Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Pora gry
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-16, 21:48   Pora gry

Jaka pora dnia jest dla was najlepsza do gry w Silent Hill. Pewnie większość z was powie, że wieczór/noc, ale chciałbym też żebyście powiedzieli dlaczego tak jest :)
Gram tylko wieczorem, inna pora dnia nie wchodzi w rachubę. Nawet nie ma mowy o grze przy pełnym świetle, to jak oglądanie filmu w kinie bez zgaszonych świateł :) Innaczej jakoś nie potrafię się wczuć w ten klimat i nie czuję już takiego strachu jak przy grze w nocy.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 13:15   

W zasadzie jest to pytanie retoryczne, gdyż większosc wypowie się wieczór/noc, byleby ciemno i straszno.
Jeśli do tego dochodziłaby mgła za oknem, jeszcze lepiej.
Wiadomo, granie w SH w biały dzien można by nawet nazwac profanacją ;) .
Ale co kto lubi.
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Baaly 
Wall Man
Nominalny literat


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 276
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2007-11-18, 13:31   

Grałem kilka już razy w SH 1 w dzień, gdy za oknem (a tak się w Bielsku zdarza) była mgła gęsta jak w grze. Ale tylko kilka razy, bo szczerze, to wolę sobie w taką porę po dworze pospacerować. Jak pogoda jest pogodna :roll: to nie gram. Generalnie, w dwie pierwsze części Silenta mogę grać kiedy chcę bo już nawet mnie nie straszą :/ Tylko trójeczka nadal wywiera jako taki wpływ (no, czasami boję się dotknąć klawiszów...), tak że weń gram na ogół w porze nocnej.
 
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-18, 18:33   

Noc tylko i wylacznie! Nawet w dzien przy opuszczonej serandzie nie moge grac, bo i tak czuje, ze jest DZIEN! :(
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-18, 18:37   

No tak, oczywiście że noc ;) Osobiście też lubiłam robić maratoniki w sylwestrowe noce, w sumie nawet nie wiem czemu. Podczas gdy inni się bawili, my z kumpelą grałyśmy w SH :> Oczywiście przy dobrym żarciu i pićku.
Ale ogólnie noc jest lepsza niż dzień. Zawsze można się czegoś wystraszyć, zwłaszcza gdy jest się samemu w domu.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 18:41   

Teufel.86 napisał/a:
Ale ogólnie noc jest lepsza niż dzień. Zawsze można się czegoś wystraszyć, zwłaszcza gdy jest się samemu w domu.

Ja nigdy na taki hardcore nie idę. Nigdy nie grałem będąc samemu w domu..za bardzo się boję. Może spróbuję za jakiś czas.
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-18, 18:43   

Ja poprostu lubie się bać. Taki mały fetysz :P
 
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2007-11-18, 18:45   

Gram, kiedy mam czas. Jest dla mnie bez znaczenia czy jest noc, czy dzień. Najważniejsze jest obcowanie z samą grą. Wiadomo, że noc wprowadza odpowiedni nastrój.
Mam pytanie: Czy gdyby noc przestała istnieć, to większość z Was przestałaby grać w Silent Hill?
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-18, 18:47   

FHOMGHT napisał/a:
Mam pytanie: Czy gdyby noc przestała istnieć, to większość z Was przestałaby grać w Silent Hill?

Zamalowałbym wszystkie okna czarną farbą i wyłączył wszystkie światła :P
Ostatnio zmieniony przez Bersek 2010-11-21, 12:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Teufel.86 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączyła: 17 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Międzyzdroje
Wysłany: 2007-11-18, 18:48   

Jansa sprawa że bym nie przestała. Też grywam w dzień. Ale w nocy mam na to więcej czasu.
 
 
 
FHOMGHT 
Mumbler
FHOMGHT



Wiek: 45
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 142
Skąd: Złoty Wymiar
Wysłany: 2007-11-18, 18:54   

Bersek napisał/a:
Zamalował bym wszystkie okna czarną farbą i wyłączył wszystkie światła :P

Wiesz, że nie przyszło mi to do głowy! :shock: Niedługo zapadnie u mnie wieczna noc! :D
_________________
FHOMGHT - NARODZINY, ISTNIENIE I śMIERć.
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 19:19   

Ja wymysliłam podobny patent.
Otóż dosyc niedawno moi rodzice zostawili mnie na pare dni samą i pech chciał, że się rozchorowałam a jako, że nie miałam co robic, TV oglądac nie lubię a wszystkie gry miałam skonczone, postanowiłam sobie odświeżyc SH.
Było zbyt jasno, więc zasłoniłam wszystkie okna w pokoju zasłonami, na co narzuciłam różnego rodzaju koce i narzuty tak, że w końcu w pokoju zapanowała ciemnośc :o .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
jarq 
Cockroach



Wiek: 37
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 48
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2007-11-18, 22:21   

