Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepsze zakończenie
Autor Wiadomość
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-16, 20:35   Najlepsze zakończenie

Który ending najbardziej was poruszył i dał do myślenia?
Pamiętam, że Good+ zrobił na mnie największe wrażenie. Cieszyłem się, że Harremu udało się w końcu uciec z Silent Hill i bardzo mnie ciekawiły jego dalsze losy..no i oczywiście zastanawiało mnie kim jest to dziecko :)
Nie powiem, ale Bady też mi się podobały choć według mnie nie dawały tyle do myślenia co Good ^^
 
 
 
Puty
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 20:54   

UFO - zwłaszcza, ze nigdy pomimo najszczerszych starań sam go nie zdobylem( ale to się zmieni - soon, very soon)
 
 
Bersek 
Caliban


Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1772
Wysłany: 2007-11-16, 21:27   

Puty napisał/a:
UFO - zwłaszcza, ze nigdy pomimo najszczerszych starań sam go nie zdobylem( ale to się zmieni - soon, very soon)

W czym problem? :?: ^^
 
 
 
PiK 
Remnant
untitled



Wiek: 41
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 570
Skąd: skątowni
Wysłany: 2007-11-17, 22:36   

Najbardziej filmowe było zakończenie oficjalne czyli Good. Niby wszystko dobrze się skończyło, ale nie odbyło się bez poświęcenia kogoś (Cybil). Nic dziwnego, że Konami uznało je za oficjalne przy tworzeniu sequela.
Jednak moim ulubionym jest BAD. Gdy pierwszy raz je zobaczyłem byłem naprawdę nieźle zaskoczony. Jednak wydaje mi się to jedno z najbardziej prawdopodobnych zakończeń tej nieprawdopodobnej historii. It's all in your head ;]
Zresztą przy BAD twórcy chyba czerpali inspirację z Jacob's Ladder
_________________
„Większość ludzi, w jakimś momencie życia, potyka się o prawdę. Wielu szybko się podnosi, otrzepuje i zajmuje swoimi sprawami, jakby nic się nie stało.” - Winston Churchill

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własnymi badaniami" - William Cooper
 
 
Carmash 
Lying Creature



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 493
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2007-11-18, 09:21   

Normalne zakończenie było naprawdę świetne i przy pierwszym przechodzeniu SH nie wiedziałem, że są inne. Podchodząc do tej gry po raz drugi byłem wielce zdziwiony, gdy odkryłem zakończenie BAD. Osobiście zostałem wgnieciony w fotel i uważam ten ending za najlepszy.
_________________

 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2007-11-18, 13:36   

Mnie najbardziej się podobało Good+.
Jeżeli chodzi o gry, to wprost uwielbiam jak najlepsze zakończenia i zawsze, ale to zawsze staram się skojarzyć pary ;D .

Jeśli chodzi o filmy,mam niemal odwrotnie, ale tu zawsze wczuwam się w głównego bohatera i chcę dla niego jak najlepiej :) .
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
Ostatnio zmieniony przez Mi 2008-10-18, 10:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Makaroniarz 
Mumbler
Yummy!


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 189
Skąd: Rzym-Bialystok
Wysłany: 2007-11-18, 17:54   

Bad, ew. Bad+. Uwazam, ze po koszmarze jakim jest SH nic nie moze wrocic do normy. Pewne rzeczy sa nieodwracalne.
 
 
 
Talvi Oiroke 
Cockroach
Royal Soldier



Wiek: 31
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 47
Skąd: Oto-Gakure
Wysłany: 2007-11-19, 06:52   

UFO! UFO!. xD

Uwielbiam psychodeliczne zakończenia. Mogę po nich w zasadzie spać spokojnie, a rano mam poczucie rozwiązanej zagadki i sprawy doprowadzonej do końca.
_________________


Avatar by http://spriteocarina.deviantart.com/

I Anioł w biel odzian otworzył Żelazną Księgę,
I Piąty Jeździec wyruszył w rydwanie płomiennego lodu,
I słychać było łamanie praw i pękanie więzów, a tłumy zakrzyknęły:
- O Boże, teraz to naprawdę mamy kłopot!.

