Silent Hill Page
 
Forum Silent Hill Page 
 Strona główna  Regulamin  FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Zaloguj  Rejestracja

Poprzedni temat «» Następny temat
Dźwięk tłuczonej butelki
Autor Wiadomość
Rooster 
Lurker



Dołączył: 03 Lut 2008
Posty: 309
Wysłany: 2010-11-25, 12:24   Dźwięk tłuczonej butelki

W alternatywnym szpitalu, w pokoju C2 (to bodaj F2 czy F3) słychać powtarzający się dźwięk tłuczonej butelki za oknem. Istnieją dla tego zjawiska jakieś teorie? Może to Laura prycia po podwórku, bo jak każdy pamięta po wyjściu ze szpitala James kontunuuje za nią pogoń. Niestety ostatni save nie pozwala mi na powrót do tego miejsca (zamknięta klatka schodowa i nieaktywna winda).
_________________
NIE KLIKAJ NA OBRAZEK!!! :twisted:
 
 
Kwiatek1993 
Pendulum



Wiek: 31
Dołączył: 16 Kwi 2009
Posty: 656
Skąd: Żary
Wysłany: 2010-11-27, 11:40   

Może, użyj tego programu do przenikania przez ściany ? ale sądzę, że twórcy poprzestali na dźwięku i za ścianami nic się nie kryje, a to jest po prostu dodatkowy smaczek w grze który ma powodować większe stężenie wilgotności w naszych majtach. Coś jak dźwięk <ciągniętego mięsa?> w SH3 w śnie gdy biegnie się po torach na początku gry ;) , też mnie zastanawiało, co może wydawać ten dźwięk ..
_________________

 
 
OldSnake 
Lying Creature
M.D.G.



Wiek: 34
Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 456
Skąd: W-w
Wysłany: 2010-11-27, 15:41   

Może to mało istotne bo być może i tak się nie dowiemy co to było i dlaczego, ale mi ten dźwięk bardziej przypominał wybijanie szyby w oknie niż stłuczoną butelkę.
Jeśli chodzi o te różne ''smaczki''(ogólnie nienawidzę tego określenia) jak i o ten ze szkłem, to myślę, że w większości mają jakiś powód żeby tam być, może nie zawsze fabularny, ale jakiś osobisty związany z twórcami gry to na pewno.
Ten ze zbitym szkłem raczej stawiał bym na zagadkę związaną z fabułą, ale kto wie?
_________________
„Dimidium facti, qui bene coepit, sapere aude, incipe”
 
 
RIKSIA 
Cockroach


Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 15
Wysłany: 2010-12-31, 19:07   

W SH 1 w szpitalu też jest taka sensacja, że w którymś pokoju słychać tłuczone szkło.
_________________

 
 
R4Zi3L 
Caliban
NERD



Wiek: 36
Dołączył: 16 Lis 2007
Posty: 1433
Skąd: Kielce
Wysłany: 2011-01-01, 21:47   

To raczej odnosi się do butelki z Aglaophotis.
_________________
SH is in me...
Sometimes i feel like this...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group