Jak już wcześniej mówiłem, granie w Silent Hill w dzień powinno być zabronione i surowo karane! Jedyna sensowna pora to noc (ewentualnie późny wieczór), obowiązkowo powyłączane wszystkie światła, nieobecność domowników i najlepiej jak od czasu do czasu od sąsiadów dochodzą dziwne odgłosy (jak w moim przypadku) ;D
 
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-19, 21:43   

Późne popołudnie / wieczór. Dawniej noc, obecnie nawet nie próbuję. Zdechłabym ze strachu.
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
Trivane 
Lying Creature


Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 437
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-21, 19:08   

Nie bede oryginalny jak powiem pozne popoludnie... w nocy zazwyczaj chce mi sie spac wiec nic bym z tej przygody nie zapamietal ;) raz nawet udalo mi sie ze swojej nieswiadomosci skasowac save'a... albo nawet cala memory card :\
_________________
Last.Fm
Ostatnio zmieniony przez Trivane 2007-11-21, 19:10, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Delishia 
Cockroach
Fanka sh2



Dołączyła: 01 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-02-01, 20:52   

Wolę noc lub wieczór. Atmosfera.... :) w sam raz na horrorek ^^
 
 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-02-20, 22:36   

Ja na ogół grywam w weekendy, kiedy nie muszę iść do pracy. Przeważnie między dwudziestą a dziewiątą. Albo jak się ściemni. Wtedy przeżywa się największy strach. Ostatnio skończzyłem w hiltop center w tych biurach.
_________________
gxg
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-02-21, 09:54   

Najlepsza pora jest wtedy kiedy mam wolny czas :grin2: . Kiedyś miałem go sporo więc siedziałem czasami do 5 nad ranem w pieluchach grając w SH (i nie tylko). Teraz tego czasu nie mam więc od dłuższego czasu w SH wogle nie grywam. I tak pluję sobię w brodę że dwójke przechodziłem za dnia :grin: . Najmilej (czyt. najbardziej przerażająco) wspominam jedynkę i trójkę bo tylko te części przechodziłem pod osłoną nocy (BRR...). A czwórka to padaka, wogóle niestraszna.
 
 
yuniku 
Mumbler
zipzap


Dołączyła: 12 Sty 2008
Posty: 110
Wysłany: 2008-02-22, 13:24   

nigdy nie zapomnę tego dnia, był pózno-listopadowy dzień 2006, popołudnie, padał wczesny śnieg. Tylko ja w domu, pukanie do drzwi...silent hill 1 przybyło ^^ i zaczęło się: intro, alejka... :ermm: pomyślałam: niech ktoś wróci wreszcie.
pamiętam tego dnia grałam przez 20 min i wyłączałam, żeby ochłonąć, i znowu grałam.
Tak, to była najlepsza pora moim zdaniem, dnia i roku.
 
 
krytykg 
Cockroach
krytykg



Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 48
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2008-04-17, 14:51   

Yuniku: 20 minut i wyłączyłam...


Ja odważyłem się tylko raz i trwało to pół godziny. Pierwszy raz kiedy zobaczyłem alternatywną rzeczywistośc. Do tego gdy doszedł ten telefon... W trójce też miałem niedawno taką możliwośc ale nie skorzystałem z niej. I nie sądzę bym to kiedyś zrobił. W dwójce mi się to zdarzało ale tylko chodząc przez zamglone ulice.
_________________
gxg
 
 
cube 
Cockroach



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 9
Wysłany: 2008-04-27, 21:48   

Nie gram w takie gry jak SH późną nocą, zbyt strasznie jest ^_^
Wolę co najwyżej z zasłoniętymi żaluzjami... A na poważnie to zależnie od chęci i nastroju.
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-04-27, 23:48   

Yes, we can.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-11-09, 03:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
mshm 
Cockroach
mashiach



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 29
Skąd: Lodz
Wysłany: 2008-04-28, 20:36   

czy jesli powiem, ze dla mnie obojetne jest w jaka pore dnia gram, zostane wysmiany i ponizony? :D
szczerze mowiac, bardziej liczy sie dla mnie atmosfera panujaca w domu oraz na zewnatrz :)
jesli jest jasno, mgla zalewa ulice, a miasto az lsni pustka, to jest... wspaniale.
noca takze ciekawie sie gra, ale ze nie jestem wytrzymaly bez kawy wiec gram wieczorami i popoludniami :)
oczywiscie, to rzecz gustu i przyzwyczajenia.
_________________


 
 
 
cube 
Cockroach



Dołączył: 27 Kwi 2008
Posty: 9
Wysłany: 2008-04-29, 11:47   

Właśnie, pora nie jest najważniejsza, ale żeby nic nam nie przeszkadzało, siostra/brat nie jęczał, matka odkurzaczem nie wyła, żeby był spokój w domu to wtedy można grać :)
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2008-05-12, 20:28   

W sumie racja że pora nie jest najważniejsza ale to żeby nic nam nie przeszkadzało...Mimo tego gram zawsze w nocy
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group