłem. Czy ktoś z Was wie może gdzie są drzwi którymi mam przejść. Fajnie by było jakby ktoś wrzucił screena mapy z zaznaczonym miejscem owych drzwi. Proszę o pomoc :)

EDIT : Już nie aktualne. Poprostu w poradniku jest błąd i piętra są pomylone. Zamiest pierwszego jest czwarte piętro. Już do tego doszedłem, ale nie było łatwo sprzeciwić się poradnikowi :grin:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group