Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pora gry
Autor Wiadomość
Garrett 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 46
Wysłany: 2008-05-12, 21:50   

Ogólnie gram kiedy mam na to ochote. Nieważne czy dzień czy noc. Jeśli gram w SH w nocy to tylko kiedy nie ma rodziców w domu (czyli baaardzo rzadko). Pamiętam to jak dziś jak grałem w SH w nocy. Po pierwsze, ojciec lubi głośno chrapać, a często niektóre chrapnięcia są głośniejsze niż inne co bardzo wkurza (czy może bardzo straszy :P ) grając w SH. Po drugie, jednej nocy grałem w SH. Chodziłem właśnie po zmienionych kanałach gdy nagle drzwi otworzyły się z hukiem i wpadł ojciec krzycząc czemu jeszcze nie śpie. Zawał, zgon itp. Od tego dnia nie gram w nocy w SH kiedy starzy są w domu (tylko w SH bo tylko SH jest straszne (no, może jeszcze Clock Tower)).
_________________
Si vis pacem para bellum.
MyAnimeList
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-07-14, 19:34   

Jak zaczynałam w SH grać to było to po południu zimą więc odpowiedni klimat a w dzień to tak nie bardzo(szczególnie wiosną/latem), próbowałam niedawno i za cholerę nie szło z powodu słonka za oknem oraz rozprasza mnie rodzinka także jak tylko będę mieć wolne to pogram wieczorem.

PS. A jak pada deszcz też jest dobry nastrój do Silent'a.
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group