Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
21 Sakramentów, Potwór końcowy
Autor Wiadomość
Sullivan 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 44
Skąd: Poland
Wysłany: 2018-06-03, 13:33   21 Sakramentów, Potwór końcowy

Jak to jest z tym rytuałem 21 sakramentów? Miał on na celu sprowadzenie Matki Boga by ta po raz kolejny narodziła Boga jeśli nie powiodło się to wcześniej (SH1,SH3)? Skoro tak to, dlaczego Walter uważał ze owy rytuał ma sprowadzić jego Matkę i w jakim sensie? Jako kobietę czy po prostu jako pokój który chciał odzyskać?
I jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje kim był finałowy wielki potwór w którego należało wbijać włócznie? God?
Czy nie było aby tak że matka miał być właśnie pokój 302 a ten stwór na końcu był już jej ,,synem''?
_________________
Ranek przychodzi zawsze jest banalny jednakże prawdziwy
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2018-06-03, 18:39   

Witam Sullivana,kopę lat,pamiętam Cie z dawnych lat SHP.

Sullivan napisał/a:
jeśli nie powiodło się to wcześniej (SH1,SH3)

No właśnie końcówka SH3 kiedy Heather odwraca się do zwłok Goda to podobno jest dlatego że słyszy płacz dziecka.Sam Masahiro Ito potwierdził że usunęli płacz z końcówki gry.Tak więc wskrzeszenie ich upragnionego boga niekoniecznie się nie udało w SH3.

Sullivan napisał/a:
Jako kobietę czy po prostu jako pokój który chciał odzyskać?

Chyba chodzi o tytułowy pokój,w bad endingu widzimy Waltera w pokoju ze swoją młodszą wersją...wyglądali na takich są spokojni o siebie ponieważ pokój już jest tylko dla nich.
_________________

 
 
 
Sullivan 
Cockroach



Wiek: 31
Dołączył: 28 Lut 2009
Posty: 44
Skąd: Poland
Wysłany: 2018-06-03, 20:43   

Również Witam! Ostatnio postanowiłem odświeżyć SH zatem i forum odwiedziłem :P

Rozumiem, czyli dla Waltera Holy Mother to jego pokój 302 gdzie się narodził. W takim razie wskazuje na to że nie był odpowiednią osobą do przeprowadzenia rytuału 21 sakramentów, ponieważ ten rytuał miał sprowadzić Holy Mother która następnie miała począć God? Nie wiem czy dobrze to zrozumiałem.
W ogóle Walter rozpoczął rytuał jeszcze przed akcją SH3. Pewnie dlatego że należał do innej sekty aniżeli Claudia w wyniku rozbieżności poglądów tak się stało ponieważ sekta Waltera nie wierzyła w to co zamierzała sekta do której należała Claudia.
_________________
Ranek przychodzi zawsze jest banalny jednakże prawdziwy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group