Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Wendigo
2012-04-02, 10:47
Komentarze odnośnie newsów
Autor Wiadomość
rifi77 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 54
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2012-01-07, 12:55   

Ja sprowadzam z USA bo niestety XBOX ma blokady regionalne :/
Więc będzie 60$ z przesyłką.

A co do Akiry. Może nie będzie tragedii, o ile Yamaoka faktycznie od zawsze wprowadzał klimat, to np w Shattered Memories soundtrack mi się osobiście zbytnio nie podobał :/ Może poza kilkoma piosenkami z M.E. McGlynn. Pomimo zmiany kompozytora ja kupuję w ciemno, będzie kolejne logo Silenta do kolekcji :D

Klimat w starych SH był inny, więc chodzi mi o to, że teraz nagle nastrój i cała sceneria jest niemal żywcem wyjęta z Alana. Gdyby nie bohater główny miałbym wrażenie że to to samo miasteczko co w AW. Eksperymentować też raczej nie ma co, bo tak jak wspomniano Alone In The Dark się nie przyjął. Mnie osobiście zauroczył, aż byłem zmuszony kupić kolekcjonerkę xD Tyle że tam nie zawalił klimat (który bądź co bądź był, aczkolwiek z czasem zaczynało to wszystko złazić na psy), tylko sterowanie, na który narzekało 98% graczy (a osobiście uważam że grało się dobrze...).
 
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-01-07, 21:19   

Nie oszukujmy się Japończycy stworzyli SH i dorównać im pod względem klimatu itp będzie bardzo ciężko ja uważam, że to wręcz niemożliwe. Np Silent Hill Homecoming pokazał jak różny pogląd na ta serie mogą mieć ludzie jak różniącą się od siebie.

Co do tego 15 minutowego filmu dla mnie porażką są te świecące przedmioty. gracz jest prowadzony jak za rączkę więc po co to? mam nadzieje, że ta opcja będzie dostępna tylko na poziomie easy, bo w innym wypadku będzie marnie. Na pewno na plus lokacje jak dla mnie, które są dosyć duże jednym słowem będzie co zwiedzać no i mają swój klimat. Co do muzyki to ciężko coś powiedzieć, ale Japończykom nikt nie dorówna.

Ciężko jednoznacznie stwierdzić jaki będzie Downpour mam nadzieje, że Czesi nie myślą tylko o zbiciu kasy kosztem tak wspaniałej serii jak Silent Hill. Jeśli gra będzie słaba to się już powinno zaprzestać na tej właśnie odsłonie ja jednak mam nadzieje, że będzie to dobra gra, ale czy będzie to dobry Silent Hill? ... głowy nie dam.
 
 
StalKira 
Cockroach


Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-01-07, 21:23   

Słyszeliscie juz nowy voice acting w ..SH2 HDC.........rety zrobilo mi sie niedobrze gdy to słuchałem....Czy bedzie mozna wybrac pomiedzy nowym a starym ?????bo nie kupie tej kolekcjii.............. :evil:
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-01-07, 21:39   

zły temat StalKira, HDC ma osobny wątek :< nabziudałeś
_________________

 
 
StalKira 
Cockroach


Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-01-07, 21:50   

Zgadzam sie z tym ze SH ostatnimi czasy powstaje tylko dla kasy .Bo to SILENT HILL .Fani kupią produkt dla samej nazwy .....kiedys bylo inaczej ,lepiej. Tylko czemu znudzilo sie Japonczykom kreowanie kolejnych czesci? ........Mogli zawiesic markę na kilka lat, a nie oddawac ja z rąk do rąk ludziom którzy nie potrafią tworzyc jak japonczycy z konami corp....tylko kasa sie liczy ...fanów mają gdzies.................................
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-01-07, 21:56   

dokładnie mogli sobie zrobić 2,3 lata przerwy i potem znów coś nowego stworzyć sądzę, że Konami tworząc pierwszą część niespodziewało się aż tylu kontynuacji dopiero popularność pierwszego Silent Hilla ich skłoniła do powstania kolejnych części.
 
