Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy kiedyś przerwaliście grę w SH...
Autor Wiadomość
Nattramn 
Cockroach



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-25, 10:07   

Silent Hill 2 Toluca Prison .... Taki schizowy dźwięk jakby ktoś z całej siły szarpał klatkę lub drzwi od celi , żeby za wszelką cenę się z niej wydostać. Wtedy nie wytrzymałem i wyłączyłem grę , by parę dni później przełamać się i już bez większych problemów ukończyć grę :grin2:.

W Silent Hill 3,4 nie było mi dane zagrać , ale pamiętam , że jeszcze arcy ciężki klimat jedynki mnie powalił. Co prawda nie wyłączałem gry już , ale srakulca miałem jak cholera. xD
_________________
"Beyond mind is dream to be found ..."
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2013-03-25, 10:19   

No to musisz nadrobić zaległości....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2013-03-25, 15:44   

Nattramn zamieniam się w "Wróżbitę Macieja"
Hammm....Przepowiadam Tobie Nattramn że ...hammm.....następnego srakulca dostaniesz....hammm...podczas pobytu w Silent Hill 3 :grin2:

Najstraszniejsza była właśnie ona, pamiętam że granie nocą było dla mnie wielkim wyzwaniem, alternatywne światy są tak skonstruowane że straszy dosłownie wszystko czego nie widzimy. Każdy odgłos i ciemność którą mamy w oddali nieźle pobudza wyobraźnię.

Miałem kilka zawałów w kanałach, alternatywnym Office Building i Chapel. Oby powstał jeszcze kiedyś tak dobry SH który będzie trzymał w napięciu grozy i stwarzał sytuacje prowokujące do przerwania gry i kolejne zawały serca.
_________________

 
 
Nattramn 
Cockroach



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-25, 22:54   

Wiesz grałem w Silent Hill 3 chwileczkę bo wydostałem się dopiero z centrum handlowego. Następnie coś było nie tak z moim komputerem i Silent Hill 3 się rozwalił. Eh , przyznam się bez bicia , że grałem wtedy na piracie bo ciężko mi było tą gre gdziekolwiek dostać. Aczkolwiek nadrobię zaległości , ponieważ znalazłem SH 3 na PS2 więc mam zamiar go kupić.

No , ale koniec offtopu. Przypomniała mi się jeszcze jedna akcja w Silent Hill 2 , miejsce akcji znowu Toluca Prison. Wszedłem do jakieś ubikacji i zapukałem w drzwi kabiny , po czym nie uzyskałem żadnej odpowiedzi. Oddalając się troszeczkę dalej zawył ogromny wrzask dochodzący z kabiny.

Kolejne miejsce akcji to alternatywny szpital a dokładniej jego piwnice , kiedy po pokonaniu schodów na dół , rozlega się krzyk dziecka. Masakryczny Mindfuck...
_________________
"Beyond mind is dream to be found ..."
 
 
Jackoo 
Cockroach



Dołączył: 11 Cze 2012
Posty: 4
Wysłany: 2013-03-30, 22:20   

Ja pierwszą styczność miałem z SH1 mając bodaj 13 lat, było wiele momentów po których musiałem sobie zrobić przerwę by złapać oddech i przetrzeć spocone dłonie :grin2: np w kanałach, gdy nagle nie wiadomo skąd długie ręce jakiegoś potworka próbowały mnie sięgnąć. W alternatywnej szkole podobnie, musiałem co jakiś czas robić sobie dłuższe przerwy w graniu. Z SH2 i SH3 już poszło mi lepiej, no a przy Ulewie to powiedzmy sobie szczerze nie było się czego bać tak na prawdę.
 
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-29, 20:58   

Aktualnie od maja mam przerwę od grania w SH3 ale możliwe,że kiedyś ją skończę bo jestem bliżej końca gry(do przejścia został mi tylko fragment LAP i Kościół).Jeśli dotrwam do końca to przy nowej rozgrywce będę grała z inną techniką.

I nie przerwałam gry ze strachu a bardziej z braku czasu. Co prawda z początku ciężki klimat dał mi się we znaki a poziom zestrachania był tak na 70% bo jednak ta gra potrafi psychicznie zmęczyć, nie tyle lokacjami czy potworami a bardziej udźwiękowieniem(ciarki gwarantowane).
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group