Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Oręż

Twoja ulubiona broń
Knife
0%
 0%  [ 0 ]
Handgun
12%
 12%  [ 8 ]
Steel Pipe
6%
 6%  [ 4 ]
Shotgun
6%
 6%  [ 4 ]
Maul
1%
 1%  [ 1 ]
Katana
57%
 57%  [ 38 ]
Stun Gun
1%
 1%  [ 1 ]
Sub Machinegun
1%
 1%  [ 1 ]
Beam Saber
4%
 4%  [ 3 ]
Flamethrower
3%
 3%  [ 2 ]
Unlimited Sub Machinegun
3%
 3%  [ 2 ]
Heather Beam
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 66
Wszystkich Głosów: 66

Autor Wiadomość
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-11, 21:42   

Zabiła Billa i tysiące innych to dlaczego miałaby zawieść w Silent Hill. Katana.
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2010-01-11, 22:05   

Cidus napisał/a:
Zabiła Billa

Billa nie zabiła katana, lecz technika Pięciu Punktów Rozsadzających Serce ;) .

...Aczkolwiek to wciąż fajna broń :P .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2010-01-11, 22:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Cidus 
Mumbler



Wiek: 36
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 142
Wysłany: 2010-01-12, 12:37   

Cytat:
Billa nie zabiła katana, lecz technika Pięciu Punktów Rozsadzających Serce ;) .

Faktycznie... :)

Powiem Wam, że początkowo lubiłem też nóż. Closer jest wolny jak kaczup. Walił tym swoim prawym prostym, ja robiłem zakrok i dźgałem nożem w plecy. Jednakże zabawa ta szybko się nudzi, bo zanim się cokolwiek położy tym nożykiem mija na prawdę dużo czasu.
_________________
SILENT HILL - would you survive a visit in this town?
 
 
Vizitado 
Cockroach


Dołączył: 03 Cze 2010
Posty: 14
Wysłany: 2010-06-10, 19:16   

Głosuję chyba na Handguna, bo jest najbardziej klimatyczną bronią, jest w każdej części i jakoś dobrze się z nim czuję. :<
Ale najefektywniejszy jest Shotgun oczywiście, co do broni białej - używałem tylko katany i rurki, ale tylko dlatego, by nie marnować amunicji. Wolę wykańczać potworki z odległości niż nawalać jakimś mieczem. :<

@Pierwsze posty w tym temacie
1. Anime pochodzi z Japonii, a nie Chin
2. Anime nie jest głupie
3. Ninja =/= Samuraj

Pozdro!
 
 
 
Apfers 
Cockroach



Wiek: 27
Dołączyła: 23 Lip 2010
Posty: 38
Skąd: Planeta Ziemia.
Wysłany: 2010-07-23, 10:36   

Głosuję na katanę. Jako broń biała (jak to ładnie brzmi...) się nie wyczerpie. Można pozabijać. A naboi do broni nie było znów tyle, by zabawić się tak z Handgunem. Oszczędza się na bossów, którzy umieli dużo nam odebrać. Poza tym, zabijając z pistoletu miałam wrażenie, że mogę odnieść większe obrażenia. Że nie utrzymam potworka na dystans i np. przy przeładowaniu podejdzie. I co? Powiem, żeby sobie poszedł? Pewnie to błędne wrażenie. W każdym razie Katana jest chyba najlepsza i najporęczniejsza. Szybka, zadaje odpowiednie obrażenia. Nie bez powodu w ankiecie jest taka popularna ; ]
_________________
Wkradłeś się jak lis...
Rządzisz jak lew!
Umrzesz jak pies.
 
 
 
Douglas 
Cockroach



Dołączył: 17 Paź 2010
Posty: 30
Skąd: Silent Hill
Wysłany: 2010-10-20, 21:19   

Głosuje na katane,bo jak tylko ją zdobyłem atakowałem większość wrogów nawet closery i insane cancery :grin:
co do miotacza ognia,karabinu z nieograniczoną amunicją i innymi tego typu dodatkami to jestem zdziwiony dlaczego znalazły się w grze , wg mnie są bezsensu.
Ostatnio zmieniony przez Douglas 2010-10-21, 17:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Salvin 
Cockroach


Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 95
Wysłany: 2010-11-21, 01:30   

Z broni palnej to najbardziej mi przypadł Handgun. Średnia siła, mało amunicji, trzeba było oszczędzać. Czuło się jego przydatność, nie jak w SH2. Podobnie Shotgun, no i ta nieporadność Heather przy strzale ^_^ . Z broni białych lubię natomiast rurkę. Rurką zawsze mi się dobrze walczyło w każdej części. Katana to fail. To powinien być oręż dodatkowy jak w pierwszej części ze względu na jej siłę. Przeciwnicy giną szybko i jak się tu ich bać. Bonusowe bronie można o kant d. rozbić bo kompletnie zabijają klimat. Miecz świetlny? Nigdy nie przepadałem za masową eksterminacją wrogów. W starciach lubiłem wyzwania. Ostatecznie głos idzie na Handgun.
Ostatnio zmieniony przez Salvin 2010-11-21, 02:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-01-03, 18:14   

Głos oddany na katanę, a dodatkowo dobre wrażenie zrobił na mnie Handgun i nożyk. Pistolet faktycznie jest ważną bronią w SH3 za sprawą małej ilości amunicji i siły przeciwników. W SH2 w bardzo krótkim czasie można było uzbierać ze 100 naboi gdzie w SH3 jest to niemożliwe używając pistoletu od czasu do czasu. Katanę uważam za najlepszą broń białą, ponieważ jest szybka, mocna i w ogóle Heather dobrze wygląda przy wykonywaniu swoich ruchów z udziałem katany.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
Ostatnio zmieniony przez OldSnake 2011-01-03, 18:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Amy Blue Rose 
Lying Creature
Zaprawiona w boju ;)



Pomogła: 1 raz
Wiek: 39
Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 439
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-02-15, 12:56   

Z broni lubię nóż,pistolet oraz gaz-rurkę póki co i co nieco o Sexy Beam otóż uważam,że jak na tak mroczną grę to ta broń jest zbyt przesłodzona oraz infantylna a co za tym idzie zbytnio kojarzy się z Sailor Moonem.

PS. Aż mi się nasuwa tekst "Ukarzę cię w imieniu Księżyca" :D Jednak Japończycy mają nierówno pod czachą haha
_________________
あがた-さん aka たけし-くん

I <3 Japan
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group