 
StalKira 
Cockroach


Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-01-07, 23:09   

Po The Room powinni zawiesic projekt ,nawet na te 5 lat .......Morze zmusimy (my wszyscy fani na cały globie) konami do Oddania cichego wzgôrza w rece Team Silent by stworzyli Remake Pierwszego Silenta .Legendarnej gry która zmienila moje zycie.......To by był Gigant ..................

Wendigo: Trzymajmy się tematu. ;)
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-01-08, 01:58   

Więcej................... kropek.............

Powstał remake SH1- nazywa się Shattered Memories.
 
 
 
Homik 
Wall Man



Wiek: 37
Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 260
Skąd: Katowice
Wysłany: 2012-01-08, 11:51   

To jest raczej reboot, wszak gra przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń niż jedynka.
_________________
Cała moja pewność to: jutro jest takie dalekie.

http://www.retronagazie.eu/
 
 
rifi77 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 54
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2012-01-08, 12:10   

Właśnie, SM jest zgoła inne niż SH1, ale równie dobre.

Myślę, że Konami nie byłoby w stanie zawiesić Silent Hilla na kilka lat. Przecież kasa musi lecieć. Nie zabija się kury która znosi złote jajka, co nie?
Jeśli Downpoura robią prawdziwi fani Silent Hillów 1-3 tudzież 4, to można im jakoś tam zaufać. Chyba.
 
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-01-08, 12:38   

_Music napisał/a:
Więcej................... kropek.............


Stawiam na alt Raziela.

Co do nie robienia nowych SH robionych nie przez Konami...i dobrze.Konami przy SH4 pokazało że już wypaliło się na robieniu Silentów i już nie zrobią tak dobrej części jak SH 1-3.

@Music
Ja nie widzę problemu z side-questami,będzie większe zróżnicowanie rozgrywki i będzie co robić,nie uważam tego za wadę.
_________________

 
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-01-08, 12:40   

Rifi ja i tak podchodzę odrobinę sceptycznie wole być miło zaskoczony niż być rozczarowany tak jak to było w przypadku Homecoming. A skoro oni uważają się za fanów pierwszych 4 części miejmy nadzieje, że Downpour im dorówna, ale szczerze to wątpię, bo dobrego SH mogą zrobić tylko oni Japończycy.
 
 
_Music 
Closer



Wiek: 38
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 936
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-01-08, 14:34   

Zaratul napisał/a:
@Music
Ja nie widzę problemu z side-questami,będzie większe zróżnicowanie rozgrywki i będzie co robić,nie uważam tego za wadę.


Ja również- ten element wychwalam pod sufit za każdym razem gdy mam okazję :]

Łączy to się też z tym, że bliżej temu do mojego wymarzonego SH, który byłby lekkim sandboxem z masą sidequestów.
 
 
 
StalKira 
Cockroach


Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-01-08, 21:51   

SH4 jest lepszy od origins ,homecomin,SM.....Nie lubicie The Room tylko dlatego ze ,historia nie dzieje sie w tytulowym miescie i nie ma ciemnosci itd...a co ze scenariuszem, rezyseria i muzyka ..tego nikt nie docenia .........cdn..

Żelazko: Nieofftopujcie, bo założę warn-a komuś na plecy. :lol:
 
 
StalKira 
Cockroach


Wiek: 38
Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 8
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-01-08, 22:04   

SH:SM nie jest remake'em pierwszego....Jest Spin-off'em.........................to niE remake..............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Remake dostal pierwszy Resident Evil . Silent zostal z wielkimi pixelami.......
Ostatnio zmieniony przez StalKira 2012-01-08, 22:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-01-10, 08:36   

http://www.g4tv.com/video...iew/?quality=hd kilka nowych informacji o Downpour
 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-01-10, 18:54   

http://www.cdaction.pl/ne...dek-i-walk.html

Będzie można zmieniać osobno poziom trudności walk i zagadek czyli tak jak było w dwójce i trójce.Dobrze słyszeć.
_________________

 
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2012-01-11, 09:50   

Zaratul napisał/a:
Będzie można zmieniać osobno poziom trudności walk i zagadek czyli tak jak było w dwójce i trójce.Dobrze słyszeć.

