Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Wątpliwość
Autor Wiadomość
Karo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:19   Wątpliwość

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 6:55 pm Temat postu: Wątpliwość

--------------------------------------------------------------------------------

Czytałam niedawno temat o oku piramidka.Było tam napisane ,że sie ruszało.Nie widziałam go,ale zauważyłam coś innego.Na środku ,,okapu'' było jakby jakieś mięcho.I też sie ruszało.Co to było?
A może miałam jakieś zwidy?
 
 
pyramid.pusher 
Wall Man
76-calowy ostrosłup



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 253
Skąd: Labyrinth
Wysłany: 2007-12-05, 08:20   

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 7:02 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja tam żadnego mięcha z przodu nie widziałem :P Natomiast przeglądając galerię w SH2 ODKRYCIA możesz zobaczyć, że Piramidziak ma jakieś mięcho z tyłu - Nie wiem dlaczego, ale kojarzy mi się ono ze zgniłymi mięśniami człowieka, którego obdarto żywcem ze skóry (Chociaż wygląda też trochę jak zgniłe mięso mielone :lol: )
_________________
[quote="Aisza 20:35"]własnie myslę o 4um, walczę o nie, nie dopuszczę do tego żeby kłamstwo i chamstwo wygrało[/quote]
 
 
 
Karo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:21   

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 7:11 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Aha...A ja myslam że wynalazłam coś nowego...
Ale dzieki!
 
 
Luke Skywalker
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:21   

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 7:18 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Piramidek pod kubłem nie ma nic zastanawiam się czy twórcom się poprostu "Nie chciało" robić mu czegoś pod maską :?
 
 
Karo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:22   

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 7:27 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Mnie sie taki łeb podoba.Im bardziej nieludzki, tym lepszy :D
 
 
Wasyl
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:22   

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 12:33 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Pociesze Cie ja tez widzialem ,,miecho" na glowie pana P. z przodu :)
 
 
Karo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:23   

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 2:01 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Dzięki ci bardzo.
Ostatnio oglądałam intro z 2 Silenta.I to mięcho faktycznie było...
 
 
Wasyl
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:24   

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 2:50 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

To pewnie jakis tajny spisek Konami majacy na celu wprowadzenie zametu wsrod graczy ;)
 
 
Shiva
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:24   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 4:51 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ja tam widze tylko krew na tym jego blaszanym berecie :] 8-) Jak ktos z was ma screena czy cos to niech pokaze, bo moze rzeczywiscie nie zauwazylam tego schabu na jego lepetynie :!: :?:
 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2007-12-05, 08:25   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 11:41 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

w coś musiał wbić tą włócznie....
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:26   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 10:05 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Luke_Skywalker napisał:
Cytat:
Piramidek pod kubłem nie ma nic zastanawiam się czy twórcom się poprostu "Nie chciało" robić mu czegoś pod maską

Jak to możliwe jeżeli zabijając się na końcu, przebija się włócznią gdzieś nad szyją??
 
 
ANTH
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:26   

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 10:26 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Eee, jemu chodzi o to że jak shackujesz kamerę tam nic nie ma. W zamyśle twórców, PH miał głowę. Miałem gdzieś kiedyś przed formatem jeden z pierwszych szkicy PH, jeszcze bez okapu.
 
 
NONE
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:27   

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 1:33 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Miałem gdzieś kiedyś przed formatem jeden z pierwszych szkicy PH, jeszcze bez okapu.


Ostatnio zmieniony przez NONE 2007-12-05, 08:32, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Turysta
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:32   

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 1:44 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Ta jego trąba wygląda jakby miała połączenie z... z.... z... no właśnie z
 
 
Karo
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:35   

Wysłany: Nie Lut 27, 2005 1:13 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

O w trąbe :shock: Dobrze ze ci z Konami nie przystaneli na ten projekt.Z tym koszonaśmiecio-okapem wyglada o niebo lepiej :)
 
 
umisetsu
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:36   

Wysłany: Wto Maj 31, 2005 6:49 pm Temat postu: A gdyby tak obejrzeć sobie oko na filmiku...

--------------------------------------------------------------------------------

Hejeczka ^^ Tak do autorki tego tematu - jak kcesz zobaczyć oko Piramidka dokładnie w całej okazałości, to ściągnij sobie taki filmik o nazwie "Fukuro" (będzie dostępny gdzies w necie i to w niezłej jakości, wystarczy dobry program P2P). Pamiętasz scenkę z piramidogłowym gwałcącym co popadnie? No to to jest taki specjalny filmik spreparowany przez samych twórców... ze scenkami tego typu, które widzimy w grze + paroma dodatkowymi nowymi szczegółami (coś w rodzaju przedstawienia piekła). Może to Cię zaciekawi, a jeżeli juś to znasz, to sorka za nudny wykład ^^"

Aha! Tak żeby nie było... to jest prawdopodobnie oko Piramidka (czyli tak na 99%) bo filmik dotyczy tylko jego ...a poza tym jest obrzydliwe...trochę -____- (jakie wytłumaczenie ^^")
 
 
KORNiczynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:37   

Wysłany: Czw Cze 09, 2005 7:58 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

hmm trzeba looknąc na to... moze byc ciekawe.. a obrzydliwe rzeczy to akurat zazwyczaj sa niezle :]
a mi sie na jednym zdjeciu wydawalo, ze Piramidkowi spod okapu z tyłu wystaja dready.. gdyby nie byl zgnily to by wygladal jak Bob Marley :]
 
 
Aris
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:38   

Wysłany: Pią Cze 10, 2005 5:05 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Piramid Head bez Piramid Head nie byłby Piramid Head.
...wiem, bardzo długie rozbudowane zdanie... 8-)

P.S.
ciekawy temat swoją drogą, a w szczególności omawiany PH - wie ktoś gdzie można znaleść jakieś szczegółowe info dotyczące tego osobnika?
 