...xD''
 
 
 
sullivan_1989 
Mumbler



Wiek: 34
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 152
Skąd: Wish House
Wysłany: 2007-11-19, 13:44   

Makaroniarz napisał/a:
Bad, ew. Bad+. Uwazam, ze po koszmarze jakim jest SH nic nie moze wrocic do normy. Pewne rzeczy sa nieodwracalne.


Nic dodać, nic ująć. Zgadzam się w 100%. Bezsprzecznie dwa najlepsze zakończenia.
 
 
pico 
Cockroach
Valtiel



Wiek: 35
Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 33
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: 2008-03-16, 17:55   

Moim zdaniem Good+

Może ze względu na wydarzenia jakie dzieją się w tym zakończeniu, może ze względu na muzykę towarzyszącą temu zakończeniu...
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-03-16, 18:09   

Yes, we can.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
Ostatnio zmieniony przez Plazior 2008-11-09, 02:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-04-02, 10:09   

http://pl.youtube.com/watch?v=m84ApZB9gt4 - The Source of All Evil...
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
matej23 
Cockroach
Witam


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2008
Posty: 13
Skąd: kluczbork
Wysłany: 2008-04-04, 02:11   

Nie wiem czemu,ale bad jakoś najbardziej przypadł mi do gustu,nie żebym był masohistą czy coś ;p ale poruszył mnie.
_________________
Witam Wszystkich fanów SH! Kto by miał jakieś pytania na teamt SH,albo ogólnie chciałby o nim porozmawiać,to proszę pisać na mój nr gg pozdrawiam:)
 
 
 
Yorra 
Cockroach



Wiek: 28
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 36
Skąd: Zgierz Hill ;p
Wysłany: 2008-10-01, 23:22   

bad i bad+ jak najbardziej ... w filmie Silent Hilla również ich koszmar się nie skończył tak jak tutaj
 
 
StuntmanMikeL 
Caliban
MARRY AND REPRODUCE


Dołączył: 02 Lut 2008
Posty: 1710
Wysłany: 2008-10-06, 16:37   

Moje ulubione zakończenie to BAD. Końcowa animacja nieźle mnie zaskoczyła. Nie daje jasnej odpowiedzi (chociaż można by się domyślec JEDNEJ rzeczy), a tylko rodzi dodatkowe pytania. Ofkoz, to zakończeni nie mogło się stac kanoniczne przy tworzeniu sequela, z jednego zasadniczego powodu (ci co skończyli grę, wiedzą o co chodzi), ale w mojej opinii inne zakończenia (łącznie z tym kanonicznym) w porównaniu do tego są cienkie jak przecinak. Nie zaskakują tak bardzo ani nie dają do myślenia jak BAD.
 
 
Piccolo 
Cockroach
Gamer



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 14
Skąd: Azeroth
Wysłany: 2008-10-08, 23:32   

Guess who's back xD. Mi w SH1 najbardziej podoba się Good+ pewnie dla tego bo jednak nie lubię gry bohaterowie z którymi się zżywam, którymi gram bądź którym pomagam, kończą w jakiś nieciekawy sposób xD.
_________________
Why so serious?
 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2008-10-17, 19:34   

Ja póki co widziałem tylko ending ze śmiercią Harry'ego. Ending, coś w stylu ,,in water" tylko Harry chyba specjalnie tego nie zrobił, w sumie zakończenie fajne, ale bardziej wypowiem się po zdobyciu innych.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2012-05-21, 12:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mi 
Insane Cancer
Reservoir Dog



Wiek: 37
Dołączyła: 16 Lis 2007
Posty: 1269
Skąd: Saitama
Wysłany: 2008-10-18, 10:28   