Mam nadzieję, że ranking oparty na gwiazdkach również wróci do łask, a może i ilość wykonanych zadań pobocznych również zostanie uwzględniona.
Ostatnio zmieniony przez Wendigo 2012-01-11, 20:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
rifi77 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 54
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2012-01-12, 18:38   

Nigdy nie byłem dobry w gwiazdkach, więc mi tam nie będzie przeszkadzać jeśli tego nie zaaplikują xD
 
 
 
vilku666 
Mumbler



Wiek: 35
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 160
Skąd: Tychy
Wysłany: 2012-01-13, 11:27   

13 marzec oto dzień w którym będziemy mogli znów wrócić do piekielnego miasteczka http://gamezilla.komputer...edziemy-sie-bac o ile świat się nie skończy bo rok 2012 ma być tym ostatnim :cry:
Oby był to ostateczny termin wydania Silent Hill, bo zaczyna już mnie irytować (delikatnie ujmując) to przesuwanie daty.
_________________

 
 
rifi77 
Cockroach


Wiek: 28
Dołączył: 05 Sie 2010
Posty: 54
Skąd: Zakopane
Wysłany: 2012-01-13, 20:22   

NO NIE... HD Collection przesunięto też na marzec? Świetnie -_-
Downpour i tak miał wyjść w marcu więc tu nie ma co płakać, ale w HD chciałem pograć pod koniec stycznia, a tu lipa znowu :x
 
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-01-14, 02:01   

Wczoraj w szkole czytałem newsa na gram.pl - 3 silenty wychodzą w marcu - napisali że SH:D na PC... po czym edytowali newsa kilka godzin później..

Skracając newsa... również o opis tego że SH:BoM jest multi - (w komentach była burza na ten temat).

http://www.gram.pl/news_8...lent_Hilla.html

Śmieszne.

Pisało wyraźnie że będzie pierwszy SH który pozwala się bawić we trójkę - a jak nawrzucali grze od Hack and Slashów - w komentach - to była edycja newsa .. O.o'
_________________

 
 
Felippe 
Cockroach


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 60
Wysłany: 2012-02-10, 11:15   

http://www.youtube.com/watch?v=K50XVoCB_wk nowy gameplay ;)
 
 
lolek00 
Lying Creature



Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 423
Wysłany: 2012-02-11, 00:40   

To było to Demo? Nadal. Tak by pasowało.

Możemy stwierdzić że postać ma lęk przed ptactwem. Przynajmniej to wnioskuje z niektórych zachowań. Nieco dziwnie wyglądają również drzwi z zamkiem ... w których zamek jest otwarty a drzwi są zamknięte na kłódkę do której zaczepy przytwierdzono do futryny. A także niezrozumiały nadmiar francuzów w otoczeniu :lol:

Niemieccy komentatorzy, w ogóle można pogratulować Niemcom lokalizacji gry - słusznie zauważyli że Murph przypomina w tym demku Indiane Jonesa.

Każda dziwna rzecz w innych SH była jakoś uzasadniona fabularnie, w demie tego niema - i takie dziwy jak fotel który sam się buja nie znaczą najwyraźniej nic - i są tylko atrapami które pewnie miały nadawać klimat.

"To tylko demo i w grze może być inaczej" - ale czy dema nie są od tego żeby pokazywać to co gra ma do zaoferowania?
_________________

 
 
Zaratul 
Valtiel



Wiek: 38
Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 1338
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2012-02-11, 10:24   

lolek00 napisał/a:
Każda dziwna rzecz w innych SH była jakoś uzasadniona fabularnie, w demie tego niema


Nieprawda,wiele rzeczy w poprzednich SH była wrzucona do gry żeby podkreślić dziwność miasta,było to powiedziane w wywiadach.No i zresztą to..demo jest a nie pełna wersja więc o tym czy te rzeczy mają sens jeszcze nie wiemy,nie wyciągajmy pochopnych wniosków.
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group