 
Master
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:39   

Wysłany: Pią Cze 10, 2005 8:05 pm Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Co do pytań dotyczących "co ma Piramidek pod beretem" może znajdziecie odpowiedź pod tym linkiem :

http://www.psxzone.opalne...ll/index-a.html

Są tam odkrycia z Silent Hill 2.
 
 
KORNiczynka
[Usunięty]

Wysłany: 2007-12-05, 08:39   

Wysłany: Sob Cze 11, 2005 11:01 am Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

taaa.. w odkryciach niby jest jakieś tam jedno zdjęcie.. ale tam widać te jego dready właśnie. I tak pomysl PH z okapem na łbie jst świetny, jakoś trudno byłoby go pobić innym projektem na tego pana :]
 
 
Iskariota 
Cockroach



Wiek: 35
Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 47
Wysłany: 2008-01-17, 11:43   

Nie chce zakłądać nowego tematu ale pare spraw o piramidku nie wiem, mianowicie, na forum wspomnina się że to osobisty kat Jamesa, że tylko on widzi go takim jakim jest, czyli jak reszta potworów. W jednym z pism (niepamiętam jakie) gdzie były refleksje o SH2 wspomniano że TYLKO PH jest rzeczywistym potworem, a reszta to majaki. Ja się pod tym podpisuję, bo to by wyjaśniało dlaczego Piramidka "molestuje" inne potwory, poprostu sam jest jakby z innego gangu w SH.
Ostatnio zmieniony przez Iskariota 2008-02-06, 12:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-11-15, 18:52   

Iskariota napisał/a:
W jednym z pism (niepamiętam jakie) gdzie były refleksje o SH2 wspomniano że TYLKO PH jest rzeczywistym potworem, a reszta to majaki.

Ja jestem zdania, że PH jest potworem wytworzonym przez umysł głównego bohatera(i zapewne tak jest), lecz jeśli jest jakaś szansa, że PH istnieje w rzeczywistości, a nie w iluzji to znaczyłoby że jest po prostu człowiekiem, który został nieco skrzywiony psychicznie i fizycznie przez los czy kogoś, a wtedy można by go było nazwać potworem ale tylko w przenośni a nie dosłownie, ponieważ potwór to istota, która w rzeczywistości nie istnieje.
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
Wendigo 
Valtiel



Pomógł: 2 razy
Wiek: 32
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 996
Skąd: Dowództwo Galaktyczne Ashtar
Wysłany: 2010-11-21, 17:31   

OldSnake napisał/a:
lecz jeśli jest jakaś szansa, że PH istnieje w rzeczywistości, a nie w iluzji to znaczyłoby że jest po prostu człowiekiem, który został nieco skrzywiony psychicznie i fizycznie przez los czy kogoś, a wtedy można by go było nazwać potworem ale tylko w przenośni a nie dosłownie, ponieważ potwór to istota, która w rzeczywistości nie istnieje.
Niiieeeee!!! Bugimen!!!

OldSnake napisał/a:
Ja jestem zdania, że PH jest potworem wytworzonym przez umysł głównego bohatera
Bo tak jest i masz rację, tak twierdzi też Lost Memories.

Swoją drogą widać tu nieźle konflikt fabularny SH2 i SH: Homecoming, zupełnie jakby producent Piramidków mógł czytać w myślach i wyczytał sobie o Piramid Headzie z głowy Jamesa:]
 
 
 
Undertaker 
Mumbler



Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 144
Skąd: Katowice/Death Valley
Wysłany: 2012-01-03, 19:57   

Wendigo napisał/a:

Swoją drogą widać tu nieźle konflikt fabularny SH2 i SH: Homecoming, zupełnie jakby producent Piramidków mógł czytać w myślach i wyczytał sobie o Piramid Headzie z głowy Jamesa:]


Taki sam problem jest z produkcjami filmowymi z pod znaku SH które mają "wiernie" trzymać klimat serii. W pierwszej części odegrał on rolę tylko i wyłącznie ozdobną. W drugiej odsłonie filmu prawdopodobnie znów ujrzymy PH, widziałem zdjęcia z planu. Dla mnie PH powinien być ikoną SH2 i tyle. Jest wymysłem James'a, Lost Memories tak twierdzi koniec, kropka.
_________________
...::: Let's Play ::: Recenzje ::: Poradniki :::...
https://www.youtube.com/user/ChristopherFalcon
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group