Nie martw się, ja przez dłuższy czas zakończenia SH1 widziałam tylko na yt, ponieważ nie miałam karty pamięci do psx na ps2 i przechodziłam całą grę jednym ciągiem, nie wyłączając konsoli na noc ^^" . Niestety, tuż przed końcową walką okazało się że czegoś nie mam (naboi albo apteczki), i końcowy boss mnie po prostu rozgromił, a opcja "continue" wywalała mnie z powrotem na początek walki- i tak po kilku nieudanych podejściach dałam sobie spokój ^^".
_________________
このようには偶然などないのかもしれない。 全てが必然である可能ように。
 
 
Plazior 
Closer



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 990
Wysłany: 2008-10-18, 18:34   

Nigdy specjalnie nie przepadałem za "prawdziwymi" zakończeniami w SH. Dobrych zakończeń nie lubię a Zue są za mało zuuue.Tak więc zawsze traktowałem i traktuje UFO Ending jako te prawdziwe. IMO zakończenie UFO jest Najlepsze.
_________________
"To, że jestem online na forum nie znaczy, że siedze przed kompem. Pomyśl o tym zanim coś takiego napiszesz ;) " - Józef Piłsudski, Biblia 14:23
 
 
Turysta 
Cockroach



Wiek: 33
Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 41
Wysłany: 2008-10-19, 20:15   

Najbardziej mi się podobały te zakończenia w których widzimy prawdziwe oblicze Lisy i jak dopada Kaufmana. Nie pamiętam dokładnie które to były bo dawno grałem, możliwe nawet że we wszystkich tak było;) Chociaż chyba jednak nie. I jako nie kupiłbym dobrego zakończenia w drugim Silencie, to jeszcze w tej części ono nie przeszkadza, bo bohater którym kierujemy tutaj jest przypadkowy, nie zawinił jak James w dwójce, nie jest bohaterem tragicznym skazanym na porażkę.
 
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2011-08-20, 16:40   

BAD - nie jest to moje ulubione zakończenie, ale bardzo ciekawe ponieważ zmienia całkowity wgląd na to co się działo na przestrzeni całej gry, podobnie jest z zakończeniem Hospital w SH Homecoming.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
ClawFinger 
Cockroach
Claw Finger



Wiek: 34
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 10
Skąd: Amsterdam
Wysłany: 2012-02-29, 21:12   

GOOD + bo uwielbiam Cybil:)Za pierwszym podejsciem zdobylem najgorsze a jak przeszedlem drugi raz i uratowalem Cybil to bylo cos^^
_________________
Claw Finger a co,misia nie widziałes?
 
 
L 
Cockroach



Wiek: 34
Dołączył: 28 Kwi 2012
Posty: 18
Skąd: Dębica
Wysłany: 2012-04-30, 19:51   

BAD, bo wydaje się realnym zakończeniem. W końcu te wszystkie potwory i "zmienione" miejsca, które widzimy mogą być przecież wytworem naszego uszkodzonego podczas wypadku mózgu.
_________________

 
 
Kosior 
Cockroach
Reciver of Wisdom



Wiek: 38
Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 13
Wysłany: 2012-04-30, 19:54   

Ta.

Poza tym kiedyś gdzieś ktoś napisał, że taka historia nie może mieć takiego pospolitego, dobrego zakończenia i zgadzam się z tym w 100%. W kontekście całej gry zakończenie BAD dla mnie jest najbardziej klimatyczne i pasujące do całości, choć niekanoniczne (olać to).
_________________
"I stworzył nieskończoność, która z miary jego potęgi, jaką miała być, stała się miarą jego bezgranicznej klęski".

 
 
Nattramn 
Cockroach



Dołączył: 06 Mar 2013
Posty: 32
Wysłany: 2013-03-06, 11:27   

Ja się podpiszę pod tym , że najlepszym zakończeniem jest BAD. No z prostego powodu , zbija z tropu i zmusza do refleksji co się w ogóle wydarzyło ? Cóż ja mam tak , że lubię jak najlepsze zakończenia więc moim ulubionym jest Good + aczkolwiek tak jak mówiłem NAJLEPSZYM jest złe.
_________________
"Beyond mind is dream to be found